Dzīvesstils Tehnika

Ir uzsākta 2020 Cheavy Corvette Stingray ražošana

Jau kādu laiku tiek runāts par jauno Cheavy Corvette. Jau gadu desmitiem Chevy inženieri runā un strādā pie idejas par Corvette, kuras dzinējs atrastos automašīnas vidusdaļā, aiz pasažieriem. Pirmās baumas, ka šāda mašīna tiks laista klajā, nāca klajā jau pirms vairākiem gadiem, bet pagājušajā vasarā tās kļuva par realitāti. 

Šonedēļ, 3. februārī, uzņēmums Cheavy Corvette Stingray rūpnīcā Bowling Green, Kentuki štatā, uzsācis tik ilgi gaidītās jaunās automašīnas ražošanu. Tās ir labas ziņas nepacietīgajiem klientiem, kas jau kādu laiku gaida savas automašīnas. Cheavy min, ka pirmās automašīnas tirgotājiem varētu tikt nosūtītas jau šomēness, bet vēlākais – marta sākumā.

Tika paredzēts, ka jaunā C8 paaudzes Corvette sasniegs dīlerus jau pirms vairākiem mēnešiem, bet UAW-GM (starptautiskās automašīnu ražotāju organizācijas) streiks aizkavēja šos sākotnējos plānus. Streika dēļ daļa no C7 paaudzes Corvette automašīnām uz laiku palika nepabeigtas. Tas ievērojami aizkavēja rūpnīcas plānus. Pēc tam iekārta tika slēgta, lai to pārbūvētu jaunās C8 Corvette ražošanai.

Tā kā Corvette Stingray kupeja jau ir ražošanā, tās kabrioleta modelis nedrīkst atpaklikt. Pagājušajā mēnesī jau tikušas apstiprinātas rokasgrāmatas Corvette kabrioletam, kas ir lieliskas ziņas šo sporta auto faniem.

Avots: CNET

Atbildēt

Līdzīgi raksti