Jaunumi Programmatūra

Jaunajos Chromebook tagad pēc noklusējuma būs instalēts Google Meet

Līdz ar Chrome OS jaunāko atjauninājumu uzņēmums Google bloga ierakstā ir paziņojis, ka tā Meet videokonferences rīks tiks automātiski instalēts visās Chromebook ierīcēs. Paziņojums ir daļa no tehnoloģiju giganta centieniem pielāgot savu operētājsistēmu attālinātām sapulcēm, lai uzlabotu darba apstākļus no mājām.

Jaunumiem nevajadzētu ievērojami mainīt jau esošo Chromebook lietotāju ikdienu, jo vairums jau izmanto Meet videokonferenču rīku. Bet jaunajiem lietotājiem, kas iegādājas Chromebook, vai citiem, kas to izmēģina, tas, izvēloties videokonferenču rīku, varētu veicināt izvēlēties Google piedāvāto Meet nevis tādus konkurentus kā Zoom vai Microsoft Teams.

chromebook

Google arī apgalvo, ka ir uzlabojis videokonferenču rīka veiktspēju, tostarp pielāgojis video zvanus dažādām situācijām ar interneta savienojumu un ar to saistītām problēmām, kā arī uzlabojis video veiktspēju ekrāna koplietošanas laikā.

chromebook

Atjauninājums ietver arī atjauninātu emocijzīmju uztvērēju ar meklēšanas joslu, eSIM atbalstu ar eSIM-saderīgos Chromebook (ieskaitot neseno Acer Chromebook Spin 513), jaunu digitālo žurnālu bērniem un ģimenēm programmā Explore un jaunu fona attēlu kolekciju.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti