Jaunā Panasonic G klases fototehnika

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Jaunā Panasonic G klases fototehnika

Post no samurajs » 08 Mar 2010, 09:17

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_pslogo_2.jpg[/imgl]Viena no pasaulē vadošajām tehnoloģiju kompānijām Panasonic papildinājusi savu LUMIX G fotoaparātu sēriju ar diviem jauniem modeļiem. DMC-G2 ir pasaulē pirmā maināmo objektīvu fotokamera ar skārienjūtīgu uzņemšanas kontroles mehānismu, savukārt DMC-G10 ir ne tikai viegls un kompakts, bet arī funkcionāls un viegli lietojams fotoaparāts. Turklāt tas ir pasaulē vieglākais fotoaparāts ar maināmiem objektīviem un skatu meklētāju.

G2 ir jau ceturtā G klases digitālā fotokamera ar maināmiem objektīviem, kas atbalsta Micro Four Thirds sistēmu, kuras attēlu kvalitāte pielīdzināma spoguļkameru veikumam, kaut arī ierīcei ir bezspoguļa struktūra. Tieši pateicoties Micro Four Thirds System standartam, G klases kameras ir mazas, kompaktas un vieglas, salīdzinot ar tradicionālajām spoguļkamerām. Tiklīdz dienas gaismu ieraudzīja G1 – pasaulē pirmā fotokamera ar maināmiem objektīviem, kas balstīta uz Micro Four Thirds System standartu, G klases fotoaparāti kļuva ļoti populāri pircēju vidū.

Image
Image

Izstrādājot G2 un G10, Panasonic inženieri ņēma vērā visu iepriekšējo G sērijas fotoaparātu priekšrocības, piemēram, GH1 1920x1080 pilnas augstas izšķirtspējas videomateriāla ieraksta iespēju, un milzīgu uzmanību pievērsa fotoaparāta izmantošanai. Tādēļ G2 pirmo reizi pasaulē iestrādāja skārienjutīgu ekrānu ar automātisku uzņemšanas funkciju. Tas nozīmē, ka, pieskaroties kādam objektam LCD ekrānā ar 460 000 punktu izšķirtspēju, uz to automātiski tiek iestatīts fokuss un tiek nospiests slēdzis.

Image

Uzreiz pēc tam, kad lietotājs būs LCD ekrānā norādījis uz objektu, ko vēlas iemūžināt, kamera automātiski sekos objektam, pat ja tas kustēsies, un nodrošinās pēc iespējas labākus apstākļus attēla uzņemšanai. Tāpat ar skāriena palīdzību var izvēlēties ne tikai laukumu, kur nepieciešams fokuss, bet arī tā lielumu. Turklāt fotoaparāts ļauj izvēlēties vairākus reģionus uz LCD ekrāna, kuriem uzstāda fokusu, tādējādi var iemūžināt fotogrāfijā veselu cilvēku grupu. Savukārt inteliģentais ainas atlasītājs automātiski iestatīs piemērotāko režīmu, ņemot vērā objektu, ko lietotājs norādījis LCD ekrānā. Piemēram, ja kameras īpašnieks ekrānā pieskāries cilvēka sejai, tad ierīce automātiski iestatīs portreta režīmu.

Savukārt G10 var uzskatīt par tikko kā izlaistā fotoaparāta G2 jaunāko brāli, kas apvieno gan teicamo attēla kvalitāti, gan vieglu lietojamību.

12,1 megapikseļu Live MOS sensors, jaunais Venus Engine HD II procesors, ātrdarbības autofokuss, kā arī inteliģentās izšķirtspējas tehnoloģija nodrošina teicamu fotogrāfiju un videofilmu kvalitāti gan G2, gan G10.

Ierīces tiek dēvētas par radošiem HD hibrīdiem, jo ar tām iespējams uzņemt ne vien augstas kvalitātes fotogrāfijas, bet arī augstas izšķirtspējas videomateriālus AVCHD formātā. Kamerās iestrādāta arīdzan HDMI pieslēgvieta, tādēļ ar fotoaparātu uzņemtās HD kvalitātes filmas un attēlus vienkāršā un ātrā veidā iespējas aplūkot HD televizora ekrānā. G2 ir savienojams ar ārējo stereomikrofonu, tādējādi nodrošinot filmēšanas režīmu ar labas kvalitātes skaņas ierakstu.

Image

Papildus augstajam sniegumam, fotografējot un uzņemot videomateriālus, G klases kamerās iestrādāts arī inteliģentais autorežīms, kas būtiski atvieglo fotografēšanu un ļauj izvairīties no nevēlamiem defektiem un kļūdām gan filmēšanas, gan fotografēšanas procesā. Tas automātiski izvēlas piemērotāko kompozīcijas režīmu un palīdz novērst roku trīcēšanas, fokusa vai apgaismojuma problēmas. Inteliģentajā autorežīmā iekļauta arī sejas atpazīšanas funkcija, kas automātiski uzstāda fokusu uz sejām, kas jau bijušas uzņemtas ar kameru.

G2 un G10 ir mākslinieciskas ne vien formas, bet arī funkciju ziņā. Tās piedāvā veselu klāstu režīmu, kas ļauj lietotājam uzņemt vai nu dabiskus, vai arī ekspresīvus attēlus. Fotoaparāts ļauj izvēlēties vienu no septiņiem iestatījumiem manu krāsu režīmā – piemēram, retro. Turklāt iestatītās izmaiņas var uzreiz aplūkot LCD ekrānā vēl pirms fotografēšanas.

Fotokameras aprīkotas ar putekļu novēršanas sistēmu, kas rūpējas, lai putekļi un citi svešķermeņi nepiekļūtu attēla sensoram. Tā ir aktuāla problēma visām fotokamerām ar maināmiem objektīviem.

G2 fotoaparāts ir ideāli piemērots cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti mazā, viegli lietojamā fotoaparātā ar augstu veiktspēju. Jaunā kamera būs pieejama melnā, zilā un sarkanā krāsā. Savukārt G10 ir kā radīta cilvēkiem, kuri grib pāriet uz nākamo fotografēšanas līmeni, atstājot digitālās kompaktklases fotokameras pagātnē, tomēr vienlaikus vēlas padarīt fotografēšanas procesu pēc iespējas vienkāršāku.

Reizē ar Panasonic jaunajām Lumix G klases fotokamerām G2 un G10, kompānija Panasonic prezentē jaunu maināmu objektīvu LUMIX G VARIO 14-42mm / F3.5-5.6 ASPH. / MEGA O.I.S., kas paredzēts Micro Four Thirds System standarta fotoaparātiem. Jaunais objektīvs ir kompakts un viegls. Tas atbalsta 14-42 mm (35 mm kameras ekvivalents: 28 – 84 mm) tālummaiņu, kas piemērota plašam pielietojumam, sākot no ainavu uzņemšanas, beidzot ar potretfotografēšanu.

Kamera piedāvā nevainojamu kontrastu visā tālummaiņas spektrā, savukārt asfēriskās lēcas uzlabo optisko veiktspēju, tajā pašā laikā minimizējot attēla kropļošanu.

Image

LUMIX G VARIO 14-42mm / F3.5-5.6 ASPH. / MEGA O.I.S. objektīvs atbalsta MEGA O.I.S. – optisko attēla stabilizēšanas sistēmu, kas nodrošina skaidrus attēlus pat telefotografēšanas gadījumā vai vājas gaismas apstākļos.

Š is ir universāls objektīvs ikdienas fotografēšanai, kas būs īpaši piemērots cilvēkiem, kuri nevēlas nēsāt līdzi smagu fototehniku.

Oficiālā Panasonic preses relīze
Image

User avatar
Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13
Reputācija: 0

Post no Evers » 08 Mar 2010, 10:30

neatteikots, skārienjūtīgie knifiņi arī vilinoši

User avatar
cracks
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 182
Pievienojies: 03 Mar 2010, 14:12
Reputācija: 0

Post no cracks » 08 Mar 2010, 10:33

un pats touchscreens darbībā: http://www.youtube.com/watch?v=UhP6oPU_iYc
Tā viņš tagad būs!

Aizver muti!

User avatar
Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19
Reputācija: 0

Post no Jaunzems » 08 Mar 2010, 13:02

sorry
Last edited by Jaunzems on 08 Mar 2010, 13:38, edited 1 time in total.

User avatar
Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13
Reputācija: 0

Post no Evers » 08 Mar 2010, 13:29

Kā ta tas bij jāsaprot? :>

User avatar
Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19
Reputācija: 0

Post no Jaunzems » 08 Mar 2010, 13:35

Evers wrote:Kā ta tas bij jāsaprot? :>
wtf? o_0 tā ir, ja neizlogojas no publiskajiem datoriem... :)

User avatar
Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13
Reputācija: 0

Post no Evers » 08 Mar 2010, 13:44

Mjā, gadās arī tā. [spoil]Image[/spoil]

User avatar
Scandal
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 157
Pievienojies: 27 Jūl 2009, 21:10
Reputācija: 0
Atrodas: Istabas piektais stūris!

Post no Scandal » 08 Mar 2010, 14:41

Esmu neliels Panasonic kompaktklases fotoaparātu fans, tāpēc patīk arī šī kamera, kaut gan tā cena ir nekaunīgi augsta, jo kāpēc ņemt kameru, kuras kvalitāti var piemērot spoguļkameras kvalitātei, ja pa to cenu var dabūt spoguļkameru! WOW!
Pats lietoju Panasonic FZ 38, un esmu ļoti apmierināts ar sniegumu, lai gan pietrūkst maināmā optika, bet tas jau cits jautājums, jo tāpēc ir šī G klase! Viennozīmīgi aparāti nu dien ir labi, bet padārgi savai klasei, tāpēc, ja kabata ļauj, tad rekomendēju!

Dižspraudnis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 8
Pievienojies: 08 Mar 2010, 14:29
Reputācija: 0

Post no Dižspraudnis » 08 Mar 2010, 14:51

Pašam panasonikss mētājās mājā, varu teikt - Leica objektīvi ir lieliski! Pirkšu tumši sarkano, tikko kā būs iespēja!

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”