Jaunumi

Jūlijā videokartes kļūs lētākas

Kā ziņo Digitimes ar atsauci uz nozares avotiem, ar jūlija mēnesi grafikkartēm gaidāma cenas krišