Ierīces

Iespējams, ka Samsung Galaxy Fold Z 2 drīz vairs nebūs pieejams

Vairums viedtālruņu entuziastu visticamāk gaida un vēlas ieraudzīt, kāds izskatīsies Samsung Galaxy Fold sērijas nākamais viedtālrunis. Iespējams, ka to būs iespējams uzzināt jau pavisam drīz.

Dažās valstīs viedtālruņa ražotāja oficiālajā mājas lapā vairs nav iespējams iegādāties tā priekšgājēju Samsung Galaxy Fold 2. Latvijas Samsung mājas lapā viedtālrunis ir saņēmis diezgan ievērojamu atlaidi. Viedtālruņu ražotāji parasti šādas darbības veic īsi pirms jauna viedtālruņa modeļa izlaišanas.

Kad varam sagaidīt Samsung Galaxy Z Fold 3?

Gizmochina publicētais ziņojums liecina, ka Samsung Galaxy Z Fold 3 jau ir ražošanas procesā, un varētu tikt izlaists jau augustā. Lai gan ziņojumā tika norādīts, ka tiek ražoti tikai komponenti, nevis veseli telefoni, tas joprojām liecina, ka viedtālruņu ražošana jau ir uzsākta.

Pagaidām vēl nav zināms oficiāls datums, kad jaunais viedtālrunis tiks izlaists, kā arī nav zināma tā specifikācija. Samsung Galaxy Fold 2 jeb Fold 3 priekšgājējs tika laists klajā 2020. gada 18. septembrī. Paredzēts, ka Fold 3 netiks izlaists vēlāk par septembri, bet daži avoti arī liecina, ka tas varētu tikt izlaists augustā vai pat jūlijā.

Atbildēt

Līdzīgi raksti