Jaunumi

Hakeri izmanto Koronavīrusa sekotāj kartes ļaunprātīgu programmu instalēšanai

Kamēr PVO ir pasludinājusi koronavīrusa uzliesmojumu par pandēmiju, hakeri izmanto situāciju digitālajā pasaulē savtīgiem nolūkiem.

Iepriekš mēs izcēlām tiešsaistes informācijas paneli, kas palīdz izsekot koronavīrusa ietekmi un oficiālos skaitļus visā pasaulē.

Potenciālie hakeri veido sākotnējās vietnes klonus vai veido dažādas līdzīgas vietnes, kas apgalvo, ka ir reāli un patiesi avoti. Jūs varētu pamanīt pāris vietnes, kā piemēram, – coronavirus-real-map.com vai coronavirus-realtime.com

Jūs joprojām varat iegūt pareizu informāciju no viltotajām vietnēm, taču tās var pamudināt jūs instalēt lietojumprogrammas vai kaut kādā veidā ievākt jūsu datus un personīgo informāciju.

Dažas no ziņotajām vietnēm ir mudinājušas Windows lietotājus instalēt ļaunprātīgu lietotni, kas potenciāli apdraudēs operētājsistēmu.

Labākais veids, kā izvairīties no šādām neoficiālām vietnēm, ir pārlūkprogrammas adreses joslā pievērst uzmanību URL domēnam. Ja vietrādim URL domēna vārds ir arcgis.com, tad esat īstajā vietnē.

Ja atrodaties mapē ar atšķirīgu domēnu, tā ir vai nu jauna, uz kopienu balstīta vietne, vai arī viltota vietne, kas var apdraudēt jūsu datorsistēmas.

Pagaidām TheNextWeb ziņo, ka šīs vīruss programmas īpaši apdraud datorus, kuri izmanto Windows operētājsistēmmu. Mēs iesakām jums atturēties no trešo pušu vietnēm, ja vien neesat pārliecināts par tām.

Avots: Ubergizmo

Atbildēt

Līdzīgi raksti