Šī nedēļas nogale ar sauli nelutina, bet situāciju glābj straumēšanas platformas, piedāvājot filmas un seriālus laiskai atpūtai
Devil May Cry (Netflix)
Adils Šankars slēpjas arī aiz daudz citām Netflix anime iedvesmotām adaptācijām, tostarp Castlevania. Šoreiz viņš izvēlējies pārveidot Devil May Cry videospēļu franšīzi pasīvās atpūtas centru.
A Real Pain (Disney+)
Džesija Eizenberga debija kā režisoram bija When You Finish Saving the World, taču viņš ir atgriezies, apvienojoties komandā ar šī gada labāko otrā plāna aktieri – Kīranu Kalkinu.
A Real Pain savā arsenālā glabā arī divas BAFTA, kas, iespējams, būs pārliecinošs arguments to aplūkot tuvākajā laikā.
Sirdi sildošā draugu komēdijas drāma seko Eizenbergam un Kalkinam, kuri ataino divus brālēnus ceļā uz Poliju, taču tas izvēršas pavisam citādāk.
The Bondsman (Prime Video)
Kevins Beikons kā dēmonu ķērājs jaunā gotiskā seriālā? Pareizi!
The Bondsman, iespējams, nav katra “šo jānoskatās” sarakstā, bet ar 85% Rotten Tomatoes (RT) vērtējumu, tam būtu tur jābūt. Balstoties uz to vien, šis Amazon TV Original varētu kļūt par vienu no labākajiem Prime Video seriāliem. Starpcitu, to salīdzina ar projektiem kā Constantine un Ash vs. the Evil Dead.
Y2K (Max)
Y2K ir jaunākā A24 studijas filma, kas debitējusi iekš Max, bet diemžēl atzīta par vienu no sliktākajiem veikumiem.
Ar 42% RT vērtējumu, Y2K noteikti nekļūs par reitingu grāvēju. Taču secinājumus iesakām veikt pašiem. Filma ir par grupu vidusskolnieku, kuri iemaldas Jaunā gada ballītē. Izrādās, ka pieaugušo ķildas ir mazākais ļaunums, kad pret cilvēci saceļas mašīnas.
Stāstā tehnoloģiska kļūma tiek pārvērsta par ko tumsonīgāku, humoram esot otrā plāna aktierim. Lai arī, iespējams, šis nav labākais A24 projekts, tas noteikti ir unikāls.
Pulse (Netflix)
Medicīniskajai drāmai The Pitt iegūstot slavinošas attieksmes no kritiķiem un publikas, ir Netflix laiks uzlabot savu katalogu ar slimnīcas vides projektiem.
Pulse tika lemts par labu otrai sezonu jau pirms tās debijas straumēšanas platformā. Seriāls izskatās pēc modernas slimnīcas drāmas adaptācijas. Patiesi – tajā vijās romantika, melodrāma un medicīnas iestāžu dramatizācija.
Dying for Sex (Disney+/Hulu)
Patiesībā šīs seriāls ir balstīts uz raidierakstu. Dying for Sex atsaucas uz Nikī Bojeri, kura ar savu labāko draudzeni Molliju Kočanu atklāti runā par pieredzēm pēc uzzināšanas par krūts vēzi.
Šovs, protams, pārspīlē Kočanas dzīvi, kur Mišela Viljamsa pārtrauc savu 15 gadu laulību, lai iepazītu sevi un savu seksualitāti pirms nāves. Kočana diemžēl 2019. gadā devās viņsaulē, bet viņas ietekme turpina dzīvot cauri seriālam.
Viscaur 8 sērijām skatītājs seko Kočanas dzīvei un pieredzēm, ko papildina balanss starp humoru un drāmu. Tas ir visai liels neprāts.
Gone Girls: The Long Island Serial Killer (Netflix)
Nesaistīti ar Deivida Finčera filmu, šīs dokumentālās sērijas stāsta par Reksu Heuermanu jeb “The Long Island Serial Killer”.
Atskatoties no upuru, viņu līdzcilvēku un policijas perspektīvām, Gone Girls atklāj, kā vietējais Ņujorkas arhitekts spēja slēpties klajā laukā; tiek izpētīts korupcijas tīkls. Gone Girls fokuss ir uz aktuālu lietu, kas nozīmē, ka pastāv iespēja par vēl uzpeldošu informāciju.
Runājot ar Tudum, režisore Liza Garbusa sacīja: “Kad pabeidzām un iesniedzām kadrus Netflix, Heuermana sarakstam tika pievienots vēl viens upuris. Vai viņu būs vairāk starp šo brīdi un laiku, kad seriāls kļūs publisks? Iespējams. Vai būs vēl starp šo brīdi un laiku, kad dosimies uz tiesu, ja viņi ies uz tiesu? Iespējams.”
Avots: TechRadar