Qualcomm plāno vienkāršot Snapdragon mikroshēmu nosaukumus

Qualcomm ir paziņojis par dažām svarīgām izmaiņām attiecībā uz to, kā tiek marķēti Snapdragon procesori, ieskaitot pāreju no trīs ciparu numerācijas sistēmas, ko uzņēmums izmanto, lai jau vairāku gadu garumā atšķirtu savus produktus. Detalizētāku informāciju uzņēmums plāno atklāt 30. novembrī Snapdragon Tech Summit sanāksmē.

Snapdragon turpmāk plāno eksistēt kā atsevišķs zīmols, kas ir nošķirts no zīmola Qualcomm. Tas ir virziens, kurā uzņēmums sācis doties šā gada sākumā (piemēram, Snapdragon 888 Plus nosaukumā vārds Qualcomm netiek izmantots).

Taču lielākā pārmaiņa varētu būt nosaukumu ciparos, kā uzņēmums atšķir savas produktu sērijas. Gadiem ilgi Qualcomm saviem procesoriem ir piešķīris trīs ciparu nosaukumus, kā Snapdragon 480, Snapdragon 765 vai Snapdragon 888. Pirmais cipars informēja klientus par procesora jaudu (8 sērijas procesori tika pielīdzināti flagmaņiem). Otrais numurs parasti norādīja gada paaudžu izlaidumus (no Snapdragon 865 uz 875), bet trešā numura izmaiņas parasti liecināja par nelieliem atjauninājumiem (piemēram, Snapdragon 765G uz Snapdragon 768G).

Tomēr problēma ir tā, ka Qualcomm drīz vienkārši trūkst skaitļu savā nosaukšanas shēmā. 8. sērijas procesori pērn sasniedza skaitli 888, 7. sērija tikusi pie skaitļa 780, bet 6. sērija jau sasniegusi skaitli 695.

Turpmāk Qualcomm apgalvo, ka tas pāries uz “vienciparu sēriju un paaudzes numuru, kas padarīs nosaukumus vienotus ar citām produktu kategorijām”. Uzņēmums jau izmanto paaudžu numerāciju saviem Snapdragon portatīvo datoru procesoriem, piemēram, Snapdragon 8 cx Gen 2 vai Snapdragon 7c Gen 2, tāpēc izmaiņas nebūs lielas.

Papildus pagaidām neatklātajai nosaukumu veidošanas shēmai Qualcomm paziņoja arī dažas citas detaļas par Snapdragon zīmola veidošanas plānu. Turpmāk uzņēmums plāno uzsvērt zelta izmantošanu, lai norādītu uz augstākā līmeņa pamatproduktiem.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt