Jaunumi

Google strādā pie Android drošības komandas izveides, lai sensitīvās lietotnēs atrastu kļūdas

Tiek ziņots, ka Google strādā pie tā, lai izveidotu Android drošības komandu, kas strādās, lai atrastu un novērstu kļūdas sensitīvās lietotnēs.

Lai gan tas šķiet kaut kas tāds, kas bija jādara jau sen, īpaša komanda, iespējams, daudziem lietotājiem padarīs pieredzi daudz vienmērīgāku un saprotamāku, un tam vajadzētu paātrināt kļūdu atrašanu un to novēršanu.

Google nesen publicēja darbu sarakstu, kas saistīts ar lietotņu drošību. Darbu sarakstā tiek meklēts drošības inženierijas vadītājs, un šeit varat iegūt vairāk informācijas. Pārvaldnieks būs atbildīgs par komandas izveidošanu, kas pēc tam veiks drošības novērtējumus par “ļoti sensitīvām trešo pušu Android lietotnēm pakalpojumā Google Play”. Komanda varētu koncentrēties uz lietotnēm, kas satur sensitīvus lietotāja datus, piemēram, banku lietotnes, vai nesenajām COVID-19 kontaktu izsekošanas lietotnēm.

Darba sarakstā tiek runāts arī par to, kā jaunā Android drošības komanda, kuru meklē Google, ne tikai strādās, lai atrastu ievainojamības sensitīvajās lietotnēs, bet arī sniegs līdzekļus problēmu novēršanai.

Google lēmums beidzot sākt koncentrēties uz Android ievainojamībām Google Play veikalā, noteikti ir lielisks solis.

Kopumā ar šo kustību visai Android ekosistēmai vajadzētu palikt daudz drošākai, un lietotājiem vajadzētu iegūt daudz labāku pieredzei, cik nu tas attiecas uz pieejamību un drošību. Šobrīd gan nav neviena vārda par to, kad šī komanda varēt izveidoties.

 

Avots: wccftech

Atbildēt

Līdzīgi raksti