Jauns IE exploits - hakeriem atkal prieki!

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Jauns IE exploits - hakeriem atkal prieki!

Post no samurajs » 16 Jan 2010, 21:55

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ie8_small_1.png[/imgl]Lielas cūcības globālajā tīmeklī atkal pastrādātas, izmantojot visizplatītākā pārlūka IE jaunatklāto ievainojamību. Š oreiz tas attiecas arī uz par ļoti drošo uzskatīto IE8. Exploita "Aurora" kods ir publicēts internetā, tā kā bez jau zināmajiem uzbrukumiem Googlei un vēl pārdesmit kompānijām gaidāmas masveidīgas hakeru akcijas. Uzlauztajos datoros tika iesūtīts jauns vīruss Trojan.Hydraq, kurš savukārt izveidoja backdoor.

Nekādu pārlūka ielāpu pagaidām nav, bet Microsoft zinot par problēmu, un strādājot pie labošanas. Pagaidām, lai izsargātos no uzbrukumiem, programmatūras gigants iesaka turēt DEP (Data Execution Prevention) ieslēgtu un izslēgt Javascript. Bez tam pārlūka drošības režīmu jāpārslēdz stāvoklī "augsts".

Interneta drošības eksperti BSI šoreiz risku vērtē kā ļoti augstu un iesaka pilnībā atteikties no Microsoft interneta pārlūku lietošanas.

Avots 1, 2, 3.
Image

ob1
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2959
Pievienojies: 23 Mar 2009, 22:01
Atrodas: Sigulda

Post no ob1 » 16 Jan 2010, 21:59

Tie kas šo lasa jau sen kā IE nelieto... a tie kas lieto, šo nelasa...
:D

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19

Post no Jaunzems » 16 Jan 2010, 22:02

ob1 wrote:Tie kas šo lasa jau sen kā IE nelieto... a tie kas lieto, šo nelasa...
tev taisnība, jo uz IE šī lapa neattēlojas diezgan labi...

jonjs
E-žurnālists
Atbildes: 971
Pievienojies: 08 Sep 2009, 12:11

Post no jonjs » 16 Jan 2010, 22:31

Njā visādi šausmu stāsti uz vakaru jālasa :) Cik labi, ka kādus gadus 4 nelietoju IE vispār.
ritenis vienkārši ripo
Jāsaka paldies tam, kas radīja bumbu uz kuras mēs dzīvojam un gravitācija arī ir tam visam pamatā.
Kvantu fiziku neskarsim, jo no tās es tā pat nekā nejēdzu.
Starp citu, kas tā tāda relativitātes teorija?

daGrevis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2343
Pievienojies: 06 Feb 2009, 19:00
Atrodas: Rīga, Latvija

Post no daGrevis » 16 Jan 2010, 22:31

Nabaga tauri, kas lieto IE... :(
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

http://twitter.com/#!/daGrevis
http://last.fm/user/daGrevis
http://ask.fm/daGrevis

http://dagrevis.lv/

Professor35
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 398
Pievienojies: 01 Mai 2009, 14:04

Post no Professor35 » 16 Jan 2010, 22:37

jā un Vācijas drošības iestādes iesaka atteikties no IE tā sacīt problēma ar IE jau ir valstu līmenī.

coofen
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 33
Pievienojies: 19 Dec 2009, 20:44

Post no coofen » 16 Jan 2010, 23:07

Es abrīnoju klasesbiedrus, kuri iet netā caur IE. ;D
Es uzreiz prasu, kāpēc caur IE. :]

drunk_lizard
Mr. Positivus
Atbildes: 1892
Pievienojies: 19 Mar 2007, 18:09

Post no drunk_lizard » 17 Jan 2010, 00:15

ob1 wrote:Tie kas šo lasa jau sen kā IE nelieto... a tie kas lieto, šo nelasa...
sameeraa preciizi...

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 17 Jan 2010, 00:49

vispār...zelta vārdi :D

bladez
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 144
Pievienojies: 05 Jan 2010, 23:59

Post no bladez » 17 Jan 2010, 01:32

daGrevis wrote:Nabaga tauri, kas lieto IE... :(

Vispār, mēs visi var teikt lietojam IE. Tas ir integrēts pašā sistēmā un daudzās aplikācijās (piem. dažādu MMORPG launčeri, CS, help faili, Windows Updeits, bibliotēkas u.t.t.)

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 17 Jan 2010, 01:41

Meh, es biju licis pēdējās cerības uz Gazelle, bet Mrakosofts to joku nedomāja nopietni Image
Дебилы, бл*ть...

Stat1CX
Lietpratējs
Atbildes: 1239
Pievienojies: 09 Jūn 2008, 01:51
Atrodas: Liepāja

Post no Stat1CX » 17 Jan 2010, 01:42

Tā nu viss nav, labi - win xp daudz maz patiesība, bet win 7 IE var pilnībā izdzēst, ka no viņa nepaliek ne smakas, ja atmiņa neviļ tad vistā ari varēja izravēt IE pilnībā.

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 17 Jan 2010, 02:51

bladez wrote:
daGrevis wrote:Nabaga tauri, kas lieto IE... :(

Vispār, mēs visi var teikt lietojam IE. Tas ir integrēts pašā sistēmā un daudzās aplikācijās (piem. dažādu MMORPG launčeri, CS, help faili, Windows Updeits, bibliotēkas u.t.t.)
Par brīnumu tādas aplikācijas kā pieminēji - nelietoju! :D
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

Andress
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 567
Pievienojies: 13 Jūl 2009, 15:31

Post no Andress » 17 Jan 2010, 05:43

Aldis wrote: Par brīnumu tādas aplikācijas kā pieminēji - nelietoju! :D
class explorer display hidden; un t pat nepamanīsi, ka lieto gan. :)
Diemžēl Latvijas IT industrija no ārpasaules atpaliek par vismaz 10+ gadiem. Mentalitāte?

iReinis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 139
Pievienojies: 18 Aug 2009, 08:19

Post no iReinis » 17 Jan 2010, 09:16

Nu katru dienu risks, iziešu uz ielas un lāsteka galvā ieurbsies, tāds pats risks, bet vai tāpēc es neiziešu uz ielas, protams nē, iešu cerot, ka tikšu ar visām ķermeņa daļām mājās. Tāpat šeit, IE katru dienu bez maz vai ziņo, ka jauni uzbrukumu un jauni uzbruki, ja jau tik sūdīgs, tad lai vienreiz to bodīti kalapē ciet. Bet redz, ka neviens to nedara un neviens no tiem gigantiski kiberuzbrukumi visai pasaulei nav bijuši, izņemot kaut kādu nenozīmīgu kompju uzlauzšana. Lai gan pats nelietoju IE, bet neuzskatu, ka tie kuri lieto viņu ir baigie tauri, vienkārši cilvēks jau visās jomās visu nevar pārzināt, tomēr IE jau ir tas zvērs kurš ielikts mūsu dzelzs kastēs, tāpēc jau populācija viņam ir tik liela.

reGative
E-žurnālists
Atbildes: 409
Pievienojies: 15 Sep 2009, 15:55
Atrodas: Rīga un pierīga

Post no reGative » 17 Jan 2010, 11:25

OMG, nu moins, cik var rakstīt par programmas sīkāko bugu? Es varu uzrakstīt rakstupar to, ka Win RC versijā, ja aero dizainā paplatina taskbar, un pēc tam sašaurina, tajā vietā paliek kaut kāda migla... o, es būšu varonis, uzrakstīšu par windows bugu, o, būšu varonis, uzrakstīšu, ka opera gļuko... Man nav ko teikt...

daGrevis
Vecākais lietotājs

Post no daGrevis » 17 Jan 2010, 12:29

reGative wrote:OMG, nu moins, cik var rakstīt par programmas sīkāko bugu? Es varu uzrakstīt rakstupar to, ka Win RC versijā, ja aero dizainā paplatina taskbar, un pēc tam sašaurina, tajā vietā paliek kaut kāda migla... o, es būšu varonis, uzrakstīšu par windows bugu, o, būšu varonis, uzrakstīšu, ka opera gļuko... Man nav ko teikt...
Paklusē, vai dabūsi banu! :mod:

Sīkākais bugs tev ir...
Interneta drošības eksperti BSI šoreiz risku vērtē kā ļoti augstu un iesaka pilnībā atteikties no Microsoft interneta pārlūku lietošanas.
bladez wrote: Vispār, mēs visi var teikt lietojam IE. Tas ir integrēts pašā sistēmā un daudzās aplikācijās (piem. dažādu MMORPG launčeri, CS, help faili, Windows Updeits, bibliotēkas u.t.t.)
Pirmkārt tikai Windows lietotāji, otkārt es esmu izņēmums, jo "es griežos" uz Windows XP Tiny Edition rev09, kuram jau "ir izgriezts" Internet Explorer... :lala:
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

bladez
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 144
Pievienojies: 05 Jan 2010, 23:59

Post no bladez » 17 Jan 2010, 12:35

daGrevis wrote:[
Pirmkārt tikai Windows lietotāji, otkārt es esmu izņēmums, jo "es griežos" uz Windows XP Tiny Edition rev09, kuram jau "ir izgriezts" Internet Explorer... :lala:
Pirmkārt, tie kas lasa šo rakstu un uztraucas par to, kas tajā rakstīts jau IR windows lietotāji (kurš gan lietotu IE uz MACa vai Linukša), otrkārt, IE nav iespējams izņemt no Windowzes. Tu vari izņemt šortkutu, kā arī atsauces no daudzām vietām, taču izņemot to pilnībā no OS, tu to pakļauj nestabilitātei, kā arī daudzas aplikācijas kas balstās uz tās bibliotēkas (library) neies.

daGrevis
Vecākais lietotājs

Post no daGrevis » 17 Jan 2010, 12:38

bladez wrote:
Pirmkārt, tie kas lasa šo rakstu un uztraucas par to, kas tajā rakstīts jau IR windows lietotāji (kurš gan lietotu IE uz MACa vai Linukša), otrkārt, IE nav iespējams izņemt no Windowzes. Tu vari izņemt šortkutu, kā arī atsauces no daudzām vietām, taču izņemot to pilnībā no OS, tu to pakļauj nestabilitātei, kā arī daudzas aplikācijas kas balstās uz tās bibliotēkas (library) neies.
Nu neapšaubu Tevi, bet...
http://www.allyoulike.com/?p=3665 wrote: When you boot from this CD you have the following options:

Choosing #1 at the main menu, gives you the following menu:

1 – TinyXP With IE/OE/WMP (With Added Driverpacks)
2 – TinyXP With IE/OE/WMP (Without Added Driverpacks)
3 – TinyXP Without IE/OE/WMP (With Added Driverpacks)
4 – TinyXP Without IE/OE/WMP (Without Added Driverpacks)
5 – TinyXP BARE With IE/OE/WMP (With Added Driverpacks)
6 – TinyXP BARE With IE/OE/WMP (Without Added Driverpacks)
7 – TinyXP BARE Without IE/OE/WMP (With Added Driverpacks)
8 – TinyXP BARE Without IE/OE/WMP (Without Added Driverpacks)
9 – TinyXP With Repair Option (Product Key Already Filled In)

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 17 Jan 2010, 13:19

IE no winXP izgriezt pavisam ir pagrūti... Tajā TinyXP pieļauju, ka ir veikta apgraizīšana, bet nepilnīga.

memorex
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 836
Pievienojies: 26 Jūl 2007, 18:57
Atrodas: Latvia

Post no memorex » 17 Jan 2010, 13:50

Un firefox lieto visi ar administrātora tiesībām... vai arī lieto vecās versijas, jo no limited user nevar updeitoties uz jaunākām :lala: Kā saka koks ar diviem zariem, uz kura sēdēt ir drošāk tas, lai paliek katra paša izvēlē :seeker:
Image

elvisburdajs
E-žurnālists
Atbildes: 1028
Pievienojies: 31 Mar 2008, 22:54
Atrodas: Rīga

Post no elvisburdajs » 17 Jan 2010, 14:09

reGative, tupuma kalngals, tiešām paklusē.

