Ierīces

Fossil jaunais saules pulkstenis ar vienu uzlādi darbojas līdz pat 3 mēnešiem

Fossil ir paziņojis par jauniem ierobežota daudzuma saules pulksteņiem, kas pēc 8 stundām saulē spēj darboties 3 mēnešus. Jaunais Fossil LE Solar World Timer tiks laists klajā Zemes dienā, 22. aprīlī.

Pulkstenim ir digitāla / analoga pulksteņa dizains. Tas maksās aptuveni 170 Eur.

Pulkstenim ir 42mm liels ietvars, kas izveidots no rīceneļļas, kas (lai gan nav ideāla) ir ilgtspējīgāka alternatīva tradicionālajām petroķīmiskajām vielām. Pulksteņa siksna ir izgatavota no pārstrādātas plastmasas pudelēm, nevis no neapstrādātas plastmasas.

Fossil LE Solar World Timer ir parasts pulkstenis, nevis viedpulkstenis, bet tam ir funkcija, kas joprojām būs piemērota staigātājiem un ceļotājiem, tostarp kompass, hronometrs, modinātājs, taimeris un pasaules laika funkcija, kas aptver 49 pilsētas visā pasaulē.

Ja meklējat pulksteni, lai sekotu soļiem un fitnesa aktivitātēs, iespējams labāk ir izvēlēties kādu viedo pulksteni vai fitnesa aproci.

Teorētiski sākotnējās uzlādes, izmantojot komplektācijā iekļauto strāvas adapteri, Fossil pulkstenis, ja tam ir pietiekami daudz dienas gaismas, vairs nebūs atkārtoti jāuzlādē.

Realitātē, regulāri izmantojot iebūvēto GPS un citus izsekošanas rīkus, pulkstenis būs jāuzlādē biežāk, kā ražotājs apgalvo. Taču akumulatora darbības ilgums joprojām tiek mērīts dienās un nedēļās, nevis stundās.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti