Ierīces Tehnoloģiju jaunumi

Jauna elektroautomašīna no Micro Mobility

Iso Isetta ir viena no klasiskajām 20. gadsimta automašīnām. Tā ātri izpelnījās iesauku burbuļmašīna, jo izskatījās kā burbulis. Tagad, pateicoties Šveices uzņēmumam Micro Mobility, automašīna ir gatava atgriezties. 

2016. gadā uzņēmums Micro Mobility pauda savus nodomus radīt jaunu, elektrisku automašīnu, kas līdzinātos Iso Isetta. Pagājušajā nedēļā jaunā Microlino 2.0 elektroautomašīna debutēja.

Automašīnas jaunākais prototips balstās uz sākotnējo Microlino prototipu, taču tam ir daudz uzlabojumi. Jaunajam auto ir presētas tērauda un alumīnija komponentes, kas paaugstina kvalitāti un uzlabo drošīnu.

Automašīnas aizmugurējā ass kļuvusi par 50% platāka, lai tajā varētu ievietot neatkarīgu balstiekārtu, kā arī automašīnai ir jauns pastāvīgā magnēta motors, kas nodrošina lielāku jaunu un palielina efektivitāti par 15%. Jaunais akumulatoru komplekts licis uzņēmumam pilnībā pārveidot automašīnas salonu un nodrošināt vairāk vietas. Ar jauno komplektāciju Microlino 2.0 var nobraukt aptuveni 124 jūdzes jeb 200 km.

Automašīnas cena ir 13 500 ASV dolāri jeb 11 775 Eur. Pirmās Microlino 2.0. elektroautomašīnas klientiem tiks piegādātas 2021. gadā.

Avots: CNET

 

  1. MeistarsUnVergs says:

    Neviens sevi cienošs cilvēks ar šādu mēslu nebrauks. PSRS savulaik ņirgājās par invalīdiem piešķirot viņiem invaļidkas ar motocikla motoru, eiropas savienība ņirgājas par cilvēkiem, liekot braukt ar tādām pašām invaļidkām ar putekļusūcēja elektromotoru.

Atbildēt

Līdzīgi raksti