Creep
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1138
Pievienojies: 09 Feb 2008, 20:06

Post no Creep » 17 Jan 2010, 14:47

daGrevis wrote:Pirmkārt tikai Windows lietotāji, otkārt es esmu izņēmums, jo "es griežos" uz Windows XP Tiny Edition rev09, kuram jau "ir izgriezts" Internet Explorer... :lala:
Tas gan būtu offtopiks, bet tīri sen esmu gribējis šamo izmēģināt... Kāds ir? Lietojams? Konkrēti uz eee pc gribēju likt...

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 17 Jan 2010, 14:55

TinyXP ir lietojams.

elvisburdajs
E-žurnālists
Atbildes: 1028
Pievienojies: 31 Mar 2008, 22:54

Post no elvisburdajs » 17 Jan 2010, 16:03

Būs man ar uz virtualboxa jāpadzenā.. :D

richX
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 299
Pievienojies: 15 Mai 2009, 18:05

Post no richX » 17 Jan 2010, 16:04

TinyXP tiešām ir lietojams, personīgi šo rev09 izmantoju uz veca kompīša... viss smuki apgraizīts un darbojas pat ļoti labi, ņemot vērā, kāda ir sistēma, uz kuras stāv šis zvērs. Personīgi man patīk ,ka tur atsevišķā mapītē uz desktopa ir daudzi noderīgi tūļi dažādu XP fīču pieslēgšanai/atslēgšanai... tieši tinyXP es pirmo reizi ieraudzīju uz labā peles klikšķa "open in new windows"... lai nebūtu pilnīgs offtopic, varu piebilst, ka uz TinyXP neizjūtu pilnīgi nekādu IE/WMP/Outlook trūkumu... :)

Creep
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1138
Pievienojies: 09 Feb 2008, 20:06

Post no Creep » 17 Jan 2010, 16:06

Open in new window: tas jau tas pats, kas ctr+dubult klikšķis, vaine?

daGrevis
Vecākais lietotājs

Post no daGrevis » 17 Jan 2010, 16:50

Creep wrote:
daGrevis wrote:Pirmkārt tikai Windows lietotāji, otkārt es esmu izņēmums, jo "es griežos" uz Windows XP Tiny Edition rev09, kuram jau "ir izgriezts" Internet Explorer... :lala:
Tas gan būtu offtopiks, bet tīri sen esmu gribējis šamo izmēģināt... Kāds ir? Lietojams? Konkrēti uz eee pc gribēju likt...
Nu man jau pusgadu viss "lido"... Ekrānšāviņš: http://pixi.lv/f8da2/image.jpg ! :)

msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Atrodas: Latvija

Post no msh » 17 Jan 2010, 16:55

Es pirms kāda, hvz, gada to tinyxp pamēģināju, jo te visādi samuraji un fokši to slavē, secinājums - sūds uz puļķīša, tb labāk par maniem setupiem negāja bet visādas huiņas un šis tas par daudz izgriezts - priekš kam?! Liekas ka par to nožēlojamo mēslu fano tikai tie, kuriem nav pat tās pāris krokas lai sajēgtu lietot nLite :D
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Atrodas: Latvija

Post no msh » 17 Jan 2010, 16:57

bladez wrote:
Tas nav IE bet IE dzinējs. Es agrāk aiz naida pret maikrosoftu metu ārā no saviem setupiem IE dzinēju, bet kad vienu laiku spēlēju CS, apnika ka katru reizi piekonektējoties sterverim CS nometas lejā un MOTD atveras ar operu :D Kopš tā laika tādas muļķības vairs nedaru.
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

Valodja
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 119
Pievienojies: 23 Apr 2007, 12:08

Post no Valodja » 17 Jan 2010, 17:25

msh wrote: Tas nav IE bet IE dzinējs. Es agrāk aiz naida pret maikrosoftu metu ārā no saviem setupiem IE dzinēju, bet kad vienu laiku spēlēju CS, apnika ka katru reizi piekonektējoties sterverim CS nometas lejā un MOTD atveras ar operu :D Kopš tā laika tādas muļķības vairs nedaru.
Kurš gan cits, ja ne sexplorers? :D

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 629
Pievienojies: 02 Sep 2007, 02:40

Post no Eudoxus » 17 Jan 2010, 17:39

Š ad tad lietoju IE8 un nesūdzos. Un neredzu pamata to pārtraukt darīt nedz pēc šī raksta, nedz pēc puņķutapu komentiem tam apakšā. Ja jūs domājat, ka tāpēc, ka lietojat, teiksim, FF jūsu sistēma ir drošāka, tad tā ir jūsu problēma.
Bet vispār jau arī ar galvu vajag domāt. Apple Safari ir krietni nedrošāks par IE8, bet par to tā kā daudz neko neraksta un vietējie puņķutapas arī klusē.
ThinkPad T500 (2242-CTO) Windows 8 Pro, 64-bit
ThinkPad X61s (7669-3KG) Windows 7 Home Premium, 32-bit

"All the problems of the world could be solved easily if men were only willing to think."
IBM founder Thomas J. Watson

Gakh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 145
Pievienojies: 24 Apr 2007, 18:47
Atrodas: Area-51

Post no Gakh » 17 Jan 2010, 18:21

@ Eudoxus, FF ir daudz drošāks par IE, uz IE ir daudz vairāk exploitu kā uz FF, un tu nevari zināt ja piemēram rīt vai parīt ieejot draugiem.lv vai kādā citā ikdienas lapā kuru apmeklē tur nebūs index lapā iframe uz kādu exploit systēmu... :)

richX
Reģistrēts lietotājs

Post no richX » 17 Jan 2010, 18:26

Creep: par Ctrl+double click zināms un XP vidē allaž izmantots, tomēr right-click un "open in new windows" šķiet man tomēr biku ērtāks... kas kuram ērtāks... :D tur kstati pie right-click vēl vairākas ērtas un nereti noderīgas iespējas iekļautas... :)
Msh: es jau arī nelietoju TinyXP out of the box, paņēmu vidējo apgraizīšanas variantu un šo to atslēdz vēl, arī šis tas bija pieslēdzams... protams, ar nLite var darīt brīnumus, tomēr reizēm tīri veiksmīgi var izmantot arī gatavus produktus. :D
Exodus: Atkal vecais teiciens: "vienam - māte, otram - meita, bet trešm vispār kleita". Par Apple produkciju nekad neviens nesūdzas, jo nav pieņemts sūdzēties par reliģiju :) kkad nesen redzēju, ka kāds no mūsu biedriem bija ielicis video, MadTV tika reklamēts jaunais Iphone, tas vien apliecināja to, ka jūs te neesat vienīgie, kas apple produktu lietotājus uzskata zināmā mērā par reliģiskajiem fanātiem... un kā jau visi ticīgie, viņi tic neprasot pierādījumus un apliecinājumus.
Atkal te parādās pieradums, citi ir pieraduši pie Operas un FF funkcionalitātes, un tad strīdās par dažādiem addonu un skriptu piedāvājumiem, bet tu esi pieradis pie IE stabilitātes un esi ar to mierā, lai gan izskatās, ka šo stabilitāti nereti samērā veiksmīgi iedragā dažādas indivīdu grupas. Tomēr tu vēl joprojām vari būt pārliecināts, ka aiz tevis stām Microsoft, jo tu šiem godīgi esi samaksājis par viņu softu. Tikai iesaku aizdomāties, vai šī ticība jau nesāk līdzināties reliģiskajai ticībai ar visu no tā izrietošo, kas tika minēt augstāk manā tekstā :) Nekā personīga, tikai manas domas...

Tomēr žēl ka tas Gazel projekts izrādījās tikai farss, tā cerēju ieraudzīt šī projekta rezultātus...

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2600
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47

Post no aoma » 17 Jan 2010, 18:47

daGrevis wrote:
bladez wrote:
http://www.allyoulike.com/?p=3665 wrote: When you boot from this CD you have the following options:

un šitādiem šmurguļiem vēl piešķirts vecākā lietotāja statuss! man jau patīk...
viegls rokenrols pa radio

Nettwerk
E-žurnālists
Atbildes: 452
Pievienojies: 12 Nov 2009, 17:44

Post no Nettwerk » 17 Jan 2010, 18:51

Sheit dalja bez visa IE lietoshanas ir idioti... Pietiek palasiit komentaarus... TinyXP user ass. No way...
Ka tik nav no pirmajiem QueenZ versijaam???
+10 aoma

