CES 2010: LG stends

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

CES 2010: LG stends

Post no samurajs » 07 Jan 2010, 14:07

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ceslogo_1.jpg[/imgl]Š odien visas pasaules elektronikas ražotājiem un tirgotājiem sākās Notikums nr.1 - izstāde CES 2010 („Consumer Electronics Show”) Lasvegasā, kurā šogad piedalās ap 2000 kompāniju. Piedalīties un demonstrēt jaunumus šādā forumā - tā ir prestiža lieta jebkurai firmai. Protams, Notepad aktīvi atspoguļos interesantāko no šī pasākuma.

“Š ogad LG prioritātes ir radīt inovācijas tādās jomās kā 3D televīzija, mobilā digitālā televīzija un saules bateriju paneļi,” uzsvēra Dr. Vū Paiks (Dr. Woo Paik), LG Electronics tehnoloģiju direktors. “3D tehnoloģijas ir sasniegušas augstu attīstības pakāpi, lai šogad radītu daudz jaunu iespēju. Mēs plānojam piedāvāt plašu uzlaboto 3D tehnoloģiju produktu klāstu – gan LED un plazmas televizoriem, gan arī projektoriem.”

Taču mājas tehnika nav vienīgā, kam LG rada un piedāvā inovācijas. CES izstādes ietvaros LG prezentēja DP570MH mobilo digitālo televīziju (DTV), kas nodrošina LG līdzizgudroto jauno mobilo DTV pārraides standartu balstītu DVD atskaņošanu. Vēl LG plāno piedāvāt mobilos telefonus un portatīvos DVD atskaņotājus ar atmiņas mikroshēmām, kas uztver pārraides signālus Ziemeļamerikā, un tiek paredzēts nozīmīgs minēto jauno tehnoloģiju pieprasījums. Līdz 2010.gada martam mobilās DTV pārraides uzsāks 88 ASV stacijās, nodrošinot šo pārklājumu 45% mājsaimniecībām.

Image

Dr.Vū Paiks ir pārliecināts, ka nākotnē plašas iespējas būs arī LG saules bateriju paneļu biznesam: “Ar nākamo gadu LG plāno divkāršot saules bateriju paneļu ražošanas jaudas, apņemoties sasniegt gigavatu lielu jaudu.” Jāpiebilst, ka 2009.gada decembrī LG atklāja ražošanas līniju ar kopējo jaudu 120 megavati.

“Mēs klientiem piedāvājam produktus, kas nodrošina nemainīgu savienojamību un neierobežotu piekļuvi saturam. Vairums šogad tirgū piedāvāto LG televizoru būs bezvadu–piemērojami papildu tiešsaistes savienojamībai un paplašinātām izklaides iespējām tā, lai uz ekrāna atspēlētu iespējami plašāku multivides saturu, izmantojot platjoslas tīklu,” skaidroja Dr.Vū Paiks. Viņš arī papildināja, ka, pēc pagājušajā gada 240 Hz modeļu debijas, kompānija šogad prezentēs 480 Hz LCD televizoru. Augstā atsvaidzes intensitāte (ekrāna atjaunošanas frekvence, 240 Hz) novērš kontūru izplūšanu un pēc-attēlu ātras kustības (fast paced) ainās.

LG novatoriskā, jaunā LED LCD HDTV līnija, ko aizsāk INFINIA, iezīmē kompānijas 2010.gada vadlīnijas LED un LCD HDTV jomā. LG INFINIA HDTV (LE9500, LE8500 un LE7500 sērija) apvieno plāno dizainu un rāmi ar nemainīgas savienojamības un neierobežotām satura iespējām.

LG INFINIA jaunā Full LED Slim tehnoloģija uzlabo attēla kvalitāti ar plāno LED konstrukciju, kas nodrošina detalizētu vietējo aptumšošanās regulējumu līdz pat 240 adresējamiem segmentiem (55 collu klasē LE9500). Tā rezultātā HDTV nodrošina dziļāku tumšo krāsu līmeni un vienādu attēla kvalitāti, kas parasti nebūtu sasniedzama ar ultra-plānu televīzijas iekārtu. Lepojoties ar tikai 8.5 mm plāno rāmi, LE9500 progresīvās tehnoloģijas teicami iekļaujas mājas vidē, tām neesot uzbāzīgām.

Jaunie 55 un 47 collu LG LE9500 klases televizori būs pirmie ASV pieejamie 3D telpiska attēla iespēju apveltītie modeļi.

Pasaules lielākā sadzīves elektronikas preču tirdzniecības asociācija CEA (Consumer Electronics Association) atzinusi LG izcilību dizaina un tehnoloģiju sasniegumos, piešķirot 15 prestižās 2010.gada starptautiskās CES Inovāciju balvas, tai skaitā nosaucot par labāko Tiešsaistes Audio/ Video satura kategorijā 47 collu LG INFINIA Full LED Slim Backlit LCD HDTV (47LE9500). (sk. attēlā)

Image

Prezentācijas beigās Vū Paiks piedāvāja ieskatu LED televizoru nākotnē, iepazīstinot auditoriju ar 6.9 mm ultra-plānu LED LCD televizoru.

Diskusijas laikā par jaunākajām mobilajām tehnoloģijām, Dr. Vū Paiks sacīja: “LG prezentēs ārējo abu tīklu – gan LTE ceturtās paaudzes, gan trešās paaudzes LTE pakalpojumu iekārtu.”

LG iepazīstināja arī ar produktiem, ar kuriem 2010.gadā plānots iekarot viedtālruņu tirgu, tostarp arī LG GT950 Arena telefonu, kas saņēmis 2010.gada Starptautisko CES® Inovāciju balvu un LG GW820 EXPO, kas izmanto gan Microsoft Windows Mobile 6.5 platformu, gan Android balstīto GW620 platformu.

[imgr]https://notepad.lv/userpix/28_lg_ele ... 2010_1.jpg[/imgr]Tāpat LG GW820 lepojas ar 1GHz veiktspējas procesoru, dēvējot to par ātrāko Snapdragon bāzēto iekārtu Ziemeļamerikā.

Mobilo tālruņu jomā galvenais uzsvars likts uz saziņu, piedāvājot modeļus LG GW620 un GT540, kas īpaši piemēroti sociālajiem tīkliem, kā, piemēram, Facebook.

Vēl tika demonstrēts arī LG bezvadu uzlādes panelis. Š is LG jaunrades triumfs ir pasaulē pirmais bezvadu uzlādes risinājums, kas piedāvā vienlaicīgu uzlādi līdz pat trijām mobilajām ierīcēm. Atjaunot jaudu ir vienkārši - mobilais telefons tikai jānovieto uz paliktņa un uzlādes laikā iespējams turpināt veikt zvanus.

Avots - LG preses relīze
Image

User avatar
KristoZ
Vecākais lietotājs
Atbildes: 761
Pievienojies: 17 Nov 2008, 15:17
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

Post no KristoZ » 07 Jan 2010, 23:55

Vai tiešām gandrīz vienmēr preses relīzēm jābūt garām un garlaicīgām?
Lai arī interesējos par tehnoloģiju jaunumiem, šādā formā tos sagremot nu nepavisam nav ērti, manuprāt.
"Unix is user-friendly. It just isn't promiscuous about which users it's friendly with." - Steven King

User avatar
Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19
Reputācija: 0

Post no Jaunzems » 08 Jan 2010, 17:49

47LE9500 izskatās lēta, laba un smuka Philips aurea alternatīva.

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”