Panasonic izstādē CES 2010 piedāvātās kameras

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Panasonic izstādē CES 2010 piedāvātās kameras

Post no shady » 07 Jan 2010, 17:35

[imgl]http://content20-foto.inbox.lv/albums11 ... c-logo.jpg[/imgl]Panasonic ir papildinājusi videokameru saimi ar jaunām kompaktklases kamerām: ar SDR-S50, kas ierakstus saglabā SD kartē, ar kameru SDR-T50, kura ir ļoti kompakta un izturīga pret triecieniem, tādēļ tā ir piemērota aktīviem cilvēkiem. Kamerā bez atmiņas kartes ievietošanas iespējas ir arī iebūvēta 4GB atmiņa, kas nodrošina uzņemšanu 3 stundu garumā, bet vajadzības gadījumā kamera, nepārstājot filmēt, automātiski pārslēdz ierakstu uz atmiņas karti. Trešā no jaunumiem ir videokamera SDR-H85, kurā iestrādātais 80GB iekšējais disks nodrošina 74h video ierakstu. Modeļi SDR-T50 un SDR-H85 piedāvā izveidotos failus noglabāt ne tikai iekšējā atmiņā, bet arī SDXC/SDHC/SD atmiņas kartēs. Un visbeidzot kamera SDR-HS85 rūpējas par ierakstīto videomateriālu drošību, aizsargājot iekšējo cieto disku pret triecieniem.

Image
Visiem šiem modeļiem pirmo reizi pasaulē ir integrēts 33mm platlenķa objektīvs, kurš atvieglo videomateriālu uzņemšanu iekštelpās, jo mazās telpās sagādāja grūtības iekļaut visas nozīmīgās detaļas. Š āda standarta videokameras ir pirmās pasaulē. Jaunajās videokamerās iekļauta uzlabota optiskā tālummaiņa ar 78-kārtīgu palielinājumu, kā arī inteliģentais autorežīms ar jaunu autofokusa un autoekspozīcijas sekotāju kas rūpējās par attēla kvalitāti. Kamerās darbojās sistēma, kas uzlabo stabilizāciju optiskajam attēlam un novērš attēla kropļojumu. Līdz ar to varam uzņemt labākas kvalitātes attēlus vienlaicīgi lietojot gan tālummaiņu, gan staigājot. Š o kameru trumpis ir gan plašu ainavu, gan tuvplānu pilnvērtīga uzņemšana. Kamerās ir iestrādāta inteliģentā kontrasta kontrole kura automātiski regulē gaišuma līmeni, lai iegūtu teicamu kontrastu. Ir arī vēja trokšņu slāpētājs, kurš apslāpē vēja troksni filmēšanas laikā.
Image

Avots: Panasonic preses materiāli.

Vakar Notepad.lv piedāvāja ieskatu par Panasonic piedāvāto 3D tehnoloģiju: Panasonic prezentēs jaunās 3D tehnoloģijas
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

User avatar
KristoZ
Vecākais lietotājs
Atbildes: 761
Pievienojies: 17 Nov 2008, 15:17
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

Post no KristoZ » 07 Jan 2010, 23:38

Un kā ar tādu ne-mazsvarīgu parametru kā izšķirtspēja? + aptuvenās cenas?
"Unix is user-friendly. It just isn't promiscuous about which users it's friendly with." - Steven King

User avatar
shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 08 Jan 2010, 16:25

KristoZ - Tā izskatās, ka šīs kameras ir bez HD atbalsta un ir ar standarta izškirstpēju. Te kā piemērs SDR-S50: http://gdgt.com/panasonic/sdr-s50/specs/
Cenu jau laikam Panasonic vēl negrib atklāt, ja jau nav norādījis.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”