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 629
Pievienojies: 02 Sep 2007, 02:40

Post no Eudoxus » 17 Jan 2010, 19:01

@richX
IE8 lietoju reti. Pārsvarā sēžu uz Chrome (arī dotajā brīdī) tā ka par fanātismu manā gadījumā runāt būtu lieki. Tas ko redzu šeit ir visprastākā nodiršana. MS nolikt skaitās baigi cool un tad nu visi sacenšas, kurš nu lielāku kaku uzkrāmēs uz ventilatora. Un tad tiek aizmirsts, ka jenkuram softam ir bugi un ka jebkurš pārlūks ir caurumains. Vienas vairāk otrs mazāk. Vienam to caurumus sameklē vairāk, jo vairāk urķējas, bet otram mazāk. Un tad par vieniem caurumiem tiek runāts pavisam klusi, bet par cietiem neadekvāti bazunēts. Ja man kaut kādu tā saucamie eksperti sāk stāstī, ka labāk ir atteikties no IE lietošanas, tad pirmā lieta par ko es domāju ir nevis "nolādētais MS atkal sūdu uztaisījis", bet gan par to - kas tie tādi par ekspertiem un kāpēc viņi saka to, ko saka. Tas galu galā arī ir bizness. Kas attiecas uz drošību, tad man neviens neistāstīs, ka ir kaut kādi superdrošie un supernedrošie pārlūki. Visiem ir caurumi un visus var uzlauzt ja kādam to baigi vajag. Tas tāpat kā ar dzīvokļa ārējām durvīm. Ja kādam vajag, tad uzlauzīs pāris minūtēs. Galvenais lai tās ir tādas, kuras aiztur pavsam nejaušus dienas okšķerus amatniekus.
ThinkPad T500 (2242-CTO) Windows 8 Pro, 64-bit
ThinkPad X61s (7669-3KG) Windows 7 Home Premium, 32-bit

"All the problems of the world could be solved easily if men were only willing to think."
IBM founder Thomas J. Watson

richX
Reģistrēts lietotājs

Post no richX » 17 Jan 2010, 19:01

Nettwerk: atvainojiet, bet vai Jums šī foruma administrācija sniedza rakstisku atļauju rupjai foruma notaikumu pārkāpšanai, ja jā, tad atvainojiet par iebildumu, ja nē, vēlos lūgt Jūs ieturēt valodu, citādi šis forums tādu lietotāju, kā jūs, dēļ sāk kļūt par PoKemonu reliģijas sludināšanas vietni.

Turklāt, arī jūsu arguments ir samērā slidens, jo šis produkts jau ir guvis atzinību daudzu lietotāju vidū, tāpēc Jūsu izteikums izskatās pēc tīrām pusaudžu hormonu izpausmēm, ja Jūs jau esat izaudzis no šī vecuma tad (atvainojiet par izteicienu) aicinu jūs doties vizītē pei ārsta.

richX
Reģistrēts lietotājs

Post no richX » 17 Jan 2010, 19:23

Exodus: šoreiz nākas tev piekrist, man nav nekas iebilstams pret konstruktīvu MS "nodiršanu", tomēr, diemžēl, pēdējā nākas ievērot, ka daži lietotāji izsaka savu kritiku, to nemaz lāga nepamatojot, rezultātā, rodas sajūta, ka viņi nopēļ kādu produktu tikai tāpēc, ka to dara citi. Respektīvi, problēma ir nevis ar ideju, bet ar izpildījumu. :)

Andress
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 567
Pievienojies: 13 Jūl 2009, 15:31

Post no Andress » 17 Jan 2010, 19:31

aoma wrote:un šitādiem šmurguļiem vēl piešķirts vecākā lietotāja statuss! man jau patīk...
Muti.
Diemžēl Latvijas IT industrija no ārpasaules atpaliek par vismaz 10+ gadiem. Mentalitāte?

