Šobrīd WhatsApp ir viena no visvairāk lietotākajām saziņas aplikācijām pasaulē. Ņemot vērā, ka tā ir bezmaksas un to var izmantot tik vien kamēr ir pieejams interneta pieslēgums, nav nekāds pārsteigums, ka WhatsApp ir ļoti populāra izvēle. Tomēr, 2020. gadā miljoniem WhatsApp lietotāju varētu zaudēt piekļuvi lietotnei.
Saskaņā ar iOS un Android regulu dokumentiem , WhatsApp norāda, ka 2020. gada 1. februārī lietotāji, kuri izmanto ierīces ar vecākām iOS vai Android versijām, vairs nevarēs izmantot šo lietotni. Tas attieksies uz iOS ierīcēm, kuras joprojām izmanto iOS 8 vai vecākas iOS operētājsistēmas, savukārt Android gadījumā tas ietekmēs tos, kas izmanto Android 2.3.7 un vecākas Android sistēmas.
Android gadījumā šīm pārmaiņām nevajadzētu ietekmēt pārāk daudz lietotāju, ņemot vērā to, cik veca ir Android 2.3.7 versija. Šobrīd aktuāli darbojas Android 10, kas ir aptuveni astoņas paaudzes priekšā iepriekš minētajai Android sistēmai. Tomēr attiecībā uz iOS ierīcēm, tas varētu ietekmēt daudz vairāk lietotāju, jo iOS 8 ne tuvu nav tik vecs kā Android 2.3.7.
WhatsApp to bija nodēvējis par “grūtu” lēmumu, bet ja jūs izmantojat ierīci, uz kuras nav iespējams atjaunināt iOS 8 vai Android 2.3.7 sistēmas, iespējams, ka ir pienācis laiks apsvērt jaunas ierīces iegādi.
Avots: Ubergizmo
5 Responses
Plānotā novecošana visā savā krāšņumā. Kas liedz strādājošu versiju uz aparāta turēt tik ilgi cik nepieciešams? WhatsApp ir iebūvēta timebomb, kas pēc iepriekš noteikta datuma atsakās strādāt. Nav definēts saziņas protokols.
Es uz Windows 3.1 joprojām varu atvērt WWW lapas. Caur proksi – praktiski visas. Jo HTTP un HTML ir standarts.
Tavai sajūsmai ir vienkārša atbilde. Neeksistējoši API uz vecajām OS. Viss, ierobežota funkcionalitāte utt. Tapēc arī vajag jaunāku OS versiju.
Par windows 3.1 – uzliec uz reāliem dzelžiem un video studijā, kur tu browso internetu. (Bez windows modifikācijas patch utt.)
Par neeksistējošiem API zinu. Nevajag tad programmā izmantot funkcionalitāti kura prasa tādus, vai arī katrai android versijai veidot savu aplikācijas versiju. Par laika vai naudas līdzekļu trūkumu facefuck var nesūdzēties.
Par Windows 3.1 sistēmu – parasts Compaq Deskpro kompis ar 25MHz 80386 procesoru un 4MB RAM. Interneta pārlūks ir kaut kāda atbilstoša Netscape Navigator versija. Šobrīd nav klaviatūras ko var pieslēgt viņam, bez klaviatūras netiek tālāk par error screenu. Kad būs klaviatūra iemetīšu video kā tas viss notiek. Diezgan interesanti. Pirms pāris mēnešiem Google vēl strādāja pa tiešo, lapas bez SSL vai TLS arī strādāja, tikai CSS formatējumu netskapis nesaprot.
Neeksistējoši-API-My-ASS. Šis ir klasisks piemērs kā rodas bloatware. Jaunākajai versijai uz mana telefona ir 1-2 sekunžu loading skrīns. WhatsAppam! Loading skrīns!
Purngrāmata ir vēl viens gigants, kas izraisa vēzi un gangrēnu visam, kam pieskaras. Prognozēju, ka WhatsApps sapūs tāpat kā Skype.
Bet pūs ilgi un pamatīgi smirdēs!
Joprojām nesaprotu kā teksta čata programmai var būt tik lielas prasības aparatūrai. Aizdomas ir uz visādiem smailijiem un stikeriem.