Nevaru starteet ktorrent

Moderators: Vecākie lietotāji

aega
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 199
Pievienojies: 18 Sep 2007, 11:46
Reputācija: 0

Nevaru starteet ktorrent

Post no aega » 04 Okt 2007, 02:37

kad gribu palaist ktorrent nekas nenotiek, atveras tik caur root rakstot konsulee, bet

Session management error: Authentication Rejected, reason : None of the authentication protocols specified are supported and host-based authentication failed
kbuildsycoca running...
Qt: Warning: Session management error: Authentication Rejected, reason : None of the authentication protocols specified are supported and host-based authentication failed
Session management error: Authentication Rejected, reason : None of the authentication protocols specified are supported and host-based authentication failed
kdevelop (core): [virtual void DDockWindow::addWidget(const QString&, QWidget*, bool)]

ktorrentu pats kompileeju jo arii no repositorijiem negaaja

aega
Reģistrēts lietotājs

Post no aega » 04 Okt 2007, 11:59

njaa shon iet bez probleemaam, vakaar vareeji sisties nost bet negaaja, bet juus tad man vareetu pastaastiit kaa nokonfigureet alsamixer lai man buutu 5.1 skanja un vai var deian pakas paarkonverteet uz mandriva pakaam?

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 04 Okt 2007, 13:03

Par convert from deb to rpm pakām un otrādi: use alien!
Image

aega
Reģistrēts lietotājs

Post no aega » 04 Okt 2007, 13:23

plds, nevaidzees tagad vairs kompileet neko, taa kompileeshana taads ilgs process

azazul
Vecākais lietotājs
Atbildes: 706
Pievienojies: 24 Mar 2007, 18:18

Post no azazul » 04 Okt 2007, 14:09

Kas īsti par OS ?
Un kā tu kompilēji.. varbūt kaut ko neesi pareizi izdarījis.

Piemēram priekš kTorrent vajag gan KDE-libs , KDE-base gan QT . Komā source vien ir ~120MB.
[font=9]"Begging for a line drawn in the sand to separate the prophets from the men" - Rishloo[/font]

aega
Reģistrēts lietotājs

Post no aega » 04 Okt 2007, 14:15

os - mandriva 2007, nu ktorrent shodien aizgaaja, vakaar nekaadiigi negaaja

jaa es taas pakas sainstaleeju, savaadaak jau nemaz neljaava kompileet

un kas bija jaaraksta fstab failaa pie cdrom lai man uzraadiitu visus failus kas diskaa, citus diskus kas dedzinaati windowsaa uzraada ka nekas nav iekshaa, kautgan ir

Pievienot atbildi

Return to “Linux/BSD”