Izklaide

Google Stadia iegūst 10 jaunas spēles pirms palaišanas

Rīt tiks atklāts Google spēļu pakalpojums Stadia. Lai arī Stadia atklāšana līdz šim ir saņēmusi daudz kritikas, galvenokārt tāpēc, ka Google nav izpildījusi dažus no saviem solījumiem. Tad vismaz šobrīd tā ir papildinājusi spēļu sarakstu, kas būs pieejama spēlētājiem.

Pagājušajā pirmdienā uzņēmums paziņoja to spēļu sarakstu, kuras būs pieejamas ar sākotnējo Stadia atklāšanu 19. novembrī. Tajā laikā uzņēmums bija paziņojis tikai par 12 spēlēm pakalpojumam.

Tagad tas ir gandrīz divkāršojies, pievienojot 10 jaunas spēles, kas nozīmē, ka rīt Stadia uzsāks pakalpojumu ar 22 spēlēm. Pirmās dienas izlaiduma titulos tagad ir iekļautas diezgan populāras spēles, piemēram, NBA 2K20, Final Fantasy XV un citi.

Oriģinālais spēļu sarakstu, kas pieejams Stadia bija: Assassins Creed Odyssey, Destiny 2: The Collection, GYLT, Just Dance 2020, Kine, Mortal Kombat 11, Red Dead Redemption 2, Thumper, Tomb Raider: Definitive Edition, Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition,  SAMURAI SHODOWN.

Un tagad, papildinot šīs nedēļas atjaunināto sarakstu, spēlētājiem būs pieejami arī:

  1. Attack on Titan: Final Battle 2
  2. Farming Simulator 2019
  3. Final Fantasy XV
  4. Football Manager 2020
  5. Grid 2019
  6. Metro Exodus
  7. NBA 2K20
  8. Rage 2
  9. Trials Rising
  10. Wolfenstein: Youngblood

10 jaunu spēļu pievienošana ir jauks virziens no Stadia, taču ar to nepietiks. Google būs jāturpina bieži piedāvāt jaunas spēles, lai Stadia būtu īpaša, ņemot vērā Microsoft nupat paziņoto atbalstu 50 spēlēm xCloud.

Avots: Thurrott

Atbildēt

Līdzīgi raksti