Preses relīzes

Huawei izziņo vairākus jaunus 5G produktus

Virtuālās prezentācijas laikā Barselonā Huawei izziņojis virkni jaunu 5G produktu, tostarp salokāmo viedtālruni Huawei Mate Xs, jaunākās paaudzes Huawei Wi-Fi AX Series, 5G planšetdatoru Huawei MatePad Pro 5G, papildinājumus Huawei MateBook klēpjdatoru sērijai, kā arī lietotņu platformu Huawei AppGallery.

Vēlamies turpināt ieguldīt tehnoloģiju attīstībā, tostarp čipkopās, 5G risinājumos, mākslīgajā intelektā (MI), operētājsistēmās, kamerās un audiovizuālajos risinājumos, lai radītu ilgtermiņa priekšrocības mūsu lietotājiem. Turpināsim sadarboties ar globālajiem izstrādātājiem, lai veicinātu visu scenāriju ekosistēmas izaugsmi. Kopīgiem spēkiem uzlabosim lietotāju pieredzi un pacelsim to jaunos augstumos,” stāsta Ričards Ju (Richard Yu), Huawei Consumer Business Group izpilddirektors. “”1 + 8 + N ” visu scenāriju un pakalpojumu ekosistēma ne tikai izveidojusi lietotāju privātuma un drošības standartu, bet arī nodrošinājusi augstas kvalitātes pieredzi patērētājiem visā pasaulē,” viņš turpina.

2019. gads priekš Huawei Consumer BG bija veiksmīgs, jo vairākām produktu kategorijām tika novērots ievērojams tirgus daļas pieaugums. Tā, piemēram, Huawei viedtālruņu sūtījumu skaits pārsniedza 240 miljonus vienību, nodrošinot Huawei pasaules otrā lielākā viedtālruņu ražotāja titulu. Gan datoru, gan bezvadu audio produktu bizness pieauga par vairāk nekā 200 %, savukārt valkājamo ierīču pieaugums bija lielāks par veseliem 170 %. Kopš 2020. gada janvāra Huawei nosūtījis jau vairāk nekā 10 miljonus 5G viedtālruņu vienību.

Revolucionārais salokāmais viedtālrunis Huawei Mate Xs

Nākamās paaudzes viedtālrunis Huawei Mate Xs piedāvā uzlabotu lietotāju pieredzi ar jauno salokāmo ekrānu, kas ir izgatavots no īpaši kvalitatīviem materiāliem. Elastīgajam displejam tagad piemērots divslāņu optiskais poliimīds, kas ļauj iegūt neticamu attēla skaidrību, krāsu piesātinājumu un spilgtumu. Savukārt uzlabotā mehāniskā eņģe ietver jaunas detaļas, kas izgatavotas no šķidrā metāla uz cirkonija bāzes, nodrošinot papildu izturību. Pielietojot Falcon Wing dizainu, Mate Xs aprīkots ar atjaunināto eņģi, kas padara tālruni par īstu mākslas darbu un nodrošina nemanāmu pāreju starp viedtālruņa un planšetdatora režīmu. Tālrunis tāpat aprīkots ar Huawei Kirin 990 5G čipkopu, kas līdz ar uzlabotajām tālruņa MI un 5G sakaru iespējām padara ierīci īpaši jaudīgu.

Jaunajā viedtālrunī atgriezusies arī populārā četrkāršā SuperSensing Leica kamera. Lai uzņemtu fotogrāfijas, kas kvalitātes ziņā līdzināsies pat profesionālas spoguļkameras veikumam, tālrunis aprīkots ar 40MP SuperSensing kameru, 16MP ultra platleņķa kameru, 8MP telefoto objektīvu un 3D dziļuma sensora kameru. Izmantojot tālruņa formas priekšrocības, kameras izvietotas gan priekšā, gan aizmugurē.

Huawei Mate Xs darbojas uz EMUI10.0.1 operētājsistēmas bāzes, nodrošinot viedāku un jaudīgāku lietotāja pieredzi. Salokāmais ekrāns nodrošina vairākas jaunas funkcijas, kā, piemēram, Multi-Window un App Multiplier funkciju, kas lieliski noderēs tiem lietotājiem, kam ikdienā nepieciešama iespēja darīt vairākus darbus vienlaicīgi.

Pārdefinē radošumu ar Huawei MatePad Pro 5G

Jaunais MatePad Pro 5G planšetdators ir aprīkots ar 10,8 collu HD ekrānu, piedāvājot papildu atbalstu kino līmeņa DCI-P3 krāsu gammai. Pateicoties plānajam rāmim, planšetdatora ekrāna un ķermeņa attiecība ir tikai 90%, turklāt vieglajā planšetdatora korpusā iebūvētā Kirin 990 5G čipkopa atbalsta izcilu 5G savienojumu, vienlaikus nodrošinot augstu veiktspēju un enerģijas efektivitāti.

MatePad Pro 5G iestrādāta EMUI10 lietotājsaskarne, kas ļauj ierīci savienot ar citiem Huawei viedtālruņiem, izmantojot Huawei Share Multi-Screen Collaboration un Huawei Share funkciju. Kad savienojums ir izveidots, lietotāji planšetdatora ekrānā var pārvietoties un vadīt abas savienotās ierīces. Šī vairāku ekrānu darbība ļauj pārsūtīt failus no viedtālruņiem un planšetdatoriem, turklāt dalīšanās funkcija ļauj lietotājiem rakstīt viedtālrunī, izmantojot planšetdatora tastatūru un ekrānu, kā arī atskaņot viedtālrunī saglabāto mūziku ar planšetdatora skaļruņiem un daudz ko citu.

Jauna lietotņu pieredze ar Huawei AppGallery

Lai radītu pilnvērtīgu ekosistēmu, kas atbalstītu visas Huawei ierīces un aptvertu visas scenāriju funkcijas, Huawei par svarīgu mērķi izvirzījis HMS (Huawei Mobile Servies) Core izstrādi. HMS
Core ir rīku kolekcija, kas paredzēta Huawei partneriem un lietotņu izstrādātājiem, lai radītu jaunu un unikālu lietotņu pieredzi.

Inovatīvs papildinājums ir arī jaunā oficiālā lietotņu izplatīšanas platforma Huawei AppGallery, kas piedāvā virkni HMS iespējotu lietotņu Huawei ierīču lietotājiem. Huawei AppGallery piedāvā arī ātrās lietotnes, kas ideāli piemērotas ierīcēm šajā strauji mainīgajā 5G laikmetā. Lietotāji var vienkārši noklikšķināt uz šīm lietotnēm, lai izbaudītu vienmērīgu mijiedarbību gluži kā tradicionālajās lietotnēs. Kategorijai strauji augot, AppGallery ir pieejamas jau vairāk nekā 1700 ātrās lietotnes.

Papildus lietotņu izveidei Huawei rūpīgi izvēlas tikai kvalitatīvākās lietotnes, kas ir populāras visā pasaulē, lai nepārtraukti bagātinātu lietotāju pieredzi. Lai aizsargātu lietotājus no ļaunprātīgām lietotnēm, Huawei ir aizsācis pilna cikla drošības un aizsardzības sistēmu, kas ietver izstrādātāja reālā vārda pārbaudi, četru soļu pārskatīšanas procesu, lejupielādes un instalācijas aizsardzību, kā arī drošas lietotņu darbības novēršanas mehānismu.

Vēl nebijis interneta ātrums: Huawei Wi-Fi AX Series

Radot sinerģiju starp patentēto mikroshēmu un programmatūras optimizācijām, Huawei izstrādājis pasaulē pirmo Wi-Fi 6+, kas balstīts uz Wi-Fi 6 standartu. Wi-Fi 6+ atbalsta vienlaicīgu 2,4 GHz un 5 GHz lielu divjoslu datu pārsūtīšanu un Huawei ekskluzīvo dinamiskās šaurjoslas tehnoloģiju. Lietojot to kopā ar Huawei ierīcēm, kas atbalsta Wi-Fi 6+, Wi-Fi AX3 nodrošinās labāku signāla pārklājumu un ātrumu.

Produktu prezentācijas pasākuma laikā Huawei iepazīstināja arī ar jaunākajiem Wi-Fi 6+ mikroshēmojumiem – Gigahome 650 un Kirin W650, kas paredzēti rūteriem un viedtālruņiem. Jaunā Huawei Wi-Fi AX3 sērija ir aprīkota ar Gigahome 650 mikroshēmojumu, kas ļauj tam atbalstīt vienlaicīgu divpusēju divjoslu (DBDC) darbību ar ātrumu līdz pat 3000Mbps.

Atbildēt

Līdzīgi raksti