Ierīces

iPhone SE 3 varētu tikt izlaists jau 2022. gada sākumā

Saskaņā ar jauno ziņojumu 2020. gadā izlaistais iPhone SE pēctecis varētu tikt izlaists jau 2022. gada sākumā, un to varētu saukt vienkārši par “iPhone SE 3”.

Avoti Apple piegādes ķēdē norāda uz to, ka uzņēmums šobrīd nolīgst kvalitatīvus testētājus tā TSMC meitasuzņēmumā, Apple galvenajā mikroshēmu un sastāvdaļu piegādātājā agrākajam iPhone SE un iPhone SE 2020, norāda DigiTimes. Tas nozīmē, ka nākamais SE sērijas viedtālrunis iespējams jau būs redzams 2022. gada sākumā un to varētu saukt par iPhone SE 3.

Lai gan divi iepriekšējie viedtālruņi tika laisti klajā ar vairāku gadu starpību, (pirmais iPhone SE tika laists klajā 2015. gadā un otrais — 2020. gadā) būtu interesanti, ja uzņēmums būtu izlēmis nākamo modeli izlaist tikai pēc 2 gadu pārtraukuma. Taču ir iemesli, kāpēc Apple vēlētos paātrināt šī viedtālruņa izlaišanu.

IPhone SE 2020 tika laists klajā 2020. gada aprīlī kā viens no pēdējiem viedtālruņiem, kura ražošanas procesu neietekmēja pandēmijas radītās sekas. Neraugoties uz nozares mēroga kritumu telefonu pārdošanas jomā, Apple ar jauno viedtālruni izdevās palielināt pasūtījumus pat par 10%.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti