Kas noticis ar ob1?

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

jupis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 212
Pievienojies: 27 Okt 2009, 23:14
Reputācija: 0
Atrodas: RĪGA

Kas noticis ar ob1?

Post no jupis » 15 Feb 2010, 21:04

ieraudzīju rakstā kurā mr.death lūdz palīdzību. ob1 samurajs atbild ka ob1 pametis mūsu aprindas ar kaunu !
ko tad viņš tādu noziedzās ka viņam bij jāpamet mūsu apartamenti ?

shadowmen
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 585
Pievienojies: 06 Jūl 2009, 01:27

Post no shadowmen » 15 Feb 2010, 21:14

ak tu nabadzinjs,tikai neraudi,gan jau ob1 atgriezisies un varesi palaizit vinjam dupsi :)
Whiskey for my men, beer for my horses!

jupis
Reģistrēts lietotājs

Post no jupis » 15 Feb 2010, 21:20

es jau neraudu vienkārši interese moka :)

drunk_lizard
Mr. Positivus
Atbildes: 1892
Pievienojies: 19 Mar 2007, 18:09

Post no drunk_lizard » 15 Feb 2010, 21:32

oduvancjiks vienkaarsji nospeeleja beernudaarzu :>

TokRa
Mrs. Positivus
Atbildes: 893
Pievienojies: 22 Feb 2009, 09:42
Atrodas: Rīga

Post no TokRa » 15 Feb 2010, 21:39

Spēka tumšajā pusē esot pārgājis viņš...
Jautājumi? Komentāri? Sazinies: +371 22077022
Kvalitatīvs hostings par saprātīgu cenu: Valsts.Lv
Bezmaksas e-pasts visiem: GW.Lv

jupis
Reģistrēts lietotājs

Post no jupis » 15 Feb 2010, 21:41

viņš tak bija gaišjā pusē kopš kura laika viņš ir spēka tumšajā pusē nekonesaprotu bija tak varens džedajs ?

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 15 Feb 2010, 21:45

Vai nu maz dzīvē tā notiek... [spoil]Image[/spoil]
Дебилы, бл*ть...

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 15 Feb 2010, 21:50

Jā, omes pieturā runāja, ka šas esot Sith'u pusē pārgājis

Image

RicoPico
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2311
Pievienojies: 09 Jan 2009, 12:54
Atrodas: Jūrmala/Rīga

Post no RicoPico » 15 Feb 2010, 21:57

Vislaik šams optimizēja datorus, tagad aizgāja optimizēt pats sevi. Pēc restarta būs atpakaļ ar svaigu UI, izravētu startupu, atslēgtiem servisiem un savas kurpju šņores viņš spēs sasiet un atsiet sekundes laikā.
3GHz takts frekvences viļņa garums ir 10cm

jupis
Reģistrēts lietotājs

Post no jupis » 15 Feb 2010, 22:06

Man šito visu lasot radās iespaids, ka vainu neviens neko nezin, vainu tie kas kautko zin to nevēlas stāstīt citiem! acīm redzo baidās :)

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 15 Feb 2010, 22:22

Skaidrs, ka baidās. Un tev arī būtu jābaidās. [spoil]Image
Image[/spoil]
Дебилы, бл*ть...

jupis
Reģistrēts lietotājs

Post no jupis » 15 Feb 2010, 22:30

man par ko tad man es neko sliktu neizdarīju :)

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 15 Feb 2010, 22:42

Ēēm, a esi dzirdējis šo dzīves patiesību?

Divi mācītāji baznīcā spēlē biljardu.
Pirmajam nekādi neveicas un viņš izsaucas "Bļ*, ka netrāpīju!"
Otrs dievbijīgi čukst "Nelamājies taču baznīcā - dievs izdzirdēs!"
Bet pēc brīža pirmais "Bļ*, a(t)kal netrāpīju!"
Un otrs atkal atgādina "Nelamājies. Dievs taču izdzirdēs - sodīs!"
Trešā reizē atkal pirmais mācītājs atkal netrāpa un izlamājas.
---
Paveras debesis, nogrand pērkons, apkārt dūmi un drupas.
Zibens nosper otro, dievbijīgo mācītāju.
Un balss no debesīm "Bļ*, ka netrāpīju..."

Meditate on that, my young padawan...
Дебилы, бл*ть...

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 15 Feb 2010, 23:34

satumsa padebeši, tālumā nogaudojās suns... un ob1 vienkārši sapnī ieraudzīja mopsi, tad krianbu, tad firefoxi.. un pusaizmidzis pamodās, sadrukāja šeit visādas lietas... un aizgāja citā virzienā...

Neoficiāli avoti ziņo, ka gar VID serveriem esot manīts lidināmies lidojošais šķīvītis kas gūglējis caurumu... un no Siguldas puses startējies PentiumII ar 2.4Ghz pāatrinājumu.. Duo...

P.S. - Nēesmu ilgi baudījis miegu.. :D :D vnk.. nebij ko piebilst..
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

guitarman
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 170
Pievienojies: 15 Aug 2008, 02:04

Post no guitarman » 15 Feb 2010, 23:37

Nu man arī interesē kas ar viņu ir noticis...
Pietiks vinreiz savā valodā runāt, un pasakiet kas noticis ?

APOC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 525
Pievienojies: 05 Feb 2009, 02:51

Post no APOC » 15 Feb 2010, 23:50

guitarman wrote:Nu man arī interesē kas ar viņu ir noticis...
Pietiks vinreiz savā valodā runāt, un pasakiet kas noticis ?
Cilvēkam gluži vienkārši piegriezās viss šitas bērnudārzs.

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2600
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47

Post no aoma » 16 Feb 2010, 02:24

Vispār žēl, lai gan pats arī ar viņu savulaik pa reizei kasījos, savā sirdī viņš bija labs cilvēks, ko pūlējās slēpt aiz ārišķīgas bravūras un bērnišķīgas plātīšanās maskas. Katrā ziņā portālam viņš pietrūks, reizēm bija pat ļoti jautri.

Pieminēsim aizgājēju ar klusuma brīdi...
viegls rokenrols pa radio

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1780
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13

Post no Mr.Death » 16 Feb 2010, 07:03

nekur vinjsj nav aizgaajis, vienkaarsji cilveekam melnie uznaaca :> kaut ko saprata ne taa kaa vajag, slikta darba diena or whatever. :> visticamaak, no sjejienes pazuda taapeec, ka paaris kakulaacji ne pa kjeksi iesvieda sejaa dandrikus :>

WerNeo
Lietpratējs
Atbildes: 1805
Pievienojies: 14 Aug 2007, 01:27

Post no WerNeo » 16 Feb 2010, 08:58

Tika iedragāts viņa Ego. Cilvēks nespēj pieņemt, ka ne visur viņam varbūt ir taisnība. Ka reizēm jāatzīst savu uzskatu iespējamu kļūdainību (bet tas jau te daudziem piemīt, nespēja pateikt - jā es kaut kur kļūdījos)... Tad viņš piedzērās(iereiba) "нагафкал, натяфкал" un aizgāja no šī vortāla. :)

P.S. Tagad noteikti lasa šo topiku un pie sevis priecājas... "re kā bez manis nevar... ha - saņemiet! ... ... un tad es atgriezīšos kā Š miguna... nē, kā Džordans... kā Š umahers atgriezīšos!" :)

TokRa
Mrs. Positivus

Post no TokRa » 16 Feb 2010, 09:34

Iespējams, šī ir tikai sakritība, taču ob1 ir pazudis reizē ar sacēlušos traci ap EDS saķīlēšanu. Š is fakts liek aizdomāties.

Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32

Post no Wuu » 16 Feb 2010, 10:00

WerNeo wrote:Cilvēks nespēj pieņemt, ka ne visur viņam varbūt ir taisnība.
Tieši tā :)
Image

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1

Post no shady » 16 Feb 2010, 10:15

Nabaga obītis apvainojās, ka viņam visi pārmeta pārgudrību un kritizēja, tāpēc taisīja divas muļķīgas tēmas forumā, kad tās slēdzu, viņš samaitāja pa kluso visus savus rakstus. Pēc tam vainoja notepadu, ka te visi esot slikti un administracija neatbalsta viņu un nepasargā no citu lietotāju uzbraukumiem....Pats labākais, ka viņš pat nebija mēģinājis izklāstīt savu lielo sāpi administrācijai. Laikam jau grūti pieņemt vienkāršo ļautiņu publiku tik gudram matemātiķim,programmētājam...
Rakstus pārvietoju pie offtopic - varat sameklēt paši, jo komentāri ir neskarti.

Ja godīgi, tad pieaudzis cilvēks uzvedās kā pumpains tīnis hormonu vētras iespaidā...kauns!
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

jupis
Reģistrēts lietotājs

Post no jupis » 16 Feb 2010, 11:55

sūdīgi ob1 izvācis savus rakstus par vindows optimizāciju nepaspēju savākt :) bija interesanti viņi :)

Morpheus

Post no Morpheus » 16 Feb 2010, 12:32

jupis wrote: ob1 izvācis savus rakstus par vindows optimizāciju [...]
Un pareizi darīja, šitam sgnīdu un kloķvārņu baram vienīgais ko var atstāt ir
ob1 wrote:pa muti (piecas minūtes no vietas ar dūrē savilktu kāju)
.
Ob1 lai gan ir pataloģisks kretīns, ir labs cilvēks. Atšķirībā no visiem šitiem nedaaugušajiem svidarasiem kā kloķvārnis, wernis un citi mazās svežas dīvaiņi. :) Vot tad kad visi, kam kaut cik galvā fišku rubī, sāks lasīties prom no šī pikačū midzeņa, varbūt augsti godātajai vadībai aizies līdz anāllizei, ka labāk sadzīvot ar ego, kā ar nedasvilpstu skrunjas eermu baru. :) Let the force be with us, you sjupid buck.

TokRa
Mrs. Positivus

Post no TokRa » 16 Feb 2010, 12:40

jupis wrote:sūdīgi ob1 izvācis savus rakstus par vindows optimizāciju nepaspēju savākt :) bija interesanti viņi :)
Tas jau ir sīkums. Es, aizejot no apavu fabrikas foruma, palūdzu teju 8 tūkstošus savu rakstu padzēst, kas kopš 2004.gada sakrājušies. Pēc tam bija jautri vērot ex-biedrus drudžaini meklējam noderīgu informāciju. Bet vismaz foruma db tagad ātrāk griežas :)
Morpheus wrote:Un pareizi darīja, šitam sgnīdu un kloķvārņu baram vienīgais ko var atstāt ir
+100500 !!!

Nepateicība ir pasaules alga...

elvisburdajs
E-žurnālists
Atbildes: 1028
Pievienojies: 31 Mar 2008, 22:54

Post no elvisburdajs » 16 Feb 2010, 12:49

TokRa, Vismaz saglabāji savus ierakstus kādā blogā vai kur citur? :)

TokRa
Mrs. Positivus

Post no TokRa » 16 Feb 2010, 12:56

elvisburdajs
Jā: sava atmiņā. Pārējie lai Googlē risinājumus meklē.

izredzētais
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1730
Pievienojies: 22 Dec 2007, 12:22

Post no izredzētais » 16 Feb 2010, 13:02

velns tāds! bija nojauta ka ob1 raksti jāsaglabā..

diez archive.org un google palīdzēs ko izcelt? ja nu kāds jau laikus ir ko saglabājis - būtu lūgums iemest linkus & padalīties ar citiem.. :)

jupis
Reģistrēts lietotājs

Post no jupis » 16 Feb 2010, 13:06

Nubet personīgi es jau neko ob1 neko sliktu neizdarīju!
Mani interesēja viņa zināšanas par optimizāciju un citām lietām!
Un ne vienmēr visu var tā smuki atrast kā vajadzētu :)
un neparvelti saka ka visi ģēniji ir traki.
Kautgan mēs te laikam visi tādi pustraki katrs tik pa savam :)
Tas nav apvainojums bet secinājums kuru es attiecinu uzvisiem un tajā skaitā arī uz sevi.

TokRa
Mrs. Positivus

Post no TokRa » 16 Feb 2010, 13:06

Saglabātas kopijas izcelt? Gan jau. Taču ja jau pokemoni vulgaris pat defaultā veidā Googli lietot nemāk / nevēlas, par ko var būt runa?

izredzētais
Reģistrēts lietotājs

Post no izredzētais » 16 Feb 2010, 13:14

TokRa, izcēlu, cerams visus :)
tullīt sametīšu kopijas.

sorry, ob1, zinu, pašlaik rīkojos tik pat nesmuki cik nesmuki rīkojies tu. :D

Morpheus

Post no Morpheus » 16 Feb 2010, 13:20

Izredzētais, tiem kam vajag, dod privā...

Pārējiem...

[spoil]Image
Image[/spoil]

shady
Moderators

Post no shady » 16 Feb 2010, 13:20

Ja jau šeit tauta vēlas apspriest aizgājušā biedra rīcību, tad kā jau tiecu - tā bija diezgan nekorekta un bērnišķīga.
Pamatojums: man vai kādam citam nav jāseko līdzi 24/7 konkrētā autora uzrakstītajiem postiem + sekot līdzi vai tik kāds nepasaka ko ne tā..pie tam, ja pats autors bija no tiem, kurš nereti aizsāka fleimu.
Ja nu tomēr nespēja tikt galā pats, tad vajadzēja sazināties ar mums un parunāt par to, ko lietas labā var darīt. Galu galā - ne visi spēj uzņemt kritiku/pārmetumus utt, kas nenoliedzami ir viens no rakstu autoru ikdienas. Nekad neizpatiksi visiem un nav nemaz jācenšas to darīt. Bet kādēļ slepus jābojā raksti? Ja tas netiktu pamanīts, tad kāds no malas apskatot rakstu padomātu - wtf? kas tas pa murgu? kur ir raksts? kādēļ tādas lietas atrodas pie rakstiem? Un padomātu jau nelabvēlīgi par pašu portālu. To var traktēt kā apzinātu kaitniecību portālam. Ja man autors būtu palūdzis izņemt - es būtu izņēmis vai mēģinājis rast kādu citu kompromisu.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Morpheus

Post no Morpheus » 16 Feb 2010, 13:29

Es ceru, ka tu saproti, ka Tu, cienītais, runā pilnīgas un absolūtas muļķības... :)

Priecājies, ka paspēja man laikus e-zjlurgas statusu atņemt... Esbi šito lasot vēl būtu tādu jauku foto pa visu galveno ielicis... Tādu ilustrāciju - lielu lielu pikačū 1280x1024. Pikāāāāā! :)))

izredzētais
Reģistrēts lietotājs

Post no izredzētais » 16 Feb 2010, 13:32

Morpheus, ok, aiz bijušās cieņ as pret ob1 nemētāšu viņ a rakstus pa labi & pa kreisi. tos iedošu tiem, kuri patiesi tajos ir ieinteresēti PM'ā palūdzot linku.
Galu galā ar svešām lietām nedrīkst rīkoties kā ar savām.. :)

shadowmen
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 585
Pievienojies: 06 Jūl 2009, 01:27

Post no shadowmen » 16 Feb 2010, 13:36

Morpheus wrote:
jupis wrote: ob1 izvācis savus rakstus par vindows optimizāciju [...]
Un pareizi darīja, šitam sgnīdu un kloķvārņu baram vienīgais ko var atstāt ir
ob1 wrote:pa muti (piecas minūtes no vietas ar dūrē savilktu kāju)
.
Ob1 lai gan ir pataloģisks kretīns, ir labs cilvēks. Atšķirībā no visiem šitiem nedaaugušajiem svidarasiem kā kloķvārnis, wernis un citi mazās svežas dīvaiņi. :) Vot tad kad visi, kam kaut cik galvā fišku rubī, sāks lasīties prom no šī pikačū midzeņa, varbūt augsti godātajai vadībai aizies līdz anāllizei, ka labāk sadzīvot ar ego, kā ar nedasvilpstu skrunjas eermu baru. :) Let the force be with us, you sjupid buck.

Nju nju,lai cik vinjs labs cilveks butu bijis kaa redz beigas kaa tinis uzvedas un pareizi darija ,ka aizvacas...pilnigi vienalga cik vinjs gudrs utt,ja neprot uzvesties tad atradisies kads sapratigaks,kas uzsaus ar lapstinju pa to debilo galvu....
un par vinja vardiem dauzit 5 min-man nak smiekli,kadu sici moska vinjs var dauzit,bet redzot vinja uzvedibu seit uzreiz skaidrs,ka nekads dauzitajs vinjs nav.Tochna smiekli nak par tadiem ka vinju,un driz ari naks par te i.
Whiskey for my men, beer for my horses!

Morpheus

Post no Morpheus » 16 Feb 2010, 13:37

izredzētais wrote:Galu galā ar svešām lietām nedrīkst rīkoties kā ar savām.. :)
Ieskaidro to šjitam cicvim, kas kā argumentu min rakstu aizvākšanu un "sacūkošanu". Vispār- viņa raksti, viņš dara ko grib. Dzēš, nedzēš- tā ir viņa fakinā darīšana, par cik neatceros, ka kautkur būru minēts, ka viss saturs, kas te tiek izvietots srazu kļūst Notepad īpašums or whatsofuckinever. :) Par ko tad ir njaudēšana? :)

Lai gan zinot džedaju, gan jau uzleca kādam adminu čomam or nedod dies adminam. :) Jāaāāā, un nevajag pūst balts un pūkains, mēs visu zinām un visu redzam, redzam kurš laiza, redzam kuram un kad laiza un redzam kā laiza un redzam kas par to tiek dots. :) Paskat kā wernis salaizija, mēle noteikti vēl sjobaldien tirpst... Slirlinju bars. :)

Es atskjiriba no dažiem labiem Ob1 ir saticis dzīvē, so zjaunu aizverj. It ipaši shadowmen. A to tiksi kur wernis, pie adminjiem... Tik pastaipi mēli tā kārtīgi

PS varu saderēt ka par šitiem vārdiem mani nolādēs un novēlēs sadegt elles liesmās, viss uguns spēks tiks pavērsts pret mani, visa pozīcija sāks neveikli attaisnoties un tīrīt savus baltos kažokus, cits aizstāvēs cits vēl kautko. But there is a hitch- dont fight for truth if you can not fjucking handle it.

shady
Moderators

Post no shady » 16 Feb 2010, 13:59

Morpheus - ir muļķīgi izteikt apvainojumus, minējumus, ja pašam nav nojēgas. Labi visiem zināms, ka esam vieni no atvērtākajiem portāliem LV un stingrus mērus pieņemam reti. Un tev pašam nav biku kauns slēpties vēl aiz kāda nika un braukt visiem augumā?

Morpheus

Post no Morpheus » 16 Feb 2010, 14:06

shady wrote:Morpheus - ir muļķīgi izteikt apvainojumus, minējumus, ja pašam nav nojēgas. Labi visiem zināms, ka esam vieni no atvērtākajiem portāliem LV un stingrus mērus pieņemam reti. Un tev pašam nav biku kauns slēpties vēl aiz kāda nika un braukt visiem augumā?
Kur es slēpjos, ko? Visiem bija zināms, kas es esmu un kur esmu. From the end of time. A tev disrit pilnīgas un absolūtas muļķības nav kauns? Kas visiem ir zināms? ka te ir atvērtākais pokemonu midzenis? Jā, tas visiem ir zināms. Nu jau. Stingrus mērus pieņem reti, jā, bet parasti ne pret tiem, kuriem vajadzētu. (izņemot tur kkādus mopšus un wnk idiotus). Un kā argumentēsi to uzbraucienu par to ka Ob1 dzēsa savus rakstus? Bojāja? Tie pieder tev? Tu vari pateikt, ka tu esi autortiesību īpašnieks tiem topikiem? Nē? Nu tad muti ciet un turpini stumt sjuudu, izdzēsa un pareizi izdarija. Jautājumi?

WerNeo
Lietpratējs
Atbildes: 1805
Pievienojies: 14 Aug 2007, 01:27

Post no WerNeo » 16 Feb 2010, 14:09

Morpheus. Lūdzu aizveries ar savu personīgo nepatiku! Ja kaut kas ir ko teikt, raksti man PM un ja vēlies, varam arī satikties - parunāt. Vēl tādas runas, uztveršu to kā cieņas aizskaršanu.

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 16 Feb 2010, 14:09

Morpheus: vai tev neviens vēl nav teicis, ka tu esi idiots? Tad es tev to pasaku! Nerunā par lietām, kuras tu nezini!

Par ob1: par mirušiem [arī virtuālā nozīmē] runā vai nu tikai labu, vai neko. Pie tā arī pieturēsimies.

Par šķietamām tiesībām izņemt savus rakstus: vai var izņemt savu rakstu, teiksim, no "Dienas", kas tiek drukāts uz papīra? Nevar! Tad kāpēc lai šeit to varētu? Protams, autoram saglabājas tiesības tos pašus rakstus publicēt arī citur.
Last edited by samurajs on 16 Feb 2010, 14:13, edited 1 time in total.
Image

Morpheus

Post no Morpheus » 16 Feb 2010, 14:11

Tev vispār kāds kautko te teica? Cieņas aizskārējs un saticējs, sēdi trubā un turpini ostīt naftalīnu. :)

Samuraj, mūsu jūtas ir abpusējas. :) Un nejauc Nedrīkst ar Nevar. Atradi ko salīdzināt.
Last edited by Morpheus on 16 Feb 2010, 14:16, edited 1 time in total.

shady
Moderators

Post no shady » 16 Feb 2010, 14:15

Morpheus - šo portālu lasa ne tikai tu un es, bet vēl daudzi citi cilvēki, ja nespēj runāt tādā leksikā kā pieklājas sabiedrībā, tad uztver šo kā pēdējo brīdinājumu. Citiem nav jāklausās tavas jēlības.

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55

Post no Aldis » 16 Feb 2010, 14:17

Sākās.. bērnudārzs iestartējās veiksmīgi arī šajā topikā...
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

Morpheus

Post no Morpheus » 16 Feb 2010, 14:17

Kādas jēlības, es šajā topikā nevienu rupju vārdu neesmu pateicis :) sjuuds, svidarass un sjirlinsh ir vienkārši random burti, nezinu kā tu to tulko. Jēlība...

Droši, šmano tik visus ārā, kas apstrīd laizītaju un viņu draugu biedrības viedo viedokli. :) Tad tauta tevi mīlēs...

Edit: Un tikai nesākam svirst ka Morpheus drsh un Morpheus runā muļķības, šoreiz jūs sadraisijāties bez manas līdzdalības. :) Tas visiem pašlaik tapa redzams, i adminu kompetence i kas kur ko tiešām. :) Protams es domāju ka tad kad šamie attapsies, topiks noteikti tiks dzēsts lai nebojātu portala "labo slavu". Oh... Wait.. What? Wtf? ko nebojātu..? Ä€aāāā...

Tāda sajūta, ka šeit viss tiek veidost vienai noteiktai cilvēku grupai. Pārējie ir vienkārsi egoistiski sjauņi kas neko nejēdz un vienkārši tāāā, nekam neder. :) Jāāā.

shady
Moderators

Post no shady » 16 Feb 2010, 14:26

Morpheus - Ja tu nespēj aiziet no mums un neproti uzvesties, tad es tev palīdzēšu. (del no DB)

Morpheus

Post no Morpheus » 16 Feb 2010, 14:28

ūūūūūūū. :) /sasit plaukstas/

APOC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 525
Pievienojies: 05 Feb 2009, 02:51

Post no APOC » 16 Feb 2010, 14:29

shady wrote:Morpheus - ir muļķīgi izteikt apvainojumus, minējumus, ja pašam nav nojēgas. Labi visiem zināms, ka esam vieni no atvērtākajiem portāliem LV un stingrus mērus pieņemam reti. Un tev pašam nav biku kauns slēpties vēl aiz kāda nika un braukt visiem augumā?
Jums nav pilnīgi un absolūti nekādas kontroles par lietotājiem, un to izteicieniem. Varētu pat teikt, ka esat pārāk atvērti. Š ajā vortālā uzturas tipiska Latvijas auditorija, kam nav nekā svarīgāka kā vienam otru noriet vai ar pirkstu iebakstīt acī, pazemojot to.
Š eit nav koleģiālas attieksmes vienam pret otru. Protams, ar retiem izņēmumiem.

Esmu pārliecināts, ka daudziem šeit kādreiz ir bijusi vēlme uzrakstīt kādu rakstu, bet viņi to nedara viena iemesla pēc. Pieļaujot kādu kļūdu rakstā vai izsakot "savu" viedokli, kurš nebūs akceptēts šeit mītošo IT "guru" acīs, tad būs nevis ieteikumi, pamācība vai viedokļu apmaiņa, bet noriešana un pazemošana :)

Ob1 mēģināja, bet tika noriets. Kāpēc tad lai viņš te paliktu, ja viedoklis netiek ņemts par pilnu. Bojāt nervus? Nafig...

Neviens neko neteiktu un nekur neietu ja zem tiem "uzbrukumiem" būtu arī pamatots skaidrojums/pamācība. Bet tā nav. Pretī tik saņem "**dritvai kociņ** **dritvai kociņ** bērns" un citas "pērles" :D

Tas ir mans viedoklis kā lietotājam un tas kā to visu redzu no malas. Cerams, ka kļūdos. Peace :D

shady
Moderators

Post no shady » 16 Feb 2010, 14:31

Vēl ir kāds pie reizes, kurš vēlas šeit lamāties, apvainot citus?
No šī brīža būs laikam jāskatās stingrāk...notepads nav vairs nekāds mazais portāliņš un tādas cūcības netiks pieļautas.

shady
Moderators

Post no shady » 16 Feb 2010, 14:35

APOC - Jā, sava taisnība viņam ir, lai gan pats nav svētais,
No šī brīža pievērsīšu pastiprinātu uzmanību tiem, kuri nekulturāli izturas pret rakstītiem rakstiem. Forumā var brīvāk, bet bez rupjībām un jēlībām. Kā jau teicu - mūs lasa daudzi un nevienam nav jālasa jēlības.

Slēgts

Return to “Off-topic”