PHPBB: Kā pievienot jaunu stilu!

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

deivs001
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2011
Pievienojies: 14 Mar 2007, 13:45
Reputācija: 0

PHPBB: Kā pievienot jaunu stilu!

Post no deivs001 » 16 Nov 2007, 20:51

[imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/200 ... 054762.gif[/imgl]Pastāstīšu kā jūsu iepriekš uzinstalētajam phpbb forumam pievienot jaunu stilu, lai atdzīvinātu jūsu forumu un tas nebūtu noklusētajā izskatā.
Tātad lai nomainītu stilu savam forumam no sākuma jums būs vajadzīgs pats stils, kuru vēlaties pievienot. Š iem failiem no jāatrodas uz jūsu datora/localhost'a. Parasti šie faili ir sakompresēti .zip vai .rar formātā, ja lietojat Microsoft Windows izstrādāto operētājsistēmu. Jauniegūto arhīvu atverat un atpakojat kādā zināmē vietā, lai pēc tam nerastos ilgs meklēšanas process vai arī uzreiz atpakojat stilu \templates mapē, kas atrodas phpbb foruma iekšienē.
Image
Rezultātam jābūt tāda, ka jūs iegūstat jaunu mapi ar stila nosaukumu, vēl vismaz divas mapes ar nosaukumiem admin, images un vēl dažādus failus. Dažādiem stiliem var atšķirties failu un mapju skaits.
Image
Kad pirmais solis ir padarīts un stils ir atpakots. Dodamies uz jūsu forumu caur interneta pārlūkprogrammu un dodamies uz administrātora paneli.
Image
Zem administrātora paneļa izvēlnes izvēlamies Styles Admin => Add.
Image
Ja pirmais solis ir ticis paveikts bez kļūdām, tad pēc nospiešanas uz Add ir jāparādās logam ar iespēju pievienot/Install jauno stilu. Spiežam uz Install
Image
Ja instalāciaj ir bijusi veiksmīga, tad ir pārlūkā jāparādas tekstam, kur būs teikts, ka izvēlētais stils ir sekmīgi pievienot/uzinstalēts.
Image
Tas arī viss, kas jādara lai pievienoti jaunu stilu.

Ja vēlaties nomainīt noklusēto stilu (stils, kas redzams nepiereģistrētiem lietotājiem), tad ir jāizdara vēl sekojošas lietas:
- Dodamis uz General Admin sadaļu, izvēlamies Configuration,
Image
- General Board Settings sadaļā atrodam ailīti Default style un norādam kāds stils mums būs noklusētais.
Image
Tas arī viss ir gandrīz, kas jādara, lai nomainītu foruma noklusēto stilu un saviem lietotājiem dot iespēju izvēlēties kādu citu stilu. Lai pabeigtu šo ir jānospiež Submit podziņa, kas atrodas lapas apakšā.
Image

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5080
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 16 Nov 2007, 23:47

Ļoti jauki, daudziem noderēs. Jāsāk ar pašiem pamatiem. Mani phpbb tuti, jau advancētākajiem foruma saimniekiem domāti.

Kas attiecas uz šo. Tad ieteikums, neaizrauties pārāk ar skinu likšanu, saku to no savas pieredzes. Ik reizi, kad vēlēsieties modificēt savu forumu, jāreiķinās, ka izmaiņas ir jāveic visos skinos vienlaicīgi. Tātad 3 X vairāk darba. Sākumā var izvietot visu, bez modifikācijām un tad likt uz aptauju, kuru skinu paturēt. Pārsvarā jau standarta skini atšķirās tikai ar CSS failu, un skinu cfg failu, kā arī ar bildēm. Nekādi dižie izvietojumi nav mainīti. Doma pa totāli no darbiem brīvo laiku izveidot uz phpbb balstītu draugiem.lv versiju, līdzīgu skinu, engine, galerijas, video, bildes, etc. Kā jau tādām lietām pienākas. Ja kādam ir arī lieliskas zināšanas phpbb, un vēlaties pievienoties, droši rakstiet PM.

deivs001
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2011
Pievienojies: 14 Mar 2007, 13:45
Reputācija: 0

Post no deivs001 » 16 Nov 2007, 23:52

Lasīt jau arī sāk mācīt ar burtu iemācīšanu, tad zilbju utt. Lai gan pats domaju, ka šo varu bez pamācības izdarīt, ticu ka ir daudzi, kas neinteresējas par šīm lietām un, piemēram, man elemantārais kādam var šķist sarežģīts.
Tas ir tāpat kā es neko nefiškoju no skeitošanas :D, jo neesmu ar to nodarbojies.

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5080
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 17 Nov 2007, 00:01

Par meistaru neviens nepiedzimst. tas gan par phpbb, gan par sk8.

Pievienot atbildi

Return to “Raksti”