Jaunumi

General Motors paziņo, ka jau pēc mēneša atklās elektrisko Hummer pikapu

General Motors ir paziņojis, ka 20. oktobrī atklās savu jauno elektrisko Hummer. Lai vēl vairāk ieinteresētu par jauno automašīnu, uzņēmums atklāj dažas tās iezīmes, ar kurām tā īpaši izcelsies.

General Motors apgalvo, ka jaunais elektriskais Hummer būs ar Crab Mode, kas ļaus automašīnai braukt pa reljefu pa diagonāli. Jaunā funkcija ļaus uzbraukt lielākos slīpumos. Jauno, tā saukto “krabja režīmu” aktivizē elektriskā pikapa četrriteņu stūrēšanas iespēja. Tā ir funkcionalitāte, ko uzņēmums speciāli pielāgojis klientiem, kas izvēlas braukt pa bezceļiem.

Covid-19 pandēmijas dēļ General Motors pārcēla sākotnējo automašīnas atklāšanas datumu, kas bija ieplānots 20 maijā. Kopš tā laika uzņēmums jau vairākkārt ir publiskojis jaunas detaļas par automašīnu, lai atgādinātu, ka tā pavisam drīz parādīsies uz ceļiem.

Šī gada sākumā uzņēmums paziņoja, ka baumas, kas klīst ir patiesas un tas patiešām izstrādā Hummer elektrisko pikapu ar 1000 zirgspēkiem.

Jaunie elektriskie pikapi uzņēmumam ir ļoti būtiski. General Motors ir ieguldījis vairāk kā 20 miljardus ASV dolāru elektrisko automašīnu izveidei. Jaunajiem Hummer būs GM otrās paaudzes vadītāja asistenta sistēma Super Cruise, Ultium elektroautomašīnu platforma, ko General Motors atklāja martā un kura var izmantot akumulatoru līdz pat 200 kWh.

Jaunā Hummer ražošana tiks uzsākta 2021. gada beigās. Paredzams, ka drīz pēc tam, sāksies arī piegādes. Tas ir tieši laikā, kad paredzēts, ka uz ceļiem parādīsies Tesla Cybertruck un tas ir tikai dažus mēnešus vēlāk kā elektrisko automašīnu startupa Rivian elektrisko pikapu piegāžu uzsākšana. Precīzi nav zināms, kad tiks uzsāktas jaunā Hummer piegādes, taču viens ir skaidrs – tas būs laiks, kad uz ceļiem parādīsies visai daudz jaunas, dažādas elektroautomašīnas.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti