Jaunumi Programmatūra

Huawei atbild uz Android aizliegumu

Huawei ir sniegusi savu pirmo, ierobežoto atbildi, kas paver vairāk jautājumu, nekā atbilžu paziņojumā, kas nosūtīts The Verge.

Huawei uzsver savu ieguldījumu Android globālajā izaugsmē, kas pēdējā laikā devis Android tālruņa pārdošanas apjoma palielināju. Kamēr visi citi vadošie viedtālruņu pārdevēju pārdošana saruka. Huawei pārliecina pašreizējos Huawei un Honor tālruņu lietotājus, ka viņi turpinās saņemt drošības atjauninājumus un pēc pārdošanas pakalpojumus. Šis solījums attiecas arī uz tālruņiem, kas jau ir nosūtīti un atrodas veikalos visā pasaulē, bet nekādi papildu solījumi netiek veikti.

”Huawei ir devis ievērojamu ieguldījumu Android attīstībā un izaugsmē visā pasaulē. Kā viens no Android galvenajiem globālajiem partneriem mēs esam cieši sadarbojušies ar savu atvērtā pirmkoda platformu, lai izstrādātu ekosistēmu, kas ir devis labumu gan lietotājiem, gan nozarei.”

Huawei turpinās sniegt drošības atjauninājumus un pēc pārdošanas pakalpojumus visiem esošajiem Huawei un Honor viedtālruņiem un planšetdatoriem, kas ir pārdoti un, kas joprojām ir noliktavā visā pasaulē.

Google jau ir ziņojis, ka Huawei tālruņu īpašnieki saglabās piekļuvi Play Store un turpinās atjaunināt savas lietotnes. Galvenā lieta, kas ietekmēs nākotnē šos tālruņus ir vēl citi Android OS atjauninājumi no Google. Lai saņemtu šo visu atpakaļ, Huawei tālruņu īpašniekiem jācer uz ASV un Ķīnas tirdzniecības strīda izšķiršanu, kas ir izraisījis ASV valdības pašreizējo Huawei melnā saraksta izveidi.

Avots: theverge.com

      • MeistarsUnVergs says:

        Googles konti android ierīcēs tiek izmantoti programmu instalācijai, datu bekapiem un visam kam vēl citam, pie tam šie dati nav kriptēti. Attiecīgi Googlei un represīvajiem orgāniem ir pieeja googles kontos glabātajai informācijai. Google Play Services ir kā Android ierīces administrators kuru īsti nav iespējams atslēgt, un administrators var attālināti ierīci atslēgt un darīt vēl visādus jociņus.

        Runājot par ķīnīzeru izgājieniem, ir daudz informācijas par to kā viņi firmwarēs iestrādā pat komerciālu malwari kas vāc datus un sūta uz ķīniešu serveriem.

  1. Trampampiņam nav nekādu pierādījumu, ka Huawei kaut reizi būtu kautko nospiegojis, tikmēr skaidri zināms, ka iPhonos ir ASV specdienestiem iestrādāti “backdoor”. Tramīši drīkst izspiegot visus un saukties par labajiem, tikmēr neviens cits lai pat neiedomājās. Varbūt, ka Huawei vienkārši bloķēja tramīšu backdoorus. Bet visticamāk, tas vienkārši ir ekonomiskais karš, nekas, Trampampiņš tāpat drīz apdirsīsies jo bez Ķīnas nekur netiks.

    Es esmu drusku dusmīgs jo, pēc uzticamā Huawei P8 4 gadu lietošanas, biju domājis ka varētu iegādāties Honor 20/20 Pro, kuri šodien tika prezentēti. Tagad nezinu vai jēga to pirkt, ja Android versiju atjauninājumi tam, iespējams, nemaz nebūs. Un ir ļoooooti grūti atrast “flagship” gala telefonu, kam nebūtu iebāzts tas nolāpītais OLED, ko es neciešu. Tagad paliek tikai Asus Zenfone 6 kā variants.

  2. Jaapiebalso, ka jaunu telefonu no Huawei es sjobriid nepirktu. Lai gan liekas, ka viss tas bums ir kaarteejais iisterminja cirks, lai tramps uzsistu sev cenu pirms prezidenta veeleesjanaam naakosjgad, tomeer nevar uz to akli paljauties – var iznaakt visaadi.

    Par paareejo Juusu verveleesjanu, nevajag velti dzeseet muti par backdooriem un to cik kuram ir iespeejas kljuut bagaatam – Jebkursj izteikums prasa straadaajosju praktisku piemeeru. Ja taada nav, tad taa ir demagogija. Ir vai nav backdoori, varbuutiibas teorijas ir bez savas jeegas, un ticeet nevienam nevar – ja gribat buut drosji ka juus neizspiegos, savus kailfoto un sleepto fetisju uz kakju porno variet glabaat kaut vai uz sjifreetas kastes, kas nav piesleegta pie interneta, pagrabaa zem desmit atsleegaam, blakus juusu kjeedees sasleegtajai sievai. :>

Atbildēt

Līdzīgi raksti