Jaunumi

Google Play aizliedz kriptovalūtu “rakšanas” programmas

Google padarījis stingrākus Noteikumus, pēc kuriem izstrādātāji var ievietot savas Android aplikācijas Google Play programmu repozitorijā. Pilns teksts latviski – šeit. Nav atļautas lietotnes, kas ierīcēs iegūst kriptovalūtu. Lietotnes, kas attāli pārvalda kriptovalūtas ieguvi, pagaidām ir atļautas. Arī Apple nesen aizliedza šādu programmatūru, atstājot izņēmumus vien aplikācijām, kas pārvalda kriptovalūtu ieguvi mākonī.

Nav atļautas lietotnes, kuras iegūtas ar copy-paste no jau esošām lietotnēm bez būtiskas pārstrādāšanas vai uzlabošanas. Piemēram – aplikācijai nomainīti tikai ikona un nosaukums.

Nav atļautas lietotnes, kas veicina sprāgstvielu, šaujamieroču, munīcijas un noteiktu šaujamieroču piederumu pārdošanu. Tur pieder arī lietotnes – instrukcijas šaujamieroču pārbūvei un tamlīdzīgas.

Īpašs aizliegums attiecas uz reklāmu, kas iekļauta bērniem domātās aplikācijās. Ja šādā reklāmā ir pieaugušiem domāts saturs, tad tādu nedrīkstēs izmantot gadījumos, kad šī reklāma jāskatās piespiedu kārtā (piemērs – pirms lietotnes atvēršanās jānoskatās īss videoklips).

Atbildēt

Līdzīgi raksti