Ierīces

Japāņu tosteru ražotājs plāno ienākt viedtālruņu tirgū

Balmuda, japāņu uzņēmums, kas pazīstams ar vairākām elektronikas ierīcēm ar gaumīgiem dizainiem, paziņojis par plāniem izgatavot viedtālruni. Vēl nav zināmas detaļas par gaidāmo ierīci, bet zināms, ka tā būs aprīkota ar 5G un tiks izlaista novembrī.

Savā paziņojumā uzņēmums norāda, ka viedtālruņu bizness kļūst arvien pieprasītāks, tādēļ uzņēmums vēlas sniegt savu sadzīves tehnikas ražošanā gūto pieredzi. Pati viedtālruņu ražošana nav uzņēmuma lauciņš, tādēļ ražošanas procesā tas sadarbosies ar Kyocera. Kyocera arī ir japāņu elektropreču ražotājs, kas Japānas tirgū pazīstams ar printeriem un skeneriem. Uzņēmums jau piedāvā dažādus viedtālruņus, kas aprīkoti ar Snapdragon 765 procesoriem un 5G.

Balmuda šobrīd piedāvā visai nelielu produktu līniju ar dažādām nelielām mājai paredzētām elektronikas ierīcēm – gaisa attīrītājiem un mitrinātājiem, tējkannām, gaismām un skaļruņiem, rīsu vārītājiem un citu sadzīves tehniku. Uzņēmums visplašāk pazīstams ar gaumīga dizaina, samērā dārgu, bet oriģinālu tosteri, kas atgādina nelielu cepeškrāsni.

Uzņēmums savā paziņojumā piemetina, ka viedtālruņus varētu sākt tirgot jau šī gada novembrī. Vēl nav zināms, kurās valstīs viedtālrunis būs pieejams, bet sadarbības partnera Kyocera viedtālruņus ir iespējams iegādāties arī Eiropā. Būs visai interesanti redzēt, kādi viedtālruņi tiks izveidoti šo uzņēmumu sadarbībā un vai viedtālruņu tirgum tiks piedāvāts, kas gana oriģināls.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti