Programmatūra

Google jaunā Chrome OS ikvienu datoru var pārvērst Chromebook

Chrome OS pirmo reizi nonāk pie Windows un Mac ierīcēm pēc tam, kad uzņēmums Google atklāja jaunu platformu, ar kuru tas cer paplašināt savas programmatūras sasniedzamību vēl vairāk ierīcēm.

Jaunais Chrome OS Flex ir paredzēts darbam ar vecākām ierīcēm, un tā mērķis ir piedāvāt uzņēmumiem un skolām elastīgāku programmatūras izvēli.

Programmatūra izskatās līdzīga tai, kas jau ir redzama Chromebook ierīcēs, piedāvājot atdalītu veidu, kā piekļūt Google Workspace rīkiem, piemēram, Gmail, Meet, Google Docs, ar tūkstošiem lietotņu, kas pieejamas Play Store.

Chrome OS Flex modernizēs lietotājiem jau piederošas ierīces, kas ļauj izbaudīt Chrome OS priekšrocības Windows un Mac datoros,” rakstīts Google bloga rakstā.

Datoru administratori varēs instalēt Chrome OS Flex uzņēmumu vai skolu ierīcēs, izmantojot USB vai tīklu, nodrošinot ātru izvēršanu, lejupielādējot lietotāju profilus mākonī, automātiski sinhronizējot to iestatījumus, politikas un grāmatzīmes. Google apgalvo, ka Chrome OS Flex vēl nav gatavs produkts, taču lietotāji jauno programmatūru var izmēģināt kā bezmaksas izmēģinājuma versiju jau pirms plašākas izlaides šogad.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti