Izklaide

Freevee nonāk Apple TV

Amazon Freevee, reklāmas atbalstītajam straumēšanas pakalpojumam, kas oficiāli pazīstams kā IMDb TV, tagad ir īpaša Apple TV lietotne, pirmdien paziņoja Amazon. Freevee iepriekš bija pieejams Apple TV programmas Prime Video ietvaros, bet tagad Freevee ir sava aplikācija, kuru var lejupielādēt no App Store Apple TV 4K un Apple TV HD.

Freevee piedāvā piekļuvi tādām Amazon Studios filmām un seriāliem kā Bosch: Legacy, Pretty Hard Cases, Mad Men un Knives Out. Pakalpojums sniedzējs nesen parakstīja jaunu līgumu ar Disney, kas piedāvās tādas filmas kā Deadpool 1 un 2Logan, un The Post starp savām piedāvātajām filmām un vairāk nekā 75 kanālu straumēšanu.

Ir visai daudz iemeslu, kādēļ Amazon varētu ieguldīt savā bezmaksas straumēšanas pakalpojumā, pat tad, kad tas tērē lielu naudu par video saturu, piemēram, NFL spēlēm un The Lord of the Rings: The Rings of Power. Savā NewFronts prezentācijā, kas šomēnes bija paredzēta reklāmdevējiem, Amazon atklāja, ka tas ir beta tests virtuālo produktu izvietojumam gan šajā, gan uzņēmuma maksas filmu un seriālu straumēšanas platformā.

Freevee nav vienīgais bezmaksas un ar reklāmām atbalstītais straumēšanas pakalpojums. Roku ir ieguldījis lielus līdzekļus Roku Channel, bet YouTube nesen ir pievienojis tūkstošiem TV epizožu bezmaksas, reklāmas atbalstītiem piedāvājumiem. Reklāmas kļūst arī par populāru veidu, kā uzņēmumi subsidē savus maksas straumēšanas pakalpojumus. HBO un Hulu jau savos maksas pakalpojumos ieviesuši reklāmas un Disney Plus un Netflix arī jau ir ceļā uz to.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti