Ierīces Tehnoloģiju jaunumi

Intel nākamās paaudzes Meteor Lake procesori varētu būt pārsteidzoši klēpjdatoriem

Meteor Lake procesori, Intel nākamās paaudzes procesori, kas sekos Raptor Lake, nodrošinās milzīgus efektivitātes uzlabojumus, ja jaunās baumas izrādīsies patiesas.

ziņo Wccftech, šīs ziņas nāk no Twitter, un tās publicējis viens no labāk zināmajiem aparatūras jaunumu un informācijas noplūdinātājiem šajā platformā, proti, Raichu.

Raichu uzskata, ka Intel ar 14. paaudzes Meteor Lake procesoriem plāno panākt vismaz 50% energoefektivitātes pieaugumu, salīdzinot ar pašreizējo Raptor Lake silīciju. Citiem vārdiem sakot, darbojoties ar tādu pašu veiktspējas līmeni kā 13. paaudzes procesors, nākamās paaudzes modelis patērēs par trešdaļu mazāk enerģijas.

Raichu šajā Twitter ierakstā īsi piemin veiktspēju, taču tikai tādēļ, lai apstiprinātu, ka Meteor Lake to palielinās – kā tas būtu pilnībā sagaidāms. Tomēr informācijas noplūdinātājs nesniedz priekšstatu par to, kādu kāpumu šajā ziņā sagaidīt no nākamās paaudzes procesoriem.

Ziāms arī, ka Meteor Lake integrētā grafika gandrīz dubultos veiktspējas līmeni salīdzinājumā ar Raptor Lake, kas arī būtu visai iespaidīgi.

Atbildēt

Līdzīgi raksti