Jaunumi

Google atklājusi ilgi gaidītos Pixel 6 un 6 Pro viedtālruņus

Šī rudens nedēļa ir visai pilna ar lieliem jaunumiem no Apple, Google un Samsung. Trīs dienas pēc kārtas tehnoloģiju giganti nāk klajā ar savām jaunākajām ierīcēm. Pēc 18. oktobra Apple rudens pasākuma, 19. oktobrī savus ilgi gaidītos Pixel 6 un Pixel 6 Pro viedtālruņus atklājis arī uzņēmums Google.

Lai gan pagaidām vēl visas detaļas nav atklātas, Google Pixel 6 un 6 Pro jau ir pieejami iepriekš pārdošanā. Turklāt, rezervējot kādu no tiem jau tagad, ražotājs sola uzdāvināt Bose 700 trokšņus slāpējošās austiņas, kuras Google vietnē novērtētas gandrīz 400 Eur vērtībā.

Kas īsti ir viedtālruņu “vēderos”? Būtiskākās atšķirības starp abiem viedtālruņiem ir to ekrānu izšķirtspēja un izmērs, kameras un akumulatora ietilpība. Šīs arī ir vienas no svarīgākajām detaļām, kuras ražotājs pagaidām ir atklājis. Pixel 6 šoreiz ir ieguvis visai lielu 6.4 collu AMOLED ekrānu ar 1080 x 2400 pikseļu izšķirtspēju un 90 Hz atsvaidzes intensitāti. Turpretī Pixel 6 Pro ieguvis vēl lielāku 6.7 collu LTPO AMOLED ekrānu ar  1440 x 3120 pikseļu izšķirtspēju un 120 Hz atsvaidzes intensitāti. Abi viedtālruņi ieguvuši arī dažādus RAM un atmiņas izmērus – Pixel 6 būs pieejams ar no 128 GB līdz 256 GB lielu atmiņu un 8 GB RAM, bet tiem, kas vēlas Pixel 6 Pro būs iespēja izvēlēties no 128 GB līdz pat 512 GB lielu atmiņu un 12 GB RAM.

Viena no Pixel viedtālruņu apspriestākajām iezīmēm parasti ir bijušas to kameras, kas viedtālruņu tirgū parasti tikušas uzskatītas par visai labām. Šoreiz abi viedtālruņu modeļi tikuši pie 50 MP galvenā kameras sensora ar 1.85 fokusa atvērumu. Ražotājs apgalvo, ka tas spēj uztvert līdz pat 150% vairāk gaismas nekā Pixel 5. Abi jaunie viedtālruņi ieguvuši arī 12 MP ultra platas lēcas. Lai viedtālruņi nedaudz atšķirtos viens no otra, Pixel 6 Pro ticis arī pie trešās kameras – 48 MP telephoto kameras. Pašportretu uzņemšanai viedtālruņa mazākā versija ieguvusi 8MP, bet lielākā – 11.1 MP.

Šie ir pirmie viedtālruņi, kas tikuši pie jaunā Google Tensor procesora un pirmie viedtālruņi no Google, kas arī ieguvuši bezvadu ātro uzlādi. Viedtālruņos ievietoti arī pie visai pieklājīgi akumulatori – 4614 mAh un 5003 mAh -, kas kā apgalvo ražotājs, nodrošinās vairāk kā 24 stundu ierīču darbības laiku. Kā jau iepriekš minēts, abi viedrālruņi nu ir pieejami iepriekš pārdošanā – Pixel 6 par 649 Eur, bet Pixel 6 Pro – 899 Eur.

Attēlu avots: Google

Atbildēt

Līdzīgi raksti