Video .VRO formātā izvilkšana no DVD minidiskiem un apstr

Moderatori:janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
Aldis
E-žurnālists
Atbildes:5084
Pievienojies:15:55 / 21. Nov, 2008
Reputācija:0
Atrodas:LV
Video .VRO formātā izvilkšana no DVD minidiskiem un apstr

Post no Aldis » 16:19 / 26. Jan, 2010

Sveiki, nu esmu nonācis samērā palielā strupceļā, nēesmu ar videomontāžu tā krāmējies, tāpēc atvainojos jau uzreiz, ja šis jautājums un situācija ir pastulba!

Tā tad, cilvēks uzticēja man Video kameru - Panasonic VDR-D220:

Image

Aptuvenais apraksts - kamera video ierakstīšanas režīmā raksta uz mini DVD diskiem ar ietilpību 1.4GB! Mans uzdevums no 8 šādiem diskiem kuros iekšā jau ir sarakstīta informācija izvilkt laukā video, un samontēt kopā, un tos ierakstīt atkal lielakos DVD diskos jau kā samontētu filmiņu! Viss tik tālu skaidrs, programmas ir - ķeros klāt!

Jau paņemot šos diskus pamanīju uz diskiem pirkstu nospiedumus - tā tad, kāds jau ir pirms manis pacenties darbu apgrūtināt! Iespējams tā arī ir šī pamata ķibele!

Ķēros klāt sākumā pie AVSVideoConverter

Programma laba, jo ir viena no vienīgajām kura atbalsta šo video formātu .VRO un spēj aizkompresēt uz man kautko saprotamāku - vai nu .AVI (Divx.. u.t.t..), .MPEG, vai tīrajā .AVI formātā!

Nu vienu video disku izdevās - uz nakti atstājot visas nakts garumā izziet cauri, un aizkonvertēt, vienīgi paša video ir viens defekts (Pēc būtības var bez tā izdzīvot, izgriezt laukā)!

Bet tas pavadītais laiks, un rezultāts pie kā nonācu diezgan mani neapmierināja - otrkārt dators pa to laiku kamēr konvertēja, uz beigām sāka bezmaz stāties nost (Nevarēja blakus ne pa netu paložņāt, un pat Winampā mūzika sāka rīstīties)!

Tālāk domāju, ka mans DVD lasītājs (Samsūds) ir pa stulbu, vai nu jau savu izkalpojis - tā tad konvertēt no viņa pa taisno nevar! Mēģināju izvilkt tos 3 failus, kas iedrukāti kā uzfilmētais materiāls!

Velkot ārā sanāk jau 6šus diskus izmēģināju, uzmetas pilnīgi random momentā šāds errors:

Image

Pēc diska skatoties - aptuveni tajā vietā kaut kur pa vidu ir uzrkāmējis kāds savu pirkstu! Tā tad, tas varētu būt kā traucēklis!

Disku notīru, tiešām skaisti - lieku pa jaunam, bet sižets tāds pats!

Vēl izmēģināju laist video no kameras (Aptuveni jau kādus 4 diskus), ievietoju kamerā disku, saslēdzu caur USB, datorā parādās jauns DVD ar visu diska saturu! Sižets tas pats + viss notiekas vēl lēnāk! Gan aizkonvertēt pa taisno nav iespējams, gan vēl švakāk var izkopēt failu! Tā tad, kompja DVD aparāts nemaz nebij tik slikts variants!

Tagad domāju - vai ir jēga man vēl iet caur Linux Live CD, un mēģināt caur to izvilkt failus vismaz uz cietā diska? Vai tas failus kopē gudrāk?

Otrs variants - iespējams zinat kādu repair programmu šādiem diskiem?

Vēl pamainīts tika DVD aparāts, bet rezultāti līdzīgi!

Novērojums no konvertiera puses - viņš sabremzē datoru tieši tajā vietā kur netiek pāri arī faila kopēšana, so.. šķiet ka viņš cenšas kautko reaminēt, bet tas izpaužas kā lielā CPU noslodzē, un īsti neko gala rezultātā neizdarot!

Paldies, ja tiešām kāds zinās ko pateikt, vai nu arī jāiet aptakaļ pie cilvēka, jārāda uz diskiem - jāplāta rokas un jāsaka, ka tā neviens neapejas ar šamiem - repsektīvi ar taukainām rokām neņemas pa nolasāmo daļu!

Vissliktākais sižets jau laikam ir ka uz diskiem savas pēdas atstājis jau pirms video ierakstīšanas! Tad notīrot disku, šā vai tā ieraksts ir vējā!
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

User avatar
WerNeo
Lietpratējs
Atbildes:1805
Pievienojies:01:27 / 14. Aug, 2007
Reputācija:0

Post no WerNeo » 16:45 / 26. Jan, 2010

Nezinu, vai šis būs tas gadījums... Bet, es ieteiktu aizčāpot pie cilveka pēc Kameras oriģinālā softwares diska. Ļoti lielai daļai kamerām ir problēma ar failu pārkonvertēšanu cilvēkiem pierastajos veidos. Parasti vismazāk problēmu ir, ja izmanto līdzi doto softu. Darīt var arī pa savam, bet tad, pirmajā reizē, būs "jāapēd pusducis sāls".

User avatar
Aldis
E-žurnālists
Atbildes:5084
Pievienojies:15:55 / 21. Nov, 2008
Reputācija:0
Atrodas:LV

Post no Aldis » 17:13 / 26. Jan, 2010

Ahā, labi ka ieminējies par varbūtību ar disku - zvans, atbilde sekojoša un īsa - diska nav! :D

Ielienu kameras aprasktā --> http://yep.lv/bmjv

Ieraugu:

Image

Tā tad, vairs ticēt tam ka viņs man VISU ir iedevis - nevaru! :D Labi ka vismaz virziens kur meklēt ir! :) Mēģināšu lejuplādēt gan to draiveri, gan programmu!

Paldies WarNeo, ja ir vēl kādi citi ieteikumi, tad sakiet! :)
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

User avatar
Aldis
E-žurnālists
Atbildes:5084
Pievienojies:15:55 / 21. Nov, 2008
Reputācija:0
Atrodas:LV

Post no Aldis » 17:22 / 26. Jan, 2010

Vēlviena ļoti vērtīga lieta:
http://phpbb.ulead.com.tw/EN/viewtopic.php?t=13421

Cilvēks ļoti pacenties pie šādas pamācības izveides, vienīgi (Pēc pirmā acu uzmetiena) tas ir saistībā ar "capture", jeb ierakstīšanas metodi!

Hmm.. tagad noskatīšos vienu disku caur pašu kameru no A-Z! Ja tur būs līdzīgi defekti, kā man te pārkompresējot, tad viennozīmīgi tā jau ir disku vaina! Būs nepieciešams kautkāds repairs, kas neskatoties uz zudumiem izvelk visu to ko var izvilkt - ideāli būtu kautvai pa fragmentiem, jo no tiem varētu mēģināt savilkt galus kopā!
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

User avatar
aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes:2601
Pievienojies:12:47 / 25. Apr, 2007
Reputācija:0
Atrodas:LV

Post no aoma » 19:04 / 26. Jan, 2010

Grūti nolasāmu disku gadījumā esmu izmantojis NonStopCopy, [nāk arī kā plugins iekš TC], vismaz nemet ārā to data error, un, ja izdodas nokopēt kādus 97-99%, video ir apstrādājams ar pavisam nemanāmiem zudumiem.
viegls rokenrols pa radio

User avatar
Aldis
E-žurnālists
Atbildes:5084
Pievienojies:15:55 / 21. Nov, 2008
Reputācija:0
Atrodas:LV

Post no Aldis » 17:50 / 27. Jan, 2010

Paldies aoma-m. Failus izvilkt var, zudumi tiešām niecīgi! :)
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

User avatar
elvisburdajs
E-žurnālists
Atbildes:1028
Pievienojies:22:54 / 31. Mar, 2008
Reputācija:0
Atrodas:Rīga

Post no elvisburdajs » 19:27 / 27. Jan, 2010

Aldi, Paņem švammīti un viegli abrazīvu līdzekli (piem. zobupastu), un ar vieglām apļveida kustībām nopulē tos diskus.. Pēc tam protams noskalo ar ūdeni. :D

Pievienot atbildi

Return to “Audio/Video/Foto un TV ”