Ierīces

iOS13.2 atjauninājums, Apple brīdina HomePod lietotājus

Nesen tika paziņots, ka pēc iOS 13.2 atjauninājuma izlaišanas daži HomePod lietotāji apgalvojuši, ka viņu ierīces uzvedās haotiski.

Ierīce bez apstāšanās ik pa pāris sekundēm restartējas un to nav iespējams izmantot. Taču ir arī labā ziņa – Apple kopš sūdzību saņemšanas ir apturējusi iOS 13.2 atjauninājuma piekļuvi lietotājiem, tāpēc, ja vēl neesat veikuši jauno atjauninājumu, visam vajadzētu būt darbības kārtībā.

Lai nu kā būtu, kā rīkoties, ja esat veikuši iOS 13.2 atjauninājumu? Apple savā tīmekļa vietnē ir ievietojis brīdinājumu, kurā lūdz lietotājus, nerestartēt savu HomePod ierīci, un nemēģināt to izņemt no aplikācijas Home. Restartējot vai izņemot HomePod no Home aplikācijas, ierīce var tikt nopietni bojāta.

Ja jūsu HomePod šobrīd joprojā darbojas bez jebkādā problēmām, tad jūs sevi drīkstat pieskaitīt pie tiem pāris lietotājiem kam patiešām paveicies. Turpretim, ja jūsu HomePod ir viens no tiem, kuru skar šī problēma, tad Apple, šķiet, brīdina lietotājus nemēģināt to salabot pašiem. Tā vietā šķiet, ka šobrīd, lietotājiem būs jāatstāj izveidojušos situāciju tādu, kāda tā ir līdz brīdim, kad parādīsies jauns atjauninājums, kas, cerams, atrisinās problēmu.

Tiem, kas mēģinājuši novērst problēmas personīgi, Apple lūdz sazināties ar Apple atbalsta darbiniekiem, jo iespējams pastāv iespēja, ka skaļruņi būs jānosūta izstrādātājam uz pārbaudēm.

Avots: Uberzigmo

Atbildēt

Līdzīgi raksti