Programmatūra

Google One piedāvā dublēt iOS un Android ierīces bezmaksas

Google One, mākoņkrātuve, ko Google laida klajā 2018. gadā, tagad piedāvās bezmaksas dublēt iOS vai Android viedtālruņu kontus. iOS viedtālruņos pieejamā aplikācija varēs dublēt fotoattēlus, videoklipus, kontaktpersonas un kalendārā atzīmētos notikumus, apvienojot vienā aplikācijā to, ko jau piedāvā Photos un Drive. Savukārt Android viedtālruņos pieejamā aplikācija, kas jau tagad spēj dublēt viedtālrunī esošos failus, tagad piedāvās visu dublēt bez Google One maksas konta.

Kopā ar failu dublēšanu Google One tiek arī atjaunināta un uzlabota failu pārvaldīšanas funkcija, lai lietotājam būtu vieglāk kontrolēt, kuri faili tiek saglabāti. Šī failu pārvaldīšanas funkcija ir pieejama gan no aplikācijas, gan no interneta pārlūkprogrammas, un tā ļauj pārvaldīt failus, kas saglabāti no Drive, Gmail un Photos vienuviet.

Šobrīd, izmantojot savu Google kontu, bezmaksas iespējams iegūt 15GB Google One atmiņu, kā arī Google piedāvā krātuves papildus atmiņas tarifu plānus, kas sākas no 2.09 Eur mēnesī vai 19.99 Eur gadā par 100GB. Google apgalvo, ka tuvākajās dienās jaunās funkcijas varēs sākt izmantot Android īpašnieki, un, ka drīzumā tiks palaista arī jaunā iOS lietotne. Google publicējusi sarakstu ar valstīm, kurās Google One ir pieejams – un starp tām ir arī Latvija!

Avots: The Verge

  1. Būtu labāk drusku cenu nolaiduši, citādi jau ir gana daudz konkurences. Kad man aptrūkās vietas gūgles 15GB, nopirku pCloud lifetime 500GB, dažos gados atmaksāsies pret gūgles abonementu, kas ir tikai 100GB. Un nekādu problēmu ne ātruma ne funkciju ziņā manām vajadzībām neesmu novērojis.

Atbildēt

Līdzīgi raksti