Programmatūra

Jaunākie Galaxy Buds atjauninājumi labo skaļuma un Bluetooth savienojamības problēmas

Samsung Galaxy Buds bezvadu austiņām ir bijuši jau vairāki atjauninājumi. Šodien Samsung izlaida vēl vienu Galaxy Buds atjauninājumu. Atjauninājums ir diezgan mazs, bet tas attiecas uz tādiem svarīgiem jautājumiem kā Bluetooth savienojuma stabilitāte. Citi nelieli QoL uzlabojumi ir iekļauti šajā programmaparatūras atjauninājumā. Atjauninājumu var instalēt izmantojot Galaxy Wearable lietotni vai izmantojiet datora rīku, lai atjauninātu Galaxy Buds programmaparatūru.

Atjauninājumā arī tiek novērsta problēma, kas saistīta ar skaņas zudumu austiņu vienā pusē, kad tika aktivizēta apkārtējā skaņas funkcija. Atjauninājums sver mazliet vairāk nekā 1 MB, un tam ir programmaparatūras versija R170XXU0ASE1. Changelog norāda, ka tā pievieno labojumus, lai stabilizētu Bluetooth savienojumu. Viss, kas jums jādara, lai saņemtu atjauninājumu, ir jāatver lietotni Galaxy Wearable savā pārī savienotajā viedtālrunī, lai instalētu šo atjauninājumu. Programma automātiski paziņos, ka ir pieejams atjauninājums.

Samsung dara pienācīgu darbu, lai nodrošinātu, ka tie tiek regulāri atjaunināti. Pēdējais lielais atjauninājums ļāva kontrolēt dažādas funkcijas, izmantojot Bixby. Tas ļauj lietotājiem pieprasīt Bixby iespējot vai atspējot apkārtējo skaņu, pārslēgties uz citu ekvalaizera iestatījumu, bloķēt skārienpaliktni un pateikt akumulatora statusu.

Atjauninājumā ir pat iespēja izvēlēties, vai vēlaties neatgriezeniski vai īslaicīgi aktivizēt apkārtējā skaņas funkciju. Kā norāda nosaukums Ambient Sound ļauj dzirdēt tuvumā esošās skaņas, lai jūs nebūtu pilnīgi atvienots no vides.

Avots: wccftech.com

Atbildēt

Līdzīgi raksti