Lenovo ThinkPad W701ds - laptops ar 2 displejiem

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Lenovo ThinkPad W701ds - laptops ar 2 displejiem

Post no samurajs » 24 Feb 2010, 08:56

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_lenovo_2.jpg[/imgl]Kompānija Lenovo prezentējusi jaunu portatīvo datoru ThinkPad W701ds, kura galvenā atšķirība ir papildus displejs. Jāatzīst, ka šāds risinājums ir ļoti ērts: uz otrā displeja var turēt e-pastu vai čata logu; tas netraucē koncentrēties uz pamatdarbu.

Vispār Lenovo ThinkPad W701ds par portatīvo šā vārda vispārpieņemtajā nozīmē grūti nosaukt - tā ir lieljaudas darbstacija, kuras svars (4,5 kg) arī ne īpaši atbilst portatīvajai tehnikai.

Image

Modelim iespējamas dažādas konfigurācijas, bet advancētākā būtu šāda:
  • Intel Core i7-920 Extreme CPU
    Nvidia Quadro FX 3800M GPU
    16 GB RAM
    500 GB HDD vai 256 GB SSD
    17" 1920x1200 pamatdisplejs
    10,6" 1280x800 palīgdisplejs
    1 USB 3.0 + 4 USB 2.0 pieslēgvietas
    2 MPix kamera
    WiMAX un IEEE 802.11n atbalsts
    VGA, DVI un DisplayPort pieslēgvietas
Cena arī būs pa kabatai tikai tiem, kam šāda darbstacija patiešām vajadzīga: 3,800 USD.

Image
Image

Avots 1 u.c.
Image

Blakius
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 91
Pievienojies: 13 Jan 2010, 03:15

Post no Blakius » 24 Feb 2010, 10:55

Gribētos apstrīdēt čata logu, kurš netraucē pamatdarbam :)
Uzmanās, esmu dabūjis akmeni

Toms
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 440
Pievienojies: 10 Mar 2007, 16:41
Atrodas: Rīga

Post no Toms » 24 Feb 2010, 10:57

Varbut ne gluži skaipam izmantot šo logu... var jau arī citām darbībām, for example, olimpiso spēļu tiešraidi ieliek... :D
Uz mežu malku neņem līdzi.

jonjs
E-žurnālists
Atbildes: 971
Pievienojies: 08 Sep 2009, 12:11

Post no jonjs » 24 Feb 2010, 11:00

Par "... čata ..." logu arī piekrītu :D
Pašu datoru varētu nosaukta "vilks jēra ādā". Man gan laikam kādam laiciņam pietiktu arī stacionārais dators ar šī dzelža parametriem. :D
ritenis vienkārši ripo
Jāsaka paldies tam, kas radīja bumbu uz kuras mēs dzīvojam un gravitācija arī ir tam visam pamatā.
Kvantu fiziku neskarsim, jo no tās es tā pat nekā nejēdzu.
Starp citu, kas tā tāda relativitātes teorija?

janculis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 135
Pievienojies: 14 Sep 2009, 14:01

Post no janculis » 24 Feb 2010, 11:10

Smuks! Man patīk. Man vispār patīk Lenovo ThinkPad sērijas datori. :)

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 629
Pievienojies: 02 Sep 2007, 02:40

Post no Eudoxus » 24 Feb 2010, 12:27

Š is aparāts jau ir paredzēts diezgan specifiskam lietotāju lokam.
Bet Lenovo nupat laida klajā ari citus, krietni pieejamākus aparātus.
ThinkPad T500 (2242-CTO) Windows 8 Pro, 64-bit
ThinkPad X61s (7669-3KG) Windows 7 Home Premium, 32-bit

"All the problems of the world could be solved easily if men were only willing to think."
IBM founder Thomas J. Watson

Scandal
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 157
Pievienojies: 27 Jūl 2009, 21:10
Atrodas: Istabas piektais stūris!

Post no Scandal » 24 Feb 2010, 16:40

Š āds papildus ekrāns sadzīvē noder grāmatvežiem, kur nepieciešams vienlaicīgi strādāt ar diviem dokumentiem, jo pašam arī ir bijis vajadzība vienlaikus strādāt ar diviem excel dokumentiem, un pa pusi loga nav diezko ērti!

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 24 Feb 2010, 17:06

galīgi nepatīk :D
sanāca tikko sastellēt jaunu lenovo SL510, tas gan patīkams, pats neatteiktos

Janhouse
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 160
Pievienojies: 12 Mar 2009, 18:47
Atrodas: Rīga

Post no Janhouse » 24 Feb 2010, 17:59

janculis wrote:Smuks! Man patīk. Man vispār patīk Lenovo ThinkPad sērijas datori. :)
Smuks?! o.O
Tikpat neglīts kā visi pārējie IBM/Lenovo klučainie portatīvie. Dizains jau vairāk kā desmit gadus nav mainījies. :D

janculis
Reģistrēts lietotājs

Post no janculis » 24 Feb 2010, 18:18

Janhouse, jebkurā gadījumā, šo datoru izsaiņojot un instalējot sajūtas ir krietni foršākas, nekā kādu glamūrīgu Acer, toshiba vai HP datoru, uz kuriem pēc tam grūti novākt pirkstu noispiedumus. Un ne tikai. Tu zini, ka viņam apakšā ir metālisks korpuss, kas spēj izturēt pat cilvēka svaru? Tu zināji, ka klavierē vari saliet krūzīti ūdens, tas vnk iztecēs cauri, bet kompim nekā nebūs.
Lai nu kā, ja es pirkšu sev portatīvo, tad tikai no Lenovo Thinkpad sērijas.

jonjs
E-žurnālists
Atbildes: 971
Pievienojies: 08 Sep 2009, 12:11

Post no jonjs » 24 Feb 2010, 18:27

Janhouse wrote:
janculis wrote:Smuks! Man patīk. Man vispār patīk Lenovo ThinkPad sērijas datori. :)
Smuks?! o.O
Tikpat neglīts kā visi pārējie IBM/Lenovo klučainie portatīvie. Dizains jau vairāk kā desmit gadus nav mainījies. :D
Es arī piekrītu par "smukumu". IBM laikam ir kāda līdzība ar mersedes džipiem, kas arī ilgu laiku īpaši neuztraucās par robusto kantainumu. Manim arī bija darbā piešķirts portatīvais, kādus gadus 8 atpakaļ, un tas patiesi no šā eksemplāra ne ar ko neatšķīrās. Tas vecā tipa sarkanais, klaviatūrā iestrādātais, pindžuks peles kursora bīdīšanai jau tad bija un vēl arvien ir :D, bet no otras puses raugoties uz darba kvalitāti izskats nez vai kādu iespaidu atstāj, ja neesi kāds biznesmens protams, kur ir svarīgs viss sākot no izskata, izmēra un beidzot ar zīmolu.

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 24 Feb 2010, 18:55

janculis wrote:...
+1

drunk_lizard
Mr. Positivus
Atbildes: 1892
Pievienojies: 19 Mar 2007, 18:09

Post no drunk_lizard » 24 Feb 2010, 19:13

janculis wrote:Tu zini, ka viņam apakšā ir metālisks korpuss, kas spēj izturēt pat cilvēka svaru? Tu zināji, ka klavierē vari saliet krūzīti ūdens, tas vnk iztecēs cauri, bet kompim nekā nebūs.
muahahahahahaaaaa
lai nu kur, bet it portaalaa miitus nevajadzeetu izplatiit....

ibm BIJA brends laptopu pasaulee, diemzjeel tika paardots kjiiniesjiem delj mazaa pieprasiijuma....
lenovo nebuut NAV ibm laptopu peectecis....
lenovo peec liiguma bikuciit censjas savu kjiiniesju meeslu aizsmeereet ar indiesju sveetaas govs suudiem.

janculis
Reģistrēts lietotājs

Post no janculis » 24 Feb 2010, 19:20

:)
Lai nu kā, bet mani nepierunāsiet. Man pašam darbā nopirka R400. Lielisks darba zvērs. Kolēģim tika iegādāts kāds Asus modelītis, ko no galvas nepateikšu, kas par modelīti. Tas pēc pāris mēnešiem vienkārši izjuka. :)
D_L, Varbūt kvalitāte nav pati labāka, taču galvas tiesu mehāniskā kvalitāte ir augstāka kā vairums portatīvo datoru ražotājiem.

Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32

Post no Wuu » 24 Feb 2010, 20:01

janculis, jūs darbā ar portatīvo datoru riekstus skaldāt?
Par to Leno, viennozīmīgi kroplis.
Image

janculis
Reģistrēts lietotājs

Post no janculis » 24 Feb 2010, 20:20

Nē, tie mums ir mašīnās. Mašīnas bieži tiek dzītas pa bezceļiem. Bieži vien gadās, ka tie nokrīt no sēdekļiem vai, turot klēpi, smagi iebraucam kādā bedrē. Par Lenovo es nebīstos, par citiem es šādos brīžos baidos.:)

Nediskutēšu par Lenovo datoriem vairāk, izklausīsies, ka esmu Lonovo tirgotājs. :) Gaumes lieta, bet man ir respekts pret Lenovo. :)

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 24 Feb 2010, 20:26

ir pilniigi vienkaarsja lieta aceriem, asusiem, msi leetaa gala (zem 700 naudinjaam) lapsji tiek kraameeti nozjeelojamas kvalitaates korpusos. tiesji korpuss diemzjeel sastaada 1/3 no lapsja izmaksas :> taa ir sen zinaama lieta...

ja ibm uzskatiija zem sava goda komplekteet blekji ar leetu celefaanu, tad lenovo visi celji valjaa...

un par teemu. daardais gals... iespeejams pat plastmasa nav preseeta no balozju suudiem. puisjelji, iedomaajaties to flexcable no pamata uz extended, mhhhh
jams maksaas vairaak nekaa lapsis un kalpos ap gadu :>

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 24 Feb 2010, 20:33

Jocīgi. Te apgrozās cilvēki, kas it kā no datortehnikas kaut ko rubī, bet elementāras lietas nezina. Tak kaut wikipedia būtu papētījuši, tad zinātu, kāpēc ThinkPad izskatās tā kā tie izskatās. Porshe arī jau cik gadus izskatās tāds pats kā tas bija un nekas. Bet var jau arī braukt ar opelīti, ja nepatīk Porsche:)
Lenovo jau sen ražo ThinkPadus pēc IBM pasūtījuma. Gandrīz visi ThinkPad T4* sērijas laptopi ir nākuši no Lenovo konveijera. Dažus gadu atpakaļ IBM pārdeva visu savu datoru biznesu Lenovo. Un tagad Lenovo strādā gandrīz tie paši cilvēki, kas tur strādāja IBM laikos. Arī visi inženiertehniskie risinājumi un testi notiek turpat - Japānā Yamoto laboratorijās. Arī visu datoru galvenais dizaineris Deivids Hils tur strādā joprojām.
Naglas, protams, ar to kompi neviens nedzen, bet magnēzija sakausējuma roll-cage galīgi netraucē, ja dators ir jāvazā apkārt somā utt. Arī spill resistant klaviere ir laba fīča. Kafijas liešana uz klavieres ir klasiska ķibele.
Bet galu galā par gaumi nestrīdas. Ja nepatīk (vai nevari atļauties:) tad nepērc. Nav spiesta lieta.

"All the problems of the world could be solved easily if men were only willing to think."

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 24 Feb 2010, 20:38

ja ibm uzskatiija zem sava goda komplekteet blekji ar leetu celefaanu, tad lenovo visi celji valjaa...
Pēc kā tu spried. Esmu salīdzinājis ThinkPad T41 korpusu ar ThinkPad T61 un T500 kropusu. Jāsaka, ka abi pēdējie ir krietni izturīgāki pateicoties magnezija roll-cage un magnēzija sakausējuma pamatnei. Dažos Lenovo lētajos modeļos kvalitāte tiešām pieklibo, bet tas nebūt neattiecas uz dārgajām T un X sērijas kastēm. Mans X61 arī ir gana kvalitatīvs aparāts.

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 24 Feb 2010, 20:38

Eudoxus, atnaac ar savu lenovo un es bez sirdsapzinjas parmetumiem uzliesju 200 grami uudens uz klavieres :>
janculis tak sit duuriiti pie spalvainas kruuts un apgalvo, ka nekas nenotiks!11!!!!
viss izliisjot cauri un lapsis pat nenoskjaudiisies!

dajosj eksperimentu!11!!
aa... un par to cilveeka svaru...

ja tev buus otrs lenovo gadiijumaa, tad varam veikt eksperimentu arii ar "nejausju uzkaapsjanu" :>

ps. tu laikam neizlasiiji par daargo galu....

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 24 Feb 2010, 20:44

drunk_lizard wrote:Eudoxus, atnaac ar savu lenovo un es bez sirdsapzinjas parmetumiem uzliesju 200 grami uudens uz klavieres :>
janculis tak sit duuriiti pie spalvainas kruuts un apgalvo, ka nekas nenotiks!11!!!!
viss izliisjot cauri un lapsis pat nenoskjaudiisies!

dajosj eksperimentu!11!!
Un kāds man no tā labums? Turklāt, kāpēc man speciāli tajā būtu jāgāž ūdens. Tas būtu tāpat kā ja es teiktu, ka viena auto bleķi ir izturīgāki par otra auto bleķiem un tu man pieprasītu apliecināt to iesprienot sienā.

Bet anyway, tas jau ir darīts. Sk šeit
http://www.youtube.com/watch?v=SMyiY08H ... re=related

Vai arī šo
http://www.youtube.com/watch?v=-CrpUU3c ... re=related

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 24 Feb 2010, 20:55

abi tevis piedaavaatie linki diemzjeel ir vecie ibm izstraadaajumi :> pie kam - ar abaam kaajaam uzkaapt uz aizveerta lapsja malaam? kaapeec nee? o_O ja atbrauksi ar savu lenovo, es uz sava hp uzkaapsju kaa tavaa video... toties uz tava lenovo ar papeedi pa vidu, mhhhhh.
par to skjidrumu... konkreets reklaamtriks... es tavam lenovo nevis 30 grami, bet kaa reklaamaa saciits - visu kruzjku pa klavieri :>

tik lieli puikas un tic pasakaam...

ps. tikko atcereejos... man tiesji sjobriid viens klienta lenovo ar uzlijusju teeju svaidaas... negribi apskatiit, kaads izskataas ide/sata kontrolieris? :>

APOC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 525
Pievienojies: 05 Feb 2009, 02:51

Post no APOC » 24 Feb 2010, 20:55

Eudoxus wrote:Bet anyway, tas jau ir darīts. Sk šeit
http://www.youtube.com/watch?v=SMyiY08H ... re=related
Š itas labāks http://www.youtube.com/watch?v=1SWi6LlFGjk

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 24 Feb 2010, 21:00

juus man atgaadinat tos daunus, kuri saskatiijusjies internetaa reklaamu - nosuuti uz 176 iiszinju, ielaadee savaa telefonaa "rentgenu" un skaties savas klasesbiedrenes bez dreebeem...

miiljie puikas, kaut jeej viens no jums nebuutu vismaz fizikas stundaas guleejis...

kaut gan... aunus vadiit viegli... jamie vaartinjos ar pieri skrien tikai taa.

janculis
Reģistrēts lietotājs

Post no janculis » 24 Feb 2010, 21:01

Sorry, D_L, man nav spalvainu krūšu. Žēl! Nesaprotu, kā Tu vari par prastām tēmām tā uzvilkties. :)

APOC
Reģistrēts lietotājs

Post no APOC » 24 Feb 2010, 21:05

janculis wrote:Sorry, D_L, man nav spalvainu krūšu.
Tu esi ļoti daudz zaudējis :D

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 24 Feb 2010, 21:11

janculis wrote: Nesaprotu, kā Tu vari par prastām tēmām tā uzvilkties. :)
kaadas vel parastas teemas? o_O

juus salasaties un sasakataties internetaa visaadas stulbiibas (jo nejeedzat ar praatu filtreet un uztverat visu kaa sveeto patiesiibu) un peec tam veicat visaadas idiotiskas izvirtiibas, peecaak aiznesot savu garadarbu remontaa ar nevainiigaam aciim apgalvojot, ka nekaa nedariijaat :>

das ist pisdjec...

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 24 Feb 2010, 21:22

te jums mazjinjsj paraugs, mhhhh
http://www.youtube.com/watch?v=dF3WfHWzzOU

piebildiisju, ka kerlinga akmens sver 17-20 kilogramus... tacju 99% no jums, dolbaki, noskatoties sjo tam ticees...

Viestartss
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 206
Pievienojies: 27 Nov 2009, 21:54

Post no Viestartss » 24 Feb 2010, 21:26

Janhouse wrote:
Smuks?! o.O
un ļoti labi, ka dizains nav mainījies - tieši tāpēc es sev tādu iegādājos - lai nebūtu jau pa gabalu redzams, ka "šis dators ir tikko kā no veikala plaukta". tikai tie, kas orientējas modeļu numerācijā var noprast, cik jauns vai vecs konkrētais datora modelis. manuprāt, tas ir bonuss firmai, ka datoru dizains ir neuzkrītošs, bez kaut kādiem krāsainiem korpusiem, mirgojošiem logo un ko tik vēl ne. par to, ka smuks vai nesmuks - tas ir gaumes jautājums. un vispār - tas dators normāli strādā un man nav īpaši daudz laika viņu pētīt - vai nu es ar viņu darbojos, vai arī lieku somā un kaut kur pārvietojos. tiem, kam portatīvie bremzē un ir jāgaida, tad arī pēta viņa dizainu, jo darīt jau tāpat nav ko :))

APOC
Reģistrēts lietotājs

Post no APOC » 24 Feb 2010, 21:33

Viestartss wrote:tiem, kam portatīvie bremzē un ir jāgaida, tad arī pēta viņa dizainu, jo darīt jau tāpat nav ko :))
Vēl ir arī tādi: "A viņam uz pogām krievu burti ir?" Un ja nav, tad nevajag, meklējam citu. :D

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 24 Feb 2010, 21:38

drunk_lizard wrote:te jums mazjinjsj paraugs, mhhhh
http://www.youtube.com/watch?v=dF3WfHWzzOU
piebildiisju, ka kerlinga akmens sver 17-20 kilogramus... tacju 99% no jums, dolbaki, noskatoties sjo tam ticees...
pat nezinot, ka tas ir kerlinga akmens, var pateikt ka viltojums. Un ja arī svērtu tik daudz ka būtu iespējams ar nūju aizsist, tad rezultāts būtu vēl švakāks kā no hokeja ripas.

P.S. Kāda starpība kāds laptops, galvenais lai ražu draugiem.lv [s]fermā[/s] idiotismā var laicīgi novākt :D - http://bildites.lv/images/6719furvs5p38exvq610.jpg

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 24 Feb 2010, 21:44

Eh lizard, pats tu esi tupaks. Pirmajā video ir redzams T4*, ko pēc IMB pasūtījuma ražoja Lenovo. Te būs T61, ko ir ražojis Lenovo
http://www.youtube.com/watch?v=A8oaWp8D ... re=related

Smiekli nāk par taviem teksiem "atnes.. uzliešu.." It kā ThinkPadi būtu domāti tam, lai viņos gāztu ūdeni un it kā man tev kaut kas būtu jāpiedāra. Man tak ir galīgi pie vienas vietas, ko tu par to domā. Tikai nevajag **dritvai kociņ** vairāk par savu svaru. Ja nezini, ar ko jaunie ThinkPad atšķiras no vecajiem, tad neraksti te blēņas.

Viestartss
Reģistrēts lietotājs

Post no Viestartss » 24 Feb 2010, 21:49

drunk_lizard wrote:

juus salasaties un sasakataties internetaa visaadas stulbiibas (jo nejeedzat ar praatu filtreet un uztverat visu kaa sveeto patiesiibu) un peec tam veicat visaadas idiotiskas izvirtiibas, peecaak aiznesot savu garadarbu remontaa ar nevainiigaam aciim apgalvojot, ka nekaa nedariijaat :>

das ist pisdjec...
woow, D_L!!! Tu esi redzējis veselus dažus Lenovo datorus ar dažiem idiotiskiem īpašniekiem no [nebaidos no minējuma] vismaz tūkstoša, un tagad spried par visiem pēc kārtas (gan datoriem, gan īpašniekiem un tai skaitā arī par mani). pat ja esi redzējis vairāk kā dažus, tad tas tāpat būs labi ja 1 procents no kopējās Thinkpadu masas.
bet ir taču tik forši kādu nolikt un pašam sajusties gudrākam un foršākam. arī fizikas zināšanu jomā, taču statistikā un matemātiskajā loģikā laikam esi izkritis.

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 24 Feb 2010, 21:49

Eudoxus, puikuci, ne jau es gribu ko pieraadiit, bet tu :>
tiesji tu iemeti linku, kur uz tp gaazj uudeni, mhhh dajosj! es teicu ka nedriikst, tu teici ka var...
man nav tp, tev ir. nu tad pieraadi savu taisniibu :>

starp citu.. man pilniigi pie kaajas, ko tu drukaa. sevi jau esi pieraadiijis, mhhhh

ps. atskjiriibaa no tevis man ir neliela pieredze elektronikaa :>

Viestartss, domaaju, ka pilniigi nevajadziigi sjeit piesaukt matemaatisko statistiku... varbuutiibas teoriju arii pievilksim? o_O
ir taada diezgan preciiza lieta kaa logjika.... taa balstaas uz statistiku, pieredzi un tehniskajaam zinaasjanaam...
papildus visam - vecais ebrejs einsjteins piedaavaaja hipoteezi, ka sapraata daudzums uz planeetas ir konstants lielums :> esmu sjiis teezes piekriteejs..

pie kam es nekur neesmu teicis, ka tp ir meesli. taisni otraadaak...
Last edited by drunk_lizard on 24 Feb 2010, 22:04, edited 1 time in total.

Viestartss
Reģistrēts lietotājs

Post no Viestartss » 24 Feb 2010, 22:04

tas, ko es gribēju pateikt ar statistiku un ko Tu nesaprati (jo laikam nezināji) - izdarīt secinājumus par visu kopumu spriežot pēc viena procenta izlases, pie tam acīmredzami stulbākā un neveiklākā procenta - nu tas ir muļķīgi. un izmantojot šādus secinājumus kā argumentus diskusijā, manā skatījumā, Tu nostādi sevi muļķīgā situācijā.
tad jau ārsts-proktologs pēc tiem dažiem pacientiem, kas pie viņa atnāk dienas laikā varētu izdarīt secinājumus par visas sabiedrības taisnās zarnas veselību? nu es domāju, ka diez vai...

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 24 Feb 2010, 22:07

Viestartss, jociigi, es nekur neesmu izdariijis tamliidziigus secinaajumus...
varbuut tu vareetu noraadiit, tiesji kur? neizraujot no konteksta.
nevari? varbuut laiks proktologa apmekleejumam?

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 24 Feb 2010, 22:13

Ja tev, puika, būtu pilnīgi pie kājas, ko drukāju, tad tu te bezjēgā klavieri nedeldētu ar savām semiartikulētajām ekspresijām. Sevi arī esi pierādījis. Varbūt kaut ko saproti no elektronikas, bet par ThinkPadiem neko daudz nezini. Linkus ieliku lai apmierinātu tavu neizskaidrojamo kaisli pēc ūdens liešanas klavierē, nevis lai kaut ko pierādītu. Īpaši apdāvinātiem elektronikā varu tikai atgādināt, ka man te nav nekāda taisnība jāpierāda. Ne es tos TP ražoju, nedz arī esmu teicis, ka tie ir domāti lai klavierē lietu ūdeni. Bet ja tev nav, tad nopērc un gāz tur iekšā kaut trīs litrus.

Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32

Post no Wuu » 24 Feb 2010, 22:17

Var kāds atgādināti, kāpēc tas laptops izskatās pēc kropļa? Kur āķis ka dizainu nevar uzlaboti?
Image

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 24 Feb 2010, 22:22

Eudoxus, es linkus uz feikiem nemetu :>

wuu, pridurok, uzprasi, kaapeec porshe pieturaas pie 70o gadu dizaina :>

Viestartss
Reģistrēts lietotājs

Post no Viestartss » 24 Feb 2010, 22:23

drunk_lizard wrote:

das ist pisdjec...
vai es būtu kaut ko ne tā sapratis?

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 24 Feb 2010, 22:30

Wuu wrote:Var kāds atgādināti, kāpēc tas laptops izskatās pēc kropļa? Kur āķis ka dizainu nevar uzlaboti?
Kāpēc tev liekas, ka tu kaut ko rubī no laba dizaina? Un nevajag būt slinkam. Pagūglē, noskaidro, kurš to dizainu ir taisījis un kāpēc tas ir tāds, kāds ir. Nav taču viss ar karoti mutē jālej.

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 24 Feb 2010, 22:31

Viestartss, nuuu, emmm...
tu vispaari izlasiiji, kas tevis izceltajaa tekstaa rakstiits? O_O
man domaat, ka tur ir tiesji un bez dajebkaada zemteksta...

jaasaka, ka ar praata speejaam tev nav kosji...

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2600
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 24 Feb 2010, 23:33

Dizains atstāj respektablu iespaidu, tāpat kā melna volga, bet te jau dažiem laikam ir noslieces uz to, ka datoram jābūt rozā krāsā un aplīmētam ar iemīļoto multeņu varoņiem :D

ak jā, joprojām nesaprotu tos ļautiņus, kas youtubes linkus visur mētā kā pierādījumus - ka tas lielākoties ir fufelis, saprot pat vidēji attīstīts otrās klases skolnieks.
viegls rokenrols pa radio

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 25 Feb 2010, 01:29

Ir visādu youtube linki, vai ne? Ja te ir tādi speci, kas var uz aci pateikt, kuri video ir feiki un kuri nav, tad noņemu jūsu priekšā cepuri.
Te būs daži linki uz oficiāliem lenovo klipiem youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=-qJ9Pp-k7Xs

http://www.youtube.com/watch?v=GCwwDacNk1U

http://www.youtube.com/watch?v=GCwwDacNk1U

Tur atradīsiet arī citus visnotaļ interesantus lenovo video, protams, ja interesē.

===
aoma, tev neliekas, ka tavs paraksts ir kaut kāds pilnīgs stulbums? Kā no fakta, ka kaut kāda parādība x nav izmērāma nevienā no vispārpieņemtajām mērvienībām izriet fakts, ka šī parādība x ir universāla? Izskatās, ka šoreiz būsi apliecinājis sava paraksta secinājumā apgalvoto.

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 25 Feb 2010, 08:18

Eudoxus, beerns, tu jau paliec smiekliigs. Aiz nav ko teikt brauc offtopikaa un sienies pie parakstiem. :>
un nevajag taa satraukties (divi vienaadi linki iemesti), norij siekalas, noslauki muti un dzilji ieelpo...

kas man bija jaasaprot no taviem video? tu domaa, ka es nekad dabaa neesmu redzeejis produkcijas testeesjanu? taa ir parasta rutiina un apbeedinaasju tevi, mhhhh, sjaadi netiek testeets katrs agregaats :>
tu kaut ko par auto crashtestiem esi dzirdeejis? zini, kam tie domaati? sjeit ir liidziigi...
jeb kursj fanaatikjis ir idiots... plopesols ir ff fanaats, tu ibm... ko lai saka.
aomas parakstaa ir taisniiba.

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 25 Feb 2010, 13:39

Jā, lizard, žilbstu no tavas gudrības. Kurš gan šajā pasaulē kaut ko ir dzirdējis par kraštestiem? Nolaidies no zemes prātvēder!
Pats tu izdomā sev ienaidniekus un tad pret viņiem cīnies. Tu arī būtu pēdējais, kurš varētu kādam pārmes par offtopic.
Bet aomas paraksts ir stulbuma izpausme tīrā veidā. Tā ka abi esat izgāzušies.

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 25 Feb 2010, 14:49

Eudoxus, ja tu kaut nedaudz prastu loģiski padomāt (arī lasīt), tad saprastu, ka nepretendēju uz sava paraksta autortiesībām, zemāk ir arī uzrakstīts, kam tas izteiciens pieder. Ja šādi domas dižgari tavā skatījumā ir idioti un stulbeņi, tad jau drīz varam gaidīt no tevis relativitātes teorijas atspēkojumu, vai mūžīgā dzinēja patentu, jo tas tavām "izcili attīstītajām" smadzenēm taču tāds štrunts vien ir, vai ne?

nevertell
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2885
Pievienojies: 13 Mar 2009, 23:25

Post no nevertell » 25 Feb 2010, 16:50

Heidingers jau biēžāk atkārto to, ka intelekts uz zemes ir konstants lielums.

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 25 Feb 2010, 19:07

Tātad argumentēja atsaucoties uz autoritāti, vai ne? Fallacy! It kā tas būtu kāds brīnums, ka diži vīri sarunā tik pat dižas muļķības.
Bet tā vietā lai atsauktos uz kādu gara milzi labāk pats būtu padomājis. Tad varbūt tev arī līdz sapratnei aizietu tava paraksta muļķība.

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 26 Feb 2010, 02:29

Nepaliec smieklīgs.

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”