daGrevis
Vecākais lietotājs

Post no daGrevis » 17 Jan 2010, 19:53

aoma wrote:
daGrevis wrote:
bladez wrote:

un šitādiem šmurguļiem vēl piešķirts vecākā lietotāja statuss! man jau patīk...
Pirmkārt, es neviena neuzspiežu savu viedokli... Man izskatās, ka vienkārši Tev patīk "meklēt kašķi"! :(

memorex
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 836
Pievienojies: 26 Jūl 2007, 18:57
Atrodas: Latvia

Post no memorex » 17 Jan 2010, 20:10

Diemžēl jāpiekrīt aoma, kāda x pēc ziņā par IE tiek pieminēts kautkāds pašgraizītā XP versija? Varbūt man katrā topikā arī piespamot ka mana XP versija ir "krutāka"...
P.S. Arvien retāk lasu komentārus un vispār apmeklēju šo portālu dēļ dažu dīkdieņu piespamošanas, ja nav ko teikt labāk nesaki neko! (Neuztvert to personīgi, striķi varu nosponsorēt)
Image

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 17 Jan 2010, 20:13

Jā, memorex, tavs "krutums" manāms pa gabalu... :D

daGrevis
Vecākais lietotājs

Post no daGrevis » 17 Jan 2010, 20:14

Pag, pag... Cilvēks prasīja, vai TinyXP ir lietojams. Es viņam atbildēju, ka pēc manām domām ir pat vairāk nekālabi! Parādīju ekrānšāviņu no sava datora, jo tur ir uzlikts TinyXP! Es nevienam nesaku, ka tas ir labākais, ka Linux ur sūds, vai ka Apple lietot tikai bagātie dīkdieņi... :(

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 17 Jan 2010, 20:23

daGrevi, tev taisnība. TinyXP ir lietojams. Protams, ar rociņām visu var salikt labāk, bet ne visiem ir laiks un vēlēšanās... a tie bļāvēji kārtējo reizi bļauj par to, ko paši nav mēģinājuši... laikam šamējie tā [s]pašapmierinās[/s] pašapliecinās...

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2600
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47

Post no aoma » 17 Jan 2010, 22:36

daGrevis, ir vismaz 3 iemesli, kāpēc tā "uzsprāgu":
1. Tu draudi izmantot savas nepamatoti piešķirtās tiesības pret tiem, kas neglauda Tevi pa spalvai
2. Tu atklāti pasludini, ka lieto nelegālu datorprogrammu, neskatoties uz to, ka Tavs statuss Tev uzliek pienākumu vismaz ārēji ievērot portāla moto - vai nu lietojam atvērtā koda programmas vai samaksājam
3. Spriežot pēc izteikumiem, no datoriem Tu saproti mazāk, nekā daži tā saucamie iesācēji, varbūt proti adminēt, bet strādāt diez vai

vēl 4. punkts, bet tīri subjektīvi - mazāk tici visām tām muļķībām, kas sarakstītas internetā.
viegls rokenrols pa radio

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1

Post no shady » 18 Jan 2010, 15:15

Lieto gan.....
Notepad.lv statistikas dati:
Image
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 18 Jan 2010, 15:25

Tie būs apmaldījušies internetā, vai ieklīduši caur googli.

daGrevis
Vecākais lietotājs

Post no daGrevis » 18 Jan 2010, 15:30

aoma wrote:daGrevis, ir vismaz 3 iemesli, kāpēc tā "uzsprāgu":
1. Tu draudi izmantot savas nepamatoti piešķirtās tiesības pret tiem, kas neglauda Tevi pa spalvai
2. Tu atklāti pasludini, ka lieto nelegālu datorprogrammu, neskatoties uz to, ka Tavs statuss Tev uzliek pienākumu vismaz ārēji ievērot portāla moto - vai nu lietojam atvērtā koda programmas vai samaksājam
3. Spriežot pēc izteikumiem, no datoriem Tu saproti mazāk, nekā daži tā saucamie iesācēji, varbūt proti adminēt, bet strādāt diez vai

vēl 4. punkts, bet tīri subjektīvi - mazāk tici visām tām muļķībām, kas sarakstītas internetā.
1. Es draudu? Kur? :(
2. Un ja man ir XP licence?
3. No OS es saprotu maz.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 18 Jan 2010, 15:34

Hmm, shady, interesanta statistika. :) Ka tik tagad atkal nesākās svētais karš...

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”