Jaunumi Programmatūra

Google Assistant priekšrocības nu var izmantot ar vairākām vadu austiņām

Lai gan vairums jaunās vadu un bezvadu austiņas jau ir aprīkotas ar kādu no balss asistentiem, Google ir paplašinājusi šīs ērtības, lai tās varētu izmantot arī vecāku austiņu lietotāji. Google Assistant iepriekš neatbalstīja 3.5 mm un USB-C austiņas, bet ar jaunāko atjauninājumu ikviens Andoid viedtālruņa īpašnieks saņems šo atbalstu.

Līdz šim Google Assistant atbalsts aprobežojās ar nelielu skaitu austiņām. Kā viens no retajiem austiņu piemēriem, kas līdz šim piedāvāja savienojumu ar Google Assistant bija USB-C Pixel Buds.

Ja ikdienā izmantojat austiņas, iespējams jau esat ievērojis, ka nu katru reizi, kad tās pievienojat viedtālrunim, tiek atsūtīts paziņojums, ka ar tām var izmantot Google Assistant. Ar Google balss asistenta palīdzību (angļu valodā) varat iestatīt taimeri, pajautāt, cik pulkstens vai noskaidrot kādu citu aktuālu jautājumu, pievienot ierakstu kalendārā kā arī veikt citas funkcijas pat nepieskaroties viedtālruņa ekrānam.

Google Assistant

Šis atjauninājums ticis veidots, lai arī vecāku viedtālruņu un austiņu īpašnieki varētu izmantot šo visai ērto priekšrocību. Patīkami, ka uzņēmums veido arī šādus atjauninājumus, atbalstot lietotājus, kas izvēlas izmantot austiņas ar vadu.

Avots: The Verge

 

 

Atbildēt

Līdzīgi raksti