Programmatūra

Iespējams, ka Google Messages problēma veicina viedtālruņu akumulatoru paātrinātu izlādi

Ar visām lietotnēm, kas parasti darbojas mūsu viedtālruņos, ir pastāvīgi jāraizējas par to, vai akumulators spēs darboties visu dienu. Kā izrādās, dažas lietotnes spēj to izlādēt ātrāk kā citas. Saskaņā ar 9to5Google rakstīto nesena problēma Google Messages lietotnē Android viedtālruņos atstāja kameru darbojamies fonā — lielisks veids, kā gan uzkarsēt viedtālruni, gan paātrināti izlādēt akumulatoru.

Google Messages lietotne ļauj ērti uzņemt fotoattēlu tieši no lietotnes un pievienot to ziņojumam. Spriežot pēc 9to5Google rakstītā, kamera laiku pa laikam turpina darboties pat tad, kad tā caur lietotni tiek atvērta.

Uzņēmums pagaidām nav devis detalizētu atbildi par problēmu un kā to risināt. Tomēr, ja konstatējat, ka viedtālrunis ir neparasti karsts vai akumulators izlādējas īpaši ātri, pārliecinieties vai Goolge Messages neizmanto ierīces kameru. Lai neļautu lietotnei izmantot kameru, aizveriet lietotni vai liedziet tai atļauju izmantot ierīces kameru, atverot Iestatījumi > Lietotnes > Google Messages > Atļaujas > Kamera un izvēlieties iespēju to neatļaut izmantot.

Tomēr, iespējams, ka drīz lietotājiem vairs pašiem nebūs nepieciešams veikt šīs izmaiņas. Saskaņā ar Google komunikāciju menedžera Skota Vestovera teikto, kļūda ir identificēta, un labojums jau tiek izlaists.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti