Jaunumi

Google Meet Web versija iegūst automātisku spilgtuma regulēšanas funkciju

Google Meet piedāvā jaunu funkciju, kas uzlabo sliktu apgaismojumu video zvanu laikā. Pēc zema gaismas līmeņa režīma ieviešanas mobilajās ierīcēs pagājušajā gadā, tehnoloģiju gigants ir pievienojis līdzīgu funkciju arī videokonferenču rīka Web versijai. Jaunā funkcija gaismas spilgtumu regulē automātiski un lietotāji to varēs izslēgt. Google apgalvo, ka gaismas regulēšana var palēnināt lietotāja ierīces darbību.

Google par jauno funkciju paziņoja bloga ierakstā. Lietotāji var pārbaudīt, vai automātiskais video apgaismojuma pielāgojums ir ieslēgts atverot More > Settings > Video > Adjust video lighting.

Google apgalvo, ka ja lietotāji vēlas, var izslēgt šo funkciju, lai citas lietotnes varētu darboties ātrāk. Saskaņā ar uzņēmuma atbalsta dokumentiem, automātiskā video apgaismojuma regulēšanas funkcija ir pieejama visiem Google Workspace klientiem, kā arī G Suite Basic un Business klientiem.

Jaunā funkcija sāka darboties pirmdien, 20. septembrī, un tā pamazām būs pieejama visiem lietotājiem tuvāko nedēļu laikā. Automātiskajai video apgaismojuma regulēšanas funkcijai nepieciešama 64 bitu operētājsistēma.

Google Meet pagājušajā gadā pievienoja zema apgaismojuma režīmu Google Meet iOS un Android mobilajām aplikācijām. Tas izmantojot uzņēmuma mākslīgā intelekta tehnoloģiju. Mākslīgais intelekts automātiski pielāgo video, lai lietotājiem padarītu redzamākus citus dalībniekus neoptimālā apgaismojuma apstākļos. Līdzīgi, lai ierobežotu pārtraukumus video sapulces laikā, Meet ir pievienojis līdzekli, lai, izmantojot mākslīgā intelekta trokšņa slāpēšanas funkciju, filtrētu fona traucēkļus.

Avots: Gadgets360

Atbildēt

Līdzīgi raksti