HP lētākais Officejet daudzfunkcionālais printeris

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

HP lētākais Officejet daudzfunkcionālais printeris

Post no shady » 16 Feb 2010, 15:37

[imgl]https://notepad.lv/userpix/29_hpbildelogo_1.jpg[/imgl]HP laiž klajā lētāko Officejet daudzfunkcionālo drukas iekārtu
Informācijas tehnoloģiju ražotājs „Hewlett-Packard” paplašinājis Officejet printeru piedāvājumu ar cenas ziņā izdevīgo plakanvirsmas daudzfunkcionālo tintes printeri.
Jaunais HP tintes printeris Officejet 4500 All-in-One, kas pirmo reizi tika izrādīts Sanfrancisko izstādē „Macworld 2010”, piedāvā drukas, kopēšanas, skenēšanas, kā arī faksa sūtīšanas un saņemšanas funkcijas. Officejet 4500 AiO ir īpaši piemērots neliela uzņēmuma vai mājas birojam - apvienodams sevī visas svarīgākās attēlveidošanas funkcijas un aizņemdams pavisam nelielu darba virsmu, tas piedāvā vislētākās krāsainās izdrukas izmaksas par lappusi tintes printeru kategorijā (1 - skat.raksta beigās). Printeri ir iespējams pieslēgt datoram gan ar vadu, kā arī mobiliem lietotājiem parocīgajā bezvadu savienojumā (Officejet 4500 Wireless modelis). Ar Officejet 4500 lietotājs varēs izdrukāt dažāda formāta dokumentus līdz A4 izmēram - brošūras, skrejlapas, aploksnes, uzlīmes u.c.
Image
Iekārta savienojama gan ar Microsoft Windows®, gan Mac OS X Snow Leopard vidi. Tajā ir iebūvētas Ethernet un bezvadu tīkla (HP Officejet 4500 Wireless All-in-One) pieslēguma iespējas.
Domājot par lietotājiem, kam ir svarīga iekārtas resursu efektīva izmantošana ilgtermiņā, HP ieviesis HP Smart Web Printing programmrīku. Tas piedāvā noformēt un izdrukāt tikai to konkrēto interneta lapu saturu, kas lietotājam nepieciešams, novēršot drukas izejvielu nelietderīgu izmantošanu.
Izvēloties HP 901XL Black Officejet tintes kasetnes, printeris drukās līdz pat trim reizēm lielāku melnbaltu dokumentu apjomu, kas ir īpaši svarīgi mazajiem uzņēmumiem. Drukājot uz papīra ar ColorLok® atzīmi, dokumenti ilgāk saglabās labu drukas kvalitāti un tik drīz neizbalēs.
HP Officejet 4500 All-in-One Latvijas veikalos parādīsies ar 2010. gada aprīli mazumtirdzniecības cenā no 89 eiro.
HP Officejet 4500 Wireless All-in-One modelis, kas papildu piedāvā bezvadu savienojumu, Latvijā būs pieejams no 2010. gada aprīļa, tā aptuvenā cena 119 eiro.

Image
---------
(1) HP Officejet 4500 All-in-One vienas lappuses izmaksas (cost-per-page)ir salīdzinātas ar 2009. gada 2. ceturkšņa citu vadošo ražotāju daudzfunkcionālajiem tintes printeriem (ar faksu)cenu kategorijā līdz 99 eiro, kas iekļauti IDC tirgus pētījumā. Š is salīdzinājums neattiecas uz HP Officejet 6500 sērijas daudzfunkcionālajiem printeriem un HP Officejet Pro daudzfunkcionālajiem printeriem. Vienas lappuses izmaksu salīdzinājums tintes printeriem tiek balstīts uz ražotāju publicētām augstākās ietilpības tintes kasetņu specifikācijām. HP Officejet vienas lapas izmaksas balstītas uz HP 901 XL Officejet tintes kasetņu vidējo mazumtirdzniecības cenu, kas piemērota krāsu izdrukām un liela apjoma izdruku skaitam. Sīkāka informācija pieejama interneta vietnē www.hp.com/go/learnaboutsupplies.


Rakstu sagatavoja: HP
(Preses relīze)
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

User avatar
rajah
Lietpratējs
Atbildes: 730
Pievienojies: 27 Apr 2007, 14:29
Reputācija: 0
Atrodas: Leišmale

Post no rajah » 16 Feb 2010, 17:00

Nedalītās tintes - tātad nekādas ekonomijas un lētuma tur nav.
Step By Step - ImageImage

User avatar
shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 16 Feb 2010, 17:22

Kad man tādu iedos pāšam notestēt, tad varēšu padalīties ar iespaidiem, bet kamēr nav....
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”