YouTube Music ļaus izveidot pielāgotas stacijas

Google sniedz YouTube Music lietotājiem iespēju izveidot pielāgotas stacijas, pamatojoties uz konkrētiem māksliniekiem, un pielāgot to, kā algoritms nosaka, kuras dziesmas atskaņot un kādā secībā tās salikt.

Šī funkcija, ko sauc par “Radio konstruktoru”, sāka darboties otrdien 21. februārī, un tai var piekļūt YouTube mūzikas sākumlapā, ritinot uz sadaļu “Tavs mūzikas uztvērējs” (Your music tuner) YouTube mūzikas sākumlapā iOS vai Android lietotnē.

Šo funkciju YouTube sāka testēt pagājušajā gadā, un ir patīkami redzēt, ka tā tiks saglabāta arī turpmāk. Lai gan YouTube Music jau bija daudz algoritmiski vadītu staciju un dziesmu sarakstu, tomēr tādu, ko varat kontrolēt – nebija. Šķiet, ka tā ir lieliska funkcija, ja vēlaties klausīties kaut ko konkrētu, bet nevēlaties manuāli izveidot atskaņošanas sarakstu.

Par Youtube Music jaunajām iespējām

Veidojot pielāgotu staciju, varat atlasīt līdz pat 30 dažādiem māksliniekiem un izvēlēties, vai vēlaties klausīties tikai viņu mūziku, vai arī vēlaties, lai tā iekļauj līdzīgu mūziķu dziesmas. Varat arī noteikt, lai tā atskaņo jums pazīstamas dziesmas, jaunas dziesmas vai abu veidu dziesmu kombināciju, kā arī pievienot filtrus, kas atlasīs dziesmas, kuras ļoti patīk, vai gluži otrādi – nepatīk. 

Šo funkciju varēsiet izmantot neatkarīgi no tā, vai esat maksas abonents, vai bezmaksas lietotājs, un tā būs pieejama visur, visās ierīcēs, kur varat piekļūt pakalpojumam YouTube Music.

Avots: Reddit

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt