TikTok testē “Skatīšanās vēsturi”, lai lietotāji beidzot varētu atrast redzētos video

Kā ziņo TechCrunch, TikTok, šķiet, izmēģina jaunu skatīšanās vēstures funkciju, kas palīdzēs atrast tos video, kurus lietotājs ir redzējis. Šāda funkcija ir pieejama vairumā video lietotņu, bet TikTok līdz šim ir bijis izņēmums.

Sociālo mediju konsultants Mets Navarra dalījās ar Twitter ierakstu no lietotāja Hammod Oh konta, kas bieži vien izpauž gaidāmās sociālo platformu funkcijas. Ekrānuzņēmumā redzams, ka iestatījumu sadaļā “Saturs un aktivitātes” tiks parādīta iespēja “Skatīt vēsturi”.

Joprojām nav daudz detaļu par to, kā izskatīsies “Skatīšanās vēstures” lapa un kā tā atainos lietotāja iepriekš skatītos videoklipus. Līdz šim šīs funkcijas neesamība veicināja lietotājus izmantot radošus veidus kā atrast kādu iepriekš redzētu video. Daži lietotāji izmantoja meklēšanas funkcijas rezultātu filtrēšanas iespēju, bet daži pat lejupielādēja detalizētākus TikTok datus, lai tikai atrastu vienu video. Ja TikTok patiešām ieviesīs šo jauno funkciju, tā daļai lietotāju palīdzēs ietaupīt visai daudz laika, kas dažkārt tiek patērēts, lai atrastu kādu konkrētu video.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt