Notepad.lv sveic savus lietotājus Zinību dienā!

Moderators: Vecākie lietotāji

Nitro
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 485
Pievienojies: 10 Mar 2007, 00:41
Reputācija: 0

Post no Nitro » 05 Sep 2007, 22:43

Lai arii nenodarbojos ar spiegoshanu tomeer jaapiekriit ka drunk_lizard ir salicis bildes ieksh boot pa labi un kreisi..taaka lapsis aizshaava garaam..(:
Not this **** again...
Sargājiet sevi paši tad arī Dievs jums nepalīdzēs.

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1779
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13

Post no Mr.Death » 05 Sep 2007, 23:17

hahaha Guntis Kalns 30 gadi :D:D:D:D btw labs profils tev tb labi nomaskējies. man arī agrāk bija savs ;) tikai diemžēl par gadiem gan tu melo un man nu noteikti negribās ticēt ka tu neesi tas pokemons kas redzams augstākminētajā draugiem.lv profilā.

Maza iztēle tev domājot uzvārdus, ja jau reiz spēlējam "uzdošanās spēli". ;)

p.s. un foxu liec mierā.. lai arī šad tad šams pasaka kaut ko greizi tas nenozīmē ka uzreiz jāapdirš vai tml. pāris nepareizi apgalvojumi nespēj neko pietiekoši pateikt par pašu cilvēku. ;) tu pats ar vecīt diezgan bieži esi apblomījes tā kā nav jēgas dirsties, un "mēmi kruti" ņirgāties citos forumos, kā tādam idiotam.

drunk_lizard
Mr. Positivus
Atbildes: 1892
Pievienojies: 19 Mar 2007, 18:09

Post no drunk_lizard » 06 Sep 2007, 00:53

Edgars, piedaavaaju satikties....
mhhhhh

zhagis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 186
Pievienojies: 14 Mar 2007, 08:00

Post no zhagis » 06 Sep 2007, 07:09

Edgars!
Varu Tevi apbēdināt.D_L nav nekāda sakara ar to bildi.Ja cītīgāk padomātu,tad saprastu.
Palasies bootaa D_L rakstus(ja jau Tev tā ir ieintresējusi viņa personība).Tad varbūt arī sapratīsi,ka ar tādām zināšanām un pieredzi pokemoni vienkārši NEEKSISTĒ!!!Tas,ka D_L iecienītākās frāzes ir-mudaks,ko piipee,****** ect-tas uz viņa sirdsapziņas.
Nu bet ja brīžiem cilvēciņš forumā izsmeļoši gvelž par software,bet pēc nedēļas prasa kā uzinstelēt Windu!Š ajā gadījumā vienīgais vārds,kurš nāk prātā ir idiots!
Kā jau pats Jūsu"apskates objekts"minēja-bildes ir atrodamas bootaa.Bet ja nevar/nemāk atrst,tad ņehuj te bāzt nevainīgus pokemonus.
A varbūt tas ir mans dēlēns?Ko?
Un vispār- ne pa tēmu ir pavilcies konkrēti!

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 06 Sep 2007, 07:37

Code: Select all

cieniijamo foxkaateviturmeelivarizmezgjiit
Ko tur meli var izmezgit? FOX - Lapsa un klat piemet vel SK8, saliec kopa un foxsk8 :rofl:

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 06 Sep 2007, 09:09

foxsk8 lasaas kaa foksskastonji - jomajo, taa ir bantu cilts valoda?
TAD PIEDOD, to es tiesjaam nepaarzinu....

Mr.Death
Lietpratējs

(bez temata)

Post no Mr.Death » 06 Sep 2007, 09:39

Joprojām dēļ taviem izgājieniem man vēl jo vairāk šķiet ka tu esi tas pats lizard no outlaw tikai acīmredzot, priekš ākstīšanās esi izveidojis sev otru profailu drunk_lizard (vai arī to tu lieto tikai kad esi dzērumā?)

anyway citā variantā es nu vnk negribu iedomāties kā ir jānodzerās vai jāatpaliek, lai 40 gados forumos izteiktos kā pokemons. ;)

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 06 Sep 2007, 11:20

D_L. Izteiksos prezizak. Fox - Lapsa sk8 saisinajuma nozime skate sanak lapsaskate. Agliski skan labak. Kadreiz nodarbojos ar skateboard, tapec tads niks. Nu tu gan iebrauci auzas ar to kaut kadu valodu. :D Skeiteri un Freestylisti, kas nodarbojas ari ar BMX zin, kas ir sk8. :rofl:

Tad jau ari sadi tu nezini ko nozime - 4ever :D :D

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 06 Sep 2007, 11:31

varbuut esmu aprobezjots, bet es nezinu nevienu pasaules valodu, kuraa tekststaa cipari tiktu izmantoti burtu aizstaasjanai....
pat olbaanju valodaa taa nav...

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 06 Sep 2007, 11:33

Sorry, uz sito PC nav lv burti, bet D-L nezinu vai ari sada valodas sintakse kaut kur ir. Ka piem tu raksti, garumzimes lieto piem.

aa, cc, ii , utt..

Kas ta pa valodu? :rofl: :rofl:

Kaut kads translits.

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 06 Sep 2007, 12:35

foxsk8 wrote:nezinu vai ari sada valodas sintakse kaut kur ir. Ka piem tu raksti, Kaut kads translits.
redz, translits radaas tajaa taalajaa laikaa, kad tu papum kulee karaajies un par taadu unikodu neviens nebija pat dzirdeejis, mhhhh
lai cilvji no dazjaadaam os vareetu savaa starpaa sazinaaties....
kautkaa nu tas pieradums ir un mainiit re jamo netaisos

Starp citu es ļoti labi protu rakstīt gramatiski pareizā valodā, pie kam tavs attaisnojums par to, ka uz datora nav latviešu valodas, neiztur nekādu kritiku. Visas daudz maz jaunas operētājsistēmas to atbalsta bez jebkādiem papildtūļiem.

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 06 Sep 2007, 12:51

foxsk8 wrote: aa, cc, ii , utt.. Kas ta pa valodu? :rofl: :rofl: Kaut kads translits.
Emmm.... tas d_l unikālais, nekur citur nemanītais translits... mhhhh... Arī labi, vismaz kaut kas savs!:D

Izskatās, ka cien. d_l šeit ļoti iepaticies un viņš mūsu portālā saskata nākotnes potenciālu;) Ja jau tik bieži uzturas...
Es jau gan piedāvāju un ne pirmo reizi - dzīvosim draudzīgi un beigsim cits citu apcelt! Lai arī palasot d_l biogrāfiju Googlē, man šāda iespēja neliekas īpaši ticama... tas kā fabulā par vardi un skorpionu (cerams, visi zin?).
Bet, tā kā esmu pozitīvi domājošs, tad ceru uz labāko... :D
Image

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 06 Sep 2007, 17:18

Code: Select all

Starp citu es ļoti labi protu rakstīt gramatiski pareizā valodā, pie kam tavs attaisnojums par to, ka uz datora nav latviešu valodas, neiztur nekādu kritiku. Visas daudz maz jaunas operētājsistēmas to atbalsta bez jebkādiem papildtūļiem.
Redzi, kāpēc man tērēt starpbrīdī atvēlēto laiku, lai uz Suse burtos cauri un liktu latviešu valodu?

shady
Moderators
Atbildes: 5307
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 06 Sep 2007, 19:22

Jāatzīst, ka Drunk_Lizard vienā lietā gan ir taisnība - lietot ciparus burtu vietā nav labi...
Tas ir tas pats, kas "v" vietā lietot "w"...
=> To dēvē par pokemonu valodu.

Ja mēs runājam par fox niku, kur beigās ir "sk8", tad, kā jau pats fox teica, tas ir saīsinājums no tiem skeiteriem etc... {līdz šim es arī to nezināju}.
Saīsinājumus/apzīmējumus nevar nekādīgi piedēvēt pokemonu valodai un "sk8" nedrīkst salīdzināt ar "4ever", jo "4ever" ir pokemonisks analfabētisms {jēziņ, pat nesaprotu - kā ko tādu vispār var normāli izlasīt, ja man kāds atsūta tekstu šādā stilā, tad jāpārlasa vairākas reizes, kamēr sapratīs...}.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 06 Sep 2007, 19:26

par valodu piekrītu ka vajadzētu aizliegt visus tos "~~~ McAAAaaaAaaaA... ~~~ :* kaa tew iet? :P smuka biuzha :))", bet ja ciparus, simbolus u.t.t. lieto nikos vai nosaukumos, nav nekas pretī ;)

P.s. jēziņ65 komentāri! mēs jau te maucam tā kā datuvē :D

zhagis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 186
Pievienojies: 14 Mar 2007, 08:00

Post no zhagis » 06 Sep 2007, 20:08

Edgars wrote: P.s. jēziņ65 komentāri! mēs jau te maucam tā kā datuvē :D
Saki paldies ķirzakam.Sākam runāt par pareizrakstību.Vismaz kāds sakars ar pavediena nosaukumu.

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 06 Sep 2007, 21:06

Tur jau tā lieta, ka ciparus var lietot. Piem te jau lietotājs deivs001 uttt... Niki kuros ir iekļauti cipari ir visur sastopami. Piekrītu Edgaram. Nevaru ciest čata valodu, pokemonu valodu.

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 06 Sep 2007, 23:14

mhmmm
domaaju, ka sjii neaugliigaa diskusija ir jaabeidz....
es labi apzinos jaunatnes maksimaalismu, 17+ GADOS KATRS JUUTAAS KAA SUPERMENS UN BRJUUSWILIS VIENAA PERSONAA,mhhhh
spaarni tiek aplauzti veelaak
dzjeki, atcerieties vienu lietu - juus nebut neesat uunikumi, jums visapkaart ir taadi pasji
atcerieties, ka gjeeniji (sjii vaarda vispaarpienjemtajaa apziimeejumaa) dzimst reizi simts gados un 1:6500000000, ka tas buusi tu, mhhh

kaa jau teicu - man nekas nav pret juusu portaalu, man bija iebildumi pret taa pozicioneesjanu un saakuma reklaamu
man pasjam divi kadri juusu vecumaa ar visaam taam pasjaam ambiicijaam un taadu pasju pasaules uztveri :>
tiesa, jamie tiek aplauzti un meegjinaati sagatavot REAALAJAI DZIIVEI
diemzjeel vairumam sjejieniesju attieciigais jeedziens ir svesjss

tie, kuri nav veltiigi deldeejusji biksjpakaljas skolas solaa, zinaas evoluucijas pamatteezes (dabiskaa atlase, maatiites/teevinja izveele, sociaalaa hierarhija etc.) un varbuut biku naaks pie praata....

atgriezjoties pie saakuma temata - veiksmiigi sagaidiit naakamo skolas briivlaiku......

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 07 Sep 2007, 09:10

Līdz ar to tēma ir slēgta, jo kā nekā skola jau ir sākusies.

Vēlreiz novēlam visiem veiksmīgu mācību gadu.

Slēgts

Return to “Raksti”