Ierīces

Fujifilm izlaiž digitālo hibrīda Instax Mini Evo kameru

Fujifilm ir paziņojis par Instax Mini Evo, jaunu digitālo fotokameru, kas drukā Instax Mini bildes. Uzņēmums to raksturo kā jaunu Instax flagmani, kas ir “veidots ar premium un klasisku pieskārienu”. Kamerai ir vairāki retro elementi.

Tāpat kā citām hibrīda Instax kamerām, arī Mini Evo ir LCD ekrāns, kas pirms drukāšanas palīdz atrast fotogrāfijai nepieciešamo pareizo leņķi. Mini Evo ietver desmit lēcu efektus, kurus var kombinēt un piemērot fotoattēliem. Fujifilm apgalvo, ka kamerai ir divas reizes lielāka ekspozīcijas izšķirtspēja kā iepriekšējiem modeļiem. Fujifilm iepriekšējo hibrīdu Instax kameru attēlu kvalitāte nav bijusi lieliska, tāpēc būs interesanti redzēt kādus attēlus spēs izveidot šī kamera.

Mini Evo darbojas arī kā Instax printeris, kas ļauj izdrukāt attēlus no viedtālruņa bezvadu režīmā. Fujifilm ir arī pievienojis jaunu funkciju, kas ļauj tālrunī saglabāt Mini Evo fotoattēlus ar Instax ierastajiem baltajiem rāmjiem, lai pēc tam ar retro izskata attēliem varētu dalīties arī internetā.

Jauno kameru ražotājs 3. decembrī laidīs klajā Japānā. Februārī tā nonāks arī ASV un pēc tam – cerams, ka arī Eiropā. Kameras cena būs 199,95 ASV dolāri jeb aptuveni 176 Eur.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti