Demonstrēts pirmais LG tālrunis ar Windows Phone 7

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Demonstrēts pirmais LG tālrunis ar Windows Phone 7

Post no samurajs » 04 Mar 2010, 12:53

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_lg7_1.jpg[/imgl]Š…ujorkas Time Center notiekošajā Engadget šovā, viens no pasaules mobilo ierīču ražotājiem un tehnoloģiju novatoriem LG Electronics (LG) pirmo reizi demonstrēja operētājsistēmu Windows Phone 7 Series, ko izmantos LG tālruņos.

Engadget šova laikā Microsoft Corp. direktors Ä€rons Vudmans (Aaron Woodman) iepazīstināja ar galvenajām Windows Phone 7 Series iespējām un demonstrēja pirmo LG tālruņa modeli ar Windows Phone 7 Series - izrādot sākuma ekrānu, Bing meklētāju un citas multivides iespējas.

Š is tālrunis izstrādāts tā, lai nevainojami atbilstu Windows Phone 7 Series aizraujošajām un unikālajām iespējām. Kopš stratēģiskās apvienības izveidošanas 2009. gada Mobilo sakaru pasaules kongresā, LG un Microsoft ir cieši sadarbojušies, lai ieviestu tirgū Windows tālruņus, vienlaikus izstrādājot arī progresīvus viedtālruņus. Lai gan LG pirmais Windows Phone 7 Series tālrunis vēl ir izstrādes stadijā, LG mērķis ir pirmo tālruni laist tirgū jau šā gada nogalē.

Image

LG preses relīze
Image

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”