Programmatūra

Gaidāmais WhatsApp atjauninājums ļaus klusi pamest grupu sarakstes

WhatsApp beidzot strādā pie tā, lai padarītu grupu sarakstu pamešanu nedaudz mazāk neveiklu. Kā? Ja lietotājs izlems pamest grupas saraksti, par to vairs netiks nosūtīts paziņojums visiem grupas dalībniekiem, bet tikai administratoriem.

Pēc apstiprinājuma, ka grupas tiks paplašinātas līdz 512 dalībniekiem, līdz ar ziņojumu reakciju ieviešanu un lielāku failu pārsūtīšanas iespēju, izskatās, ka nākamais WhatsApp mērķis ir uzlabot leitotāju izvēles iespējas.

Iziešana no grupu sarakstēm var radīt neveiklu situāciju. Tas parasti ir tāpēc, ka līdz šim katram grupas dalībniekam ticis nosūtīts paziņojums par to, ka kāds pametis grupas saraksti. Visticamāk, ka katram no mums ir bijusi situācija, kad rodas jautājums, kādēļ kāds pametis grupas saraksti vai esam redzējuši paskaidrojošu ziņu vai attaisnojumus pirms kāds pamet šādu grupu.

Pagaidām nav skaidrs, kad šī funkcija nonāks iOS vai Android, bet skaidrs ir viens – iespēja klusi pamest sarakstes būs noderīga un palīdzēs novērst neveiklas situācijas.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti