Klusā tehnoloģiju revolūcija

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

ob1
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2959
Pievienojies: 23 Mar 2009, 22:01
Reputācija: 0
Atrodas: Sigulda

Klusā tehnoloģiju revolūcija

Post no ob1 » 08 Feb 2010, 18:02

[imgl]https://notepad.lv/userpix/1679_technology_1.jpg[/imgl]Removed by ob1. All Rights reserved.
Turpinājums šeit:
https://notepad.lv/6004/in-vino-veritas/
Last edited by ob1 on 12 Feb 2010, 21:49, edited 3 times in total.

NorKais
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 139
Pievienojies: 10 Sep 2009, 16:33
Atrodas: Liepāja

Re: Klusā tehnoloģiju revolūcija

Post no NorKais » 08 Feb 2010, 18:43

Gadījumā nav 4810TZG ?

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 08 Feb 2010, 18:45

jā, TZG... :) izlaboju.

drunk_lizard
Mr. Positivus
Atbildes: 1892
Pievienojies: 19 Mar 2007, 18:09

Post no drunk_lizard » 08 Feb 2010, 18:59

par ko vispaari ir sjis raksts? O_O

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 08 Feb 2010, 19:00

ķirzak, ja izlasīsi, tad (varbūt) sapratīsi. :)

P.S. Mēģini lietot smadzenes.

APOC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 525
Pievienojies: 05 Feb 2009, 02:51

Post no APOC » 08 Feb 2010, 19:01

Mājā divas ASUS EEE lietotājas. Dauzi kaut ar koka vāli, bet nu nevaru pie tik mazas izšķirtspējas. Kādu filmu pastīties ok, nedaudz pa netu parakties, bet ilgāk par 2 stundām - pašnāvība. Nesaprotu tos ASUS EEE lietotājus :[
Bet tā jau kompīšiem ne vainas.

Demarc
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 11
Pievienojies: 08 Sep 2009, 12:50

Post no Demarc » 08 Feb 2010, 19:41

Bet tomēr - par ko un kāpēc ir šis raksts?

gaziks52
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 90
Pievienojies: 06 Apr 2009, 16:42

Post no gaziks52 » 08 Feb 2010, 20:11

Par to ka šodien kompīši labāki, kā vakar, lai gan tas jau tāpat zināms :)

TrakaisKursis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 1024
Pievienojies: 10 Jūn 2008, 15:08
Atrodas: Reiga

Post no TrakaisKursis » 08 Feb 2010, 20:17

es sapratu par ko ir... bet ob1 vai tu tiešām domā, ka datorlietotāji būs gatavi no lieljaudas risinājumiem atteikties par labu mazāk jaudas risinājumiem. visu izšķirs tas, kā izvēlēsies ķērkt Intel un AMD. sabiedrisko domu par labu tam, ka vajag VAIRÄ€K, STIPRÄ€K, DÄ€RGÄ€K, var mainīt un nostiprināt ļoti vienkārši - iebiedējot ar apdraudējumu datorlietošanas paradumiem, ka neies iemīļotās programmas u.t.t. pēc krīzes cilvēki atkal kļūs turīgāki, izvāks Intel no tirgus ārā savu Atom, izvāks AMD savu Neo, kas būs ar ARMu ir cits jautājumus, un paliks atkal tur viena vienīga VIA ar saviem 0.3% no x86 CPU tirgus ...

paskatīsimies uz to arī no otras puses - ja vidējā datorlietotāja izvēli nosaka Intel un AMD mērķtiecīgi veidotais sabiedriskais viedoklis (pārī ar to, ka videokartei jābūt spēcīgākai, tātad arī CPU ir jābūt niknam), arī ARMam ir gana mazas iespējas ... domāju, ka tas par, ko tu raksti, tajā tev pēc būtības ir taisnība, taču Intel un AMD spēlējot šo spēli, nenopelnīs pietiekami - tieši tāpēc, kad patērētāju maciņi atkal būs biezāki, spēle pēkšņi mainīsies.

un programmas ar diezin vai pēkšņi kvalitatīvi uzlabosies, lai efektīvi darbotos uz mazjaudas CPU... pārāk lieli optimizācijas izdevumi ... domāju, ka arī programmatūras ražotāji zin, ka Atom ir īslaicīgs risinājums, lai Intel aizsistu plauktu, un prece būtu pieejama...

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 08 Feb 2010, 20:24

TrakaisKursi, tā jau ira par to PR mašīnu... bet realitātē - Atoms ir, Neo ir... un to tirdzniecības apjomi pieaug. Lai gan varjaubūt, ka būs tā kā Tu saki - atkal sāksies GHz karš... dzīvosim - redzēsim.

Loading
E-žurnālists
Atbildes: 1631
Pievienojies: 25 Feb 2007, 18:08
Reputācija: 1
Atrodas: Liepāja

Post no Loading » 08 Feb 2010, 20:24

Hm. Jaaa ir taadi kompiishi EEE un One.. kas taalaak?

TokRa
Mrs. Positivus
Atbildes: 893
Pievienojies: 22 Feb 2009, 09:42
Atrodas: Rīga

Post no TokRa » 08 Feb 2010, 20:26

Jautājumi? Komentāri? Sazinies: +371 22077022
Kvalitatīvs hostings par saprātīgu cenu: Valsts.Lv
Bezmaksas e-pasts visiem: GW.Lv

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 08 Feb 2010, 20:27

Loading, hmm, vai tiešām arī šajā portālā viss ir jāsakošļā līdz putras kondīcijai, pirms baro to zīdaiņiem?

TrakaisKursis
Vecākais lietotājs

Post no TrakaisKursis » 08 Feb 2010, 20:31

ob1 wrote:Loading, hmm, vai tiešām arī šajā portālā viss ir jāsakošļā līdz putras kondīcijai, pirms baro to zīdaiņiem?
LOL šito tu labi pateici... lai gan no otras puses šis portāls viennozīmīgi ir no intermediate+ klases, vismaz no lietotāju kopienas viedokļa. tavs raksts man ir ideāli saprotams, bet vispār tas nav rakstīts ar aprēķinu, ka to var likt iekšā piemēram žurnālā. tā struktūra nav tradicionāli pieņemta un tā paģēr lai ir specifiskas priekšzināšanas. es šādu rakstu būtu taisījis pavisam citādāk...

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 08 Feb 2010, 20:36

Tāpēc jau šis raksts publicēts šeit... tā tekt - ekskluzīvi priekš notepad.lv. :) Bet, pieļauju, ka Tu uzrakstīitu labāk - es neesmu žurnālists.

aviators
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 75
Pievienojies: 07 Apr 2009, 09:53

Post no aviators » 08 Feb 2010, 20:48

Raksts ir ļoti labs! Par to arī stāsts, ka pilnīgi pietiek ar lētu dzelzīti, tikai nevajag uz aklo pirkt, kas pirmais patrāpās. Mazliet jāpameklē ir. Par to tas stāsts. Lai aizdomājas ūberklokeri utml., kam notepadā sēdēšanai vajag megagiga kasti ar SLI un vismaz 30" monitoru...

TrakaisKursis
Vecākais lietotājs

Post no TrakaisKursis » 08 Feb 2010, 21:07

ja man ļauts izteikt vienu piebildi, kas man šķiet svarīga, tad šim tavam apgalvojumam es neesmu ar mieru piekrist: 3) Š vaks (maztērējošs) CPU komplektā ar jēdzīgu videokarti;
es to izteiktu citā formulējumā: energoefektīvs mazas taktsfrekvences CPU... jo stāsts jau nav par švakumu, bet gan par to, ka mazu ātrumu procesors uztur sakarīgas instrukcijas... jēdzīga videokarte ir visai abstrakts apzīmējums... daudzu EeePC lietotājuprāt, GMA950 saimes videokarte, kas ir tevis minētā Eee1000 komplektācijā, ir viena no visneefektīvākajām komponentēm, kas neattaisnojami ātri norij bateriju ... un 1080p tā arī nepavelk... kas tad ir kritērijs jēdzīgam? 1080p, DirectX10, Crysis? ...

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 08 Feb 2010, 21:18

Jā TrakaisKursi, Tev taisnība... formulējumi man pašķībi... bet ideju izskatās, ka var uztvert. :)

TrakaisKursis
Vecākais lietotājs

Post no TrakaisKursis » 08 Feb 2010, 21:18

aviators wrote:Raksts ir ļoti labs! Par to arī stāsts, ka pilnīgi pietiek ar lētu dzelzīti, tikai nevajag uz aklo pirkt, kas pirmais patrāpās. Mazliet jāpameklē ir. Par to tas stāsts. Lai aizdomājas ūberklokeri utml., kam notepadā sēdēšanai vajag megagiga kasti ar SLI un vismaz 30" monitoru...
cilvekiem ir bail atskirties no citiem. spelet vecakas, ne tik modernas speles, bail nebut viena soli ar laiku. problema ir taja, ka "laiku", kas mums skiet kaut kas nevainigs, kads merktiecigi veido savas pelnas nolukos...

iedomajamies situaciju, ka individs 10 gadus no vietas nesanem informaciju par jaunakajam notikumiem IT pasaule (tostarp visi ar kuriem vins komunice ari 10 gadus neinteresejas par IT un nesanem informaciju ne no kadiem avotiem ...) ... saja slegtaja sala neviens ta ari nepamanitu nekadu jaudu iztrukumu vai akutu nepieciesamibu pec 2, 4, 6 vai 8 kodolu procesora, divam videokartem, RAIDiem un vel nez kaut ka...

kas zin - varbut tada lausanas pec progresa liecibam un bailes izradities par pedejo puisi ciemata patiesiba ir nevis realas nepieciesamibas diktata rezultats, bet gan maksligas sabiedriskas konstrukcijas un maksliga pieprasijuma rezultats... man pietiek ar savu P4 speka CPU ...

TrakaisKursis
Vecākais lietotājs

Post no TrakaisKursis » 08 Feb 2010, 21:22

ob1 wrote:Jā TrakaisKursi, Tev taisnība... formulējumi man pašķībi... bet ideju izskatās, ka var uztvert. :)
es tevi ļoti labi saprotu, pats ilgi esmu dzīvojis līdzīgas informācijas un propogandas laukā, un man tur patīk;) savādi gan sanāk tas, ka mēs apspriežam raksta fineses, nevis garu, vai to, ko tam bija paredzēts izraisīt;) ...

nevertell
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2885
Pievienojies: 13 Mar 2009, 23:25

Post no nevertell » 08 Feb 2010, 21:40

Khem, ja gribam tikai sērfot pa reklāmas pauzēm, paskatīties filmu ik pa reizei, vai lietot kā komunikācijas ierīci, nopērkam smārtfonu. Neko daudz un ilgi nepaskatīsies, bet kabatā vienmēr būs. Un ja tik ļoti gribas skatīties, var jau arī, ja pieņemam, ka ir kautkur kaste, kas servē filmu ar upnp. Tici man, pietiks. Rakstīšanai derēs.
Ideāls mājsaimnieces datorkomplekts ir atoms 330/ion ar milzīgu ekrānu, kas stervē failus un wi-fi, un smārtfons priekš reklāmas pauzēm.

Savādāk portagļuki ir dārgi, un nav nemaz tik portabli.
You're the moron they built to make me an idiot.

TrakaisKursis
Vecākais lietotājs

Post no TrakaisKursis » 08 Feb 2010, 21:45

nevertell wrote:Khem, ja gribam tikai sērfot pa reklāmas pauzēm, paskatīties filmu ik pa reizei, vai lietot kā komunikācijas ierīci, nopērkam smārtfonu. Neko daudz un ilgi nepaskatīsies, bet kabatā vienmēr būs. Un ja tik ļoti gribas skatīties, var jau arī, ja pieņemam, ka ir kautkur kaste, kas servē filmu ar upnp. Tici man, pietiks. Rakstīšanai derēs.
Ideāls mājsaimnieces datorkomplekts ir atoms 330/ion ar milzīgu ekrānu, kas stervē failus un wi-fi, un smārtfons priekš reklāmas pauzēm.

Savādāk portagļuki ir dārgi, un nav nemaz tik portabli.
zini tādā gadījumā smartfons ar iebūvētu projektoru;) es gan balsoju par klēpja mazdatoriem, kilograms svara, klaviatura un lielaks ekrans man ir svarigi. bet protams visu izskir konkretie lietosanas paradumi un pieredze.

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 08 Feb 2010, 21:58

Labs raksts, man ar kautkā pievelk tie superportablie aparātiņi, ļoti ērti paķert līdzi, gultā paskatīties Avataru, pasērfot netā atpūtas pēc, paskaipot, pašam jau vairāk kā pusgadu ir Acer Aspire One D250, smuks, ērts, kalpo labi, tiesa gan 10 collas tomēr ir acu mežģīšana, un Atomiņš priekš mūsdienu interneta ir pavājš - vairāk flash, vai Javascript - draugiem.lv, tā ir jūtamas bremzes.

Tālab mans favorīts no tirgū pieejamā šobrīd ir Acer Aspire 1410 http://www.1a.lv/datortehnika/portativi ... 0/3211859/ - Smuks pēc velna, zemās voltāžas celeroniņš, kas tomēr būs jūtami sparīgāks par atomu, displejs tīkamos izmēros un izšķirtspēja 1366x768, kas gluži nebūs perversija dažu aplikāciju lietošanā, kas 600 punktos vnk nesalien kaut vai no ādas lien laukā. Cietais disks pietiks gan filmām, gan bilžukiem un mūzikai. Grafiskais adapteris integrētais 4500mhd, pilnīgi pietiekošs visam, ko varētu veikt ar šādu mantiņu.:) Kā arī 3 GB rāmis, kas vispār ir eleganti priekš x86 sistēmas (x64 mani vēl galīgi neinteresē) . Kopumā var uzlikt arī Windows 7 un darbināt bez aizķeršanās. Vienīgi gribētos tomēr matēto korpusu un ekrānu.

EeePC 1201HA būtu super, piedur apple veida klaviatūra, vienīgi cpu paknaps.

P.S. Man arī vēl ir tik daudz pašcieņas lai nesāktu perversijas aizstājot ērtu grāmatas izmēra un svara iekārtu ar līku un neērtu smartfonu.

Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32

Post no Wuu » 08 Feb 2010, 22:42

Par ko raksts? Kaut kāds blogs būs?
Image

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 08 Feb 2010, 22:52

Par to kā viedais MistersAizverMuti saēdās suņu sēnes un apmaldījās internetā :)
Last edited by Evers on 08 Feb 2010, 22:54, edited 1 time in total.

Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32

Post no Wuu » 08 Feb 2010, 22:54

Evers wrote:Par to kā MistersAizverMuti saēdās suņu sēnes un apmaldījās internetā :)
Tu ar varētu uzrakstīt tik pat noderīgu rakstu, par savām tīņu problēmām.
Image

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 629
Pievienojies: 02 Sep 2007, 02:40

Post no Eudoxus » 08 Feb 2010, 22:59

Nu labi, mēs it kā zinājām, ka lai no punkta A uz punktu B pārvestu spaini ar smiltīm nav vajadzīgs vilciena sastāvs (lai gan augsti godātais autors to bija piemirsis, kad tepat forumā ņēmās nodirst manu kompi, ka esot tikai tāda rakstāmmašīna ar sūdīgu videokarti, kas šajā rakstā jau ir kļuvusi "jēdzīga"). Bet citādi tādas provinces entuziasta personīgās impresijas par lētā gala tehnoloģijām uzrakstītas purčika dialektā.
Bet par centību lieku 10+
ThinkPad T500 (2242-CTO) Windows 8 Pro, 64-bit
ThinkPad X61s (7669-3KG) Windows 7 Home Premium, 32-bit

"All the problems of the world could be solved easily if men were only willing to think."
IBM founder Thomas J. Watson

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 08 Feb 2010, 23:02

Wuu wrote:Tu ar varētu uzrakstīt tik pat noderīgu rakstu, par savām tīņu problēmām.
Nabaga auklīte, vecāki aizbraukuši uz Īriju, bet šamais nositis auklīti un no vakara pasaciņu grāmatiņas uztinis varenu kāsi ar kaltētiem pelašķiem. Par tādām lietām nepilngadīgo ķurmī stutē iekšā ka grab vien.
Tā ka nemuld niekus, kārtējo reizi pierādi to, ka pašam vien tev tīneidžera tupele vēl labu laiku derēs. Džedajs uzrakstīja labu rakstu, kurā bija vienkārši pasniegts netbuka apskats, papildināts ar savām domām, emocijām, tāds raksts arī kādu nezinošāku varētu ieinteresēt un viņš dārga kluča vietā nopirktu savām vajadzībām atbilstošu lētu ultraportatīvo datoru.

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 08 Feb 2010, 23:13

Džedajs uzrakstīja labu rakstu, kurā bija vienkārši pasniegts netbuka apskats, papildināts ar savām domām, emocijām, tāds raksts arī kādu nezinošāku varētu ieinteresēt un viņš dārga kluča vietā nopirktu savām vajadzībām atbilstošu lētu ultraportatīvo datoru.
Tas ir tiesa tikai pie nosacījuma, ja kompi pērk tikai kā instrumentu noteiktu darbu veikšanai. Bet tas tā ir tikai nedaudzos gadījumos. Lielākoties cilvēki vēlas pagarināt krānu vai ķimerēties ar tehniku (vai abi kopā).
Vienā gan tev nepiekrītu. Raksts sūkā. Džedajam maksimums var ļaut rakstīt tikai tehniskas instrukcijas (tipa kā optimizēt windows) bet citādi no klavieres vajadzētu turēt drošā attālumā.

"All the problems of the world could be solved easily if men were only willing to think."

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 09 Feb 2010, 08:06

TrakaisKursis wrote:cilvekiem ir bail atskirties no citiem. spelet vecakas, ne tik modernas speles, bail nebut viena soli ar laiku.
muahaha
tiinji NAV cilveeki :>
nobriedis indiviids, kursj arii ir homo sapiens, izveeleesies to, kas jamam eertaaks un funkcionaalaaks, nevis blingbling paarbaastas miskastes. bet tev veel to nesaprast... jaapaaugas.

ps.sakaraa ar totaalo infantilizaaciju sjobriid tiinja vecums ilgst liidz kaadiem 30 gadiem...

elvisburdajs
E-žurnālists
Atbildes: 1028
Pievienojies: 31 Mar 2008, 22:54

Post no elvisburdajs » 09 Feb 2010, 08:21

TrakaisKursis wrote:cilvekiem ir bail atskirties no citiem. spelet vecakas, ne tik modernas speles, bail nebut viena soli ar laiku.
Būtu man tavas problēmas.. :D
d_l, Diemžēl mūsdienās cilvēce ir daļēji degradējusies.. :>

TrakaisKursis
Vecākais lietotājs

Post no TrakaisKursis » 09 Feb 2010, 09:20

Eudoxus wrote:
Džedajs uzrakstīja labu rakstu, kurā bija vienkārši pasniegts netbuka apskats, papildināts ar savām domām, emocijām, tāds raksts arī kādu nezinošāku varētu ieinteresēt un viņš dārga kluča vietā nopirktu savām vajadzībām atbilstošu lētu ultraportatīvo datoru.
Tas ir tiesa tikai pie nosacījuma, ja kompi pērk tikai kā instrumentu noteiktu darbu veikšanai. Bet tas tā ir tikai nedaudzos gadījumos. Lielākoties cilvēki vēlas pagarināt krānu vai ķimerēties ar tehniku (vai abi kopā).
Vienā gan tev nepiekrītu. Raksts sūkā. Džedajam maksimums var ļaut rakstīt tikai tehniskas instrukcijas (tipa kā optimizēt windows) bet citādi no klavieres vajadzētu turēt drošā attālumā.
tev, protams, viss sanāk ar pirmo reizi. tāpēc tu citiem principā pēc nedod atlaides, vai ne? :)))

TrakaisKursis
Vecākais lietotājs

Post no TrakaisKursis » 09 Feb 2010, 09:26

drunk_lizard wrote:
muahaha
tiinji NAV cilveeki :>
nobriedis indiviids, kursj arii ir homo sapiens, izveeleesies to, kas jamam eertaaks un funkcionaalaaks, nevis blingbling paarbaastas miskastes. bet tev veel to nesaprast... jaapaaugas.

ps.sakaraa ar totaalo infantilizaaciju sjobriid tiinja vecums ilgst liidz kaadiem 30 gadiem...
Nu tak atzīsties, drunk_lizard, ka es tev vienkārši nepatīku... vidējais patērētājs / nobriedis indivīds iegādājoties datoru, neveltīs daudz laika, lai izpētītu katras datora komponentes sniegtās priekšrocības un iespējamos trūkumus, bet drīzāk dosies pie tiem, ko uzskatu par profesionāļiem - pie datorveikalu pārdevējiem, kas savukārt ir ieinteresēti notirgot kaut ko pēc iespējas dārgāku un kas paši lielākoties pieder pie tiem (būšu politkorekts formulējumos). kas nav sasnieguši 30 gadus:) secīgi viņi klientam iesaka to, ko paši būtu ar mieru lietot - proti kādu divkodolnieku un piesviež klāt videni, korpusu ar dižiem bling blingiem gan ticamākais nepiedāvā. tu domā, ka klients vēlāk sūdzēsies, ka ir saņēmis daudz vairāk jaudas nekā viņam reāli nepieciešams?
Last edited by TrakaisKursis on 09 Feb 2010, 09:47, edited 1 time in total.

TrakaisKursis
Vecākais lietotājs

Post no TrakaisKursis » 09 Feb 2010, 09:28

samuraj, šitā Notepad.lv neizaugs par kaut ko lielāku. tu zini par, ko es runāju:)

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 09 Feb 2010, 09:42

TrakaisKursis wrote:... vidējais patērētājs / nobriedis indivīds iegādājoties datoru, neveltīs daudz laika, lai izpētītu katras datora komponentes sniegtās priekšrocības un iespējamos trūkumus, bet drīzāk dosies pie tiem, ko uzskatu par profesionāļiem - pie datorveikalu pārdevējiem, kas savukārt ir ieinteresēti notirgot kaut ko pēc iespējas dārgāku un kas paši lielākoties pieder pie tiem (būšu politkorekts formulējumos). kas nav sasnieguši 30 gadus:) secīgi viņi klientam iesaku to, ko paši būtu ar mieru lietot - proti kādu divkodolnieku un piesviež klāt videni, korpusu ar dižiem bling blingiem gan ticamākais nepiedāvā. tu domā, ka klients vēlāk sūdzēsies, ka ir saņēmis daudz vairāk jaudas nekā viņam reāli nepieciešams?
++
tieši tā arī notiek.

TokRa
Mrs. Positivus
Atbildes: 893
Pievienojies: 22 Feb 2009, 09:42

Post no TokRa » 09 Feb 2010, 10:05

TrakaisKursis wrote:Nu tak atzīsties, drunk_lizard, ka es tev vienkārši nepatīku...
Nē, tā nav. Viedais drunk_lizard mīl visus. Gan jau, ka Tevi arī :)
Jautājumi? Komentāri? Sazinies: +371 22077022
Kvalitatīvs hostings par saprātīgu cenu: Valsts.Lv
Bezmaksas e-pasts visiem: GW.Lv

TrakaisKursis
Vecākais lietotājs

Post no TrakaisKursis » 09 Feb 2010, 10:18

TokRa wrote:
TrakaisKursis wrote:Nu tak atzīsties, drunk_lizard, ka es tev vienkārši nepatīku...
Nē, tā nav. Viedais drunk_lizard mīl visus. Gan jau, ka Tevi arī :)
tas ir pēc principa:
"Neceri, ka tev piedos,
Ja tu guli ziedos.
Un, kā vēl tev piedos,
Noķers un vēlreiz piedos..." ?

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 09 Feb 2010, 18:51

TrakaisKursis wrote:vidējais patērētājs / nobriedis indivīds iegādājoties datoru, neveltīs daudz laika, lai izpētītu katras datora komponentes sniegtās priekšrocības un iespējamos trūkumus, bet drīzāk dosies pie tiem, ko uzskatu par profesionāļiem
un dariis PILNIIGI PAREIZI. arii es sev nelaboju zobus, negriezju apendiciitu un nesliipeeju auto cilindrus :>
pie datorveikalu pārdevējiem, kas savukārt ir ieinteresēti notirgot kaut ko pēc iespējas dārgāku un kas paši lielākoties pieder pie tiem (būšu politkorekts formulējumos). kas nav sasnieguši 30 gadus:)
diemzjeel 98% datorveikalu paardeveeji ne tikai nav sasniegusji pubertaati, bet ir pilniigi idioti, kuriem tiesjaam ruup tikai procenti no pelnjas...
tu domā, ka klients vēlāk sūdzēsies, ka ir saņēmis daudz vairāk jaudas nekā viņam reāli nepieciešams?
kaapeec klientam ofisa kaarbaa (piemeram parastai graamatvedei) buutu nepieciesjami tavu miiljo infantilu ieteiktie geimeru dzelzji, ja normaals divkodolnieks wordu velk tik pat coini kaa astotnieks? :>
protams, tevis mineetie idioti gruudiis jo daargaak, jo labaak, bet totaali aizmirstot par dzelzja drosjiibu.

te ir lieki debateet, jo tu, kaa es nojausju, piederi pie manis paara postus augstaak mineetaas grupas...

aa, veel par "insteleetaajiem". svaigs gadiijiens - atnaaca pie manis cilveecinjsj ar laptopu. normaals lapsis, c2d, gigs raamja, 7400 videne. atnaaca ar suudziibu, ka velkoties. iesleedzu, peec minuuteem 4 bija uzstarteejies, bet nu bremzeeeee... paluurot dxdiag rams 256 O_O. iestarteejam livelinux, viss kulee, kaa nakas.
cilveekam hp ar visu recoverii partiiciju un orgjinaalo xp home ljepeni pakaljaa, tacju nee, **dritvai kociņ** - kaads "insteleetaajs" bija uzmetis superdupertorentuxppro, nopleesjot 20 lasjus :>

pateiksju godiigi, taadi datorgjeeniji mani jau ZAJEBALJI!!!

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 09 Feb 2010, 19:15

Kārtējais ūberlīkais XP [s]Black[/s] Shit Edition, vai kautkas tamlīdzīgs? :D

TrakaisKursis
Vecākais lietotājs

Post no TrakaisKursis » 09 Feb 2010, 21:03

drunk_lizard wrote:
TrakaisKursis wrote:vidējais patērētājs / nobriedis indivīds iegādājoties datoru, neveltīs daudz laika, lai izpētītu katras datora komponentes sniegtās priekšrocības un iespējamos trūkumus, bet drīzāk dosies pie tiem, ko uzskatu par profesionāļiem
un dariis PILNIIGI PAREIZI. arii es sev nelaboju zobus, negriezju apendiciitu un nesliipeeju auto cilindrus :>
pie datorveikalu pārdevējiem, kas savukārt ir ieinteresēti notirgot kaut ko pēc iespējas dārgāku un kas paši lielākoties pieder pie tiem (būšu politkorekts formulējumos). kas nav sasnieguši 30 gadus:)
diemzjeel 98% datorveikalu paardeveeji ne tikai nav sasniegusji pubertaati, bet ir pilniigi idioti, kuriem tiesjaam ruup tikai procenti no pelnjas...
tu domā, ka klients vēlāk sūdzēsies, ka ir saņēmis daudz vairāk jaudas nekā viņam reāli nepieciešams?
kaapeec klientam ofisa kaarbaa (piemeram parastai graamatvedei) buutu nepieciesjami tavu miiljo infantilu ieteiktie geimeru dzelzji, ja normaals divkodolnieks wordu velk tik pat coini kaa astotnieks? :>
protams, tevis mineetie idioti gruudiis jo daargaak, jo labaak, bet totaali aizmirstot par dzelzja drosjiibu.

te ir lieki debateet, jo tu, kaa es nojausju, piederi pie manis paara postus augstaak mineetaas grupas...

aa, veel par "insteleetaajiem". svaigs gadiijiens - atnaaca pie manis cilveecinjsj ar laptopu. normaals lapsis, c2d, gigs raamja, 7400 videne. atnaaca ar suudziibu, ka velkoties. iesleedzu, peec minuuteem 4 bija uzstarteejies, bet nu bremzeeeee... paluurot dxdiag rams 256 O_O. iestarteejam livelinux, viss kulee, kaa nakas.
cilveekam hp ar visu recoverii partiiciju un orgjinaalo xp home ljepeni pakaljaa, tacju nee, **dritvai kociņ** - kaads "insteleetaajs" bija uzmetis superdupertorentuxppro, nopleesjot 20 lasjus :>

pateiksju godiigi, taadi datorgjeeniji mani jau ZAJEBALJI!!!

klausies nepārpūlies... šitā viegli var uzsprāgt no savas augstprātības...

labāk iedomājies samuraju, kas šo IT portālu grib pacelt jaunā kvalitātē, taču pateicoties tam, ka komentāri nereti asociējas ar atmosfēru viduvējas kvalitātes krogā, kur uzbraukt blakus galdiņam ir goda jautājums, šis portāls tā arī būtiski nevairos savu popularitāti, jo kurš tad ies uz krogu, kur tev regulāri apliek ? paldies tev par to, ka lien vai no ādas ārā, lai šī portāla un tā apmeklētāju dzīvi darītu tīkamāku...

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 09 Feb 2010, 21:52

man absoluuti vienalga tavs noveerteejums un dziljaa anaaliize.
it virziitam portaalam ir korekti jaatspoguljo it lietas, nevis jaapaarveersjas par beernudaarzu, kaa tev to gribeetos :>
idiotiem nav vietas internetaa
hau!

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 09 Feb 2010, 21:56

ķirzak, kas tev liek domāt, ka tu esi patiesība pēdējā instancē?

TrakaisKursis
Vecākais lietotājs

Post no TrakaisKursis » 09 Feb 2010, 22:11

ob1 wrote:ķirzak, kas tev liek domāt, ka tu esi patiesība pēdējā instancē?
vai tad ķirzaks tev nelika skaidri noprast, ka šauj nost visus, kas nav kā viņš, vai nu mazākajā gadījumā Prokrusta gultā nocērt nost visu lieko - kam galvu, kam kājas... dažādiem cilvēkiem ir dažāda nepieciešamība pēc savas personības izrādīšanas un pēc apmēriem kādos tai ir jātiek izrādītai un citiem savukārt tā jāpiecieš, lai tikai kāds varētu justies labi;)

Demarc
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 11
Pievienojies: 08 Sep 2009, 12:50

Post no Demarc » 09 Feb 2010, 22:33

Cilvēki, esiet konsekventi - ja negribat, lai kāds (šajā gadījumā d_l) raksta vidēja kroga līmeņa tekstus, tad nevajag pašiem rakstīt Imantas ūķa "Pēdējā cerība" cienīgus rakstus un komentārus.

P.S. Prokrusts aprobežojās tikai ar kāju nociršanu/pagarināšanu, nevajag grieķu vietā viņu pasakas izdomāt.

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 10 Feb 2010, 00:24

ob1 wrote:ķirzak, kas tev liek domāt, ka tu esi patiesība pēdējā instancē?
Piedod Džedaj, bet tieši šī kaite piemīt tev pašam. Ja gribi, varu dažus tavus citātus iz tevi te ielikt, lai tauta papriecājas:

"Zini ko - man ir tādas aizdomas, ka neviens neskums, ja tu aizpisīsi naxuj no šejienes."

"Eudoxus, es par saviem vārdiem atbildu (atšķirībā no tevis). Ja es saku, ka T500 ir mēsls par nesamērīgu naudu, tad sameklē argumentus, ka es kļūdos, nevis pis tautai smadzenes ar savu demagoģiju. "

"Mani atgumenti ir mans vārds. A kur ir tavi argumenti?"

"Losi, kur ir tavi argumenti? Vai arī atkal turpināsi **dritvai kociņ** vasku?"

(avots: https://notepad.lv/5811/[pardots]-pa ... nkpad-t61/)

Un pēc šī tad, lūdzu, paskaidro man, kādas tev ir tiesības citiem te etiķeti mācīt un prasīt, vai kādam te nav sakāpis galvā. Esi tika laipns un iesākumam tiec vaļā pats gan no sava purčika slenga, gan no sava pēdējās patiesības paudēja statusa un tad arī vari citus pamācīt, kā komentāri jāraksta.
Visiem pārējiem, protams, es atvainojos par to, ka jums ir jālasa šīs jēlības, bet fakts paliek fakts - brīžiem forums atgādina piesmakušu vagonu ar nemazgātiem urlām, bet tiklīdz kāds par to aizrāda, tad tev pasaka, ka "neviens neskums, ja tu aizpisīsi naxuj no šejienes". Paši piekakā un tad brīnās, ka citi sūdzas par smaku.
Ja nav neviena moderatora, kas izmoderē visas tās jēlības, tad varbūt var kaut kā vienoties par visiem pieņemamiem principiem un izturēties vienam pret otru mazliet cilvēcīgāk?

Atlets
E-žurnālists
Pievienojies: 16 Aug 2009, 12:37

Post no Atlets » 10 Feb 2010, 03:15

Aizej mammai klēpī paraudāt... Bērnudārzs. Saproti, tu neesi piecītis ---> visiem neizpatiksi. Tā vienkārši ir un būs. Nepievērs uzmanību kādiem konkrētiem lietotājiem un dzīvo tālāk.

Man, piemēram, traucē tavs komentārs.

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 10 Feb 2010, 06:40

Piedod, bet šāda tipa padomus tu vari dot puišeļiem savā pagalmā.

Atlets
E-žurnālists
Pievienojies: 16 Aug 2009, 12:37

Post no Atlets » 10 Feb 2010, 22:58

Ja nespēj neko uzrakstīt par tēmu, tad varbūt neraksti vispār neko? Galu galā ir tāda unikāla fīča - personal message. Ceru, ka esi pazīstams ar šādu fantastisku iespēju, puišeli. Vai arī tev patīk risināt savas problēmas publiskā vidē, lai visi paskatās, cik tev nabadziņam grūti? Viens pats cīnies pret netaisnībām uz pasaules :/
//retorisks jautājums, cerams, ka būsi spējīgs neatbildēt.

ruukjis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1982
Pievienojies: 16 Apr 2009, 15:39

Post no ruukjis » 11 Feb 2010, 11:15

Ob1, ir kāds raksts, kurā tu nepiesauc savas dievišķās dator-tunera spējas - frāze: "viss verās vaļā zem sekundes" jau ir tik nodrāzta, ka pie tās es arī apstājos tavā rakstā.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 11 Feb 2010, 16:57

ruukij, iesaki man kādu citu frāzi ar kuru apzīmēt, ka kompis darbojas normālā ātrumā. (Ja tu būtu izlasījis rakstu līdz galam, tad saprastu, ka tas bija "par tēmu".)

Slēgts

Return to “Off-topic”