Programmatūra

iOS 13.6 jauna funkcija ļauj kontrolēt atjauninājumus

Vai vēlaties, lai iOS automātiski lejupielādētu un instalētu turpmākos iOS atjauninājumus vai vienkārši lejupielādētu tos fonā, lai jūs varētu tos instalēt, kad jums piemērots laiks? iOS 13.6 tagad ļauj jums to kontrolēt ar jaunajiem uzstādījumiem.

Kā parasti, iestatījumu atrašana prasa vairāk laika nekā izmaiņu veikšana.

Šie jaunie iestatījumi atrodas jaunā ierakstā sadaļā Iestatījumi> Vispārīgi> Programmatūras atjaunināšana (Settings > General > Software Update) ar nosaukumu Pielāgot automātiskos atjauninājumus (Customize Automatic Updates). Tas aizstāj iepriekšējo automātiskās atjaunināšanas opciju.

Noklikšķiniet uz šī, un jums tiek parādītas iespējas.

Šeit jums ir divas iespējas:

  • Lejupielādēt iOS atjauninājumus : tas lejupielādē jaunus iOS atjauninājumus, izmantojot Wi-Fi, un pēc tam ļauj jums izvēlēties ērtu laiku to instalēšanai.
  • Instalējiet iOS atjauninājumus : tas automātiski instalē lejupielādētos atjauninājumus nakts laikā, taču jūsu iPhone ir jābūt savienotam ar Wi-Fi un uzlādētam, lai tas darbotos.

Ja jūs neesat tāda veida persona, kam naktī patīk spaidīt savu iPhone, varat iespējot abas iespējas, un jums vairs nekad nav jāuztraucas par atjauninājumiem, jo ​​tie jums tiks atjaunoti miega laikā.

Avots: Zdnet

Atbildēt

Līdzīgi raksti