Jaunumi Tehnoloģiju jaunumi

Gorilla Glass 6 izturēs 15 kritienus no metra augstuma

Kompānija Corning, kura ražo visiem pazīstamos viedtālruņu aizsargstiklus, jaunā stikla Gorilla Glass 6 prezentācijā minēja aptauju servisa Toluna datus. Pēc statistikas cilvēks vidēji 7 reizes gadā izmet tālruni no rokām. 50% no šiem kritieniem notiek no apmēram 1m augstuma. Laboratorijas testos Gorilla Glass 6 izturēja 15 šādus kritienus uz cietas virsmas. Tas ir gandrīz divreiz vairāk nekā iepriekšējais stikls  Gorilla Glass 5.

Corning uzsvēra jaunuma nozīmi: displeji aizņem aizvien lielāku platību tālrunī, un tagad nācis modē arī aizmugures paneļus gatavot no stikla. Līdz ar to kritieni kļūst aizvien bīstamāki. Vienmēr būtu jāatceras, ka nevar paļauties uz laboratorijas testiem, jo tie parasti ir ideāli. Reālajā dzīvē kritieni notiek dažādos leņķos, uz negludām virsmām, no dažādiem augstumiem. Tāpēc vienmēr vajadzētu padomāt par aizsarglīdzekļiem – uzlīmējamiem stikliņiem, bamperiem, maciņiem. Un vislabākais – viedtālruni nemētāt.

Corning plāno, ka Gorilla Glass 6 varētu tikt izmantots viedtālruņu ražošanā jau pēc pāris mēnešiem. Kura kompānija pirmā to pielietos – vēl nav zināms. Pēc Corning informācijas, tas rūdītie stikli sargā ap 6 miljardus ierīču, kurus ražojuši 45 zīmoli.

  1. MeistarsUnVergs says:

    Pēc statistikas cilvēks vidēji 7 reizes gadā izmet tālruni no rokām.

    Emma guļ ar visiem pēc kārtas, bet Skaidrīte ir nevainīga un gaida pirmo kāzu nakti ar vīru. Vidēji ņemot sanāk ka viņas abas ir maukas.

    Ir cilvēki kas nevīžīgi izturās pret mantām un spēj pat pāris nedēļās sabeigt CAT un BlackView smartfonus. Toties mans Galaxy S3 pēc 3 gadu lietošanas ir bez nevienas jaunas skrambiņas. Kādu viņu nopirku, tāds arī ir saglabājies. Nekādas plēves vai rāmjus nelietoju, tikai maciņu pie siksnas.

  2. Nez man vēl arvien ir Honor8 Spigen apvalkā un ar uzlīmētu aizsargstiklu. Lidojis ir no manas auss augstuma tfu … tfu… tfu viss labi. Spigen ražo labus apvalkus. Skaisti protams tie telefoni ir bez apvalciņiem tomēr, lai tas skaistums paliek kā mārketinga triks, kuru pēc tam piesedz. Parasti vairums savu beibu taču arī apkārt nevazā izģērbtu? 😀

Atbildēt

Līdzīgi raksti