Vai SKYPE apdraud mūsu PC?

Moderators: Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Vai SKYPE apdraud mūsu PC?

Post no samurajs » 29 Aug 2007, 18:16

[imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/200 ... 116250.png[/imgl]Krisa Kaspersky rakstā Krievijas interneta vietnē xakep.ru sīki apskatīts SKYPE darbības mehānisms un zinātniski pamatots - kā šo p2p telefonijas un failapmaiņas instrumentu viegli pārvērst datorspiegošanas un vīrusu izplatīšanas rīkā. Lietotājiem ieteicams uzmanīties: arī firewall SKYPE'm nav šķērslis. Programmatūras sastāvs tiek turēts stingrā slepenībā. Palaižot SKYPE, lietotāja PC tiek pārvērsts p2p serverī, pie tam procesora un RAM patēriņš, kā arī interneta trafiks netiek limitēts; programma nerēķinās ar lietotāja vēlmēm. Izsekot līdz notiekošajiem procesiem ir ārkārtīgi grūti, tiek lietots sarežģīts datu šifrēšanas algoritms.
Visu rakstu pilnībā (krievu valodā) var izlasīt xakep.ru 100. numurā.
Image

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2870
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Post no usins » 29 Aug 2007, 18:33

NU cik es lietoju uz linux skype man pamatīgi ēda resursus, kad nāca kāda ziņa vai kāds zvanīja. Dažbrīt dators konkrēti apstājās... bet kompis jau nebija no tiem vājākajiem.
Nu es skype vasarā vispār reti lietoju...
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 29 Aug 2007, 19:09

usins wrote:NU cik es lietoju uz linux skype man pamatīgi ēda resursus, kad nāca kāda ziņa vai kāds zvanīja. Dažbrīt dators konkrēti apstājās... bet kompis jau nebija no tiem vājākajiem.
Nu es skype vasarā vispār reti lietoju...
Varu tev piekrist, jo jaunāka versija, jo viss iet uz grunti. Tā tiešām ir, kad tev kāds zvana, viss paliek šausmīgi lēns. Varētu tas skyps izdomāt veidu, kad tev zvana un tu atrodies kādā spēlē, tad viss tev izsit laukā, vajadzētu tā, kad tev kāds zvana, un tu atrodies kādā spēlē programmā vai kā, neceļ to logu uz augšu, bet tikai ir zvana signāls, atkal kad esi windows vidē, tad logs varētu izlekt. Savādāk, bieži ir gadījies, kad pēkšni tev kāds zvana un sabojā prieku kādu monstru novākt. Dažreiz jau tas piegriežās.

QueenZ
E-žurnālists
Atbildes: 744
Pievienojies: 10 Sep 2007, 19:47
Atrodas: Rīga/Penkule

Post no QueenZ » 10 Sep 2007, 20:49

Njaa, arii mani jau šodien apdraudēja, bet es uz to neuzķēros :)

p.s. nebiju redzeejsi vel zaļu skype logo :)
[imgl]http://www.max-tv.be/img/logo/977.jpg[/imgl]

http://www.977music.com/

EmilsF
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 10
Pievienojies: 23 Jūl 2007, 09:36
Atrodas: Rīga

Post no EmilsF » 20 Sep 2007, 17:49

Par laimi man nekas tamlīdzŠgs nav atgadījies.. :)

aldizz
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 27
Pievienojies: 05 Mar 2007, 04:58

Post no aldizz » 26 Sep 2007, 01:11

Es skypi nelietoju jau nu kadus 10 menesus.. delj ta ka pirmkart cilveki trauce man zvnaot.. un kad vienreiz gaja man virus scan.. es knapi k-ko pa i-netu krukijos jo jau PC bremzeja... peksnji vienz zvans nokarinaja visu.. :S

Un ka iznaca 3shais skype.. es sapratu.. ka bez skype man PC ir aatraks + mazak trauceklu.. un visiem kam esmu vajadzigds mani var atrast citur.. k-vai loti labs ir google talk! :)

Un ka taga paklausas.. tie kas skypi lieto... esot baigi daudz virsu bijusi.. u.t.t.. :)
Es tik par to traffic paskatijos.. un pavacu info.. diezgan interedsantas lietas tur apaskha slepjas! :) :win:
Esmu no bedres...
no www.bedre.lv

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 26 Sep 2007, 11:27

Par to, ka kāds tev piezvana un nokarina PC, varu pilnīgi piekrist. Kad vēl bija vecās versijas, tās labāk stradāja. Būs jūnomēģina kāda no vecākam versijām.

aldizz
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 27
Pievienojies: 05 Mar 2007, 04:58

Post no aldizz » 26 Sep 2007, 16:08

man taga stav 2.5 versija! :) Kad vajag iesledzu to.. itka pagaidam vel nav blokejusi ka parak vecu! bet 1.4 ir .. :D
Esmu no bedres...
no www.bedre.lv

shady
Moderators
Atbildes: 5307
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 26 Sep 2007, 16:48

Skaipam ir tāda funkcija kā - "Do not disturb", lai neviens netraucē...
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”