Datorspēles

Jauna Mass Effect spēles daļa agrīnā izstrādes posmā

Runājot par RPG kategorijas spēlēm, Mass Effect noteikti ir viena no populārākajām franšīzēm pēdējo gadu laikā. Tomēr brīdī, kad EA laida klajā Mass Effect : Andromeda pēc oriģinālās triloģijas beigām, tā neguva lielu atsaucību datorspēļu tirgū, kā rezultātā izstrādātājs neturpināja nākamās daļas izveidi, pievēršoties citām franšīzēm.

Taču, ja esi Mass Effect fans un ceri atkal izbaudīt jaunu spēles daļu, iespējams tev ir paveicies. Saskaņā ar Kotaku ziņojumu, BioWare ir ļoti agrīnā jaunas Mass Effect daļas izstrādes posmā. Tomēr saskaņā ar pirmo izstrādes atskaiti, noprotam, ka visdrīzāk paies pāris gadu pirms mēs dzirdēsim oficiālus paziņojumus.

Ziņojumā arī piebilsts, ka projekta vadītājs būs Maiks Gambls (Mike Gamble). Maiks jau iepriekš ir ieguldījis daudz darba Mass Effect sēriju izstrādē, strādājot gan kā producents, gan kā projektu vadītājs. Šobrīd neesam pārliecināti, kad varēsim spēlēt šo spēli, jo šķiet, ka BioWare ir diezgan aizņemts ar citu projektu izstrādi.

Kotaku ziņojumā arī minēts, ka BioWare ir pamatīgi aizņemts ar Dragon Age 4 izstrādi un citiem mazākiem projektiem, tāpēc notiekti varētu paiet kāds laiks, iekams sagaidīsim ko oficiālu no kompānijas.

Ieskats Mass Effect: Andromeda pasaulē:

Avots: Ubergizmo

Atbildēt

Līdzīgi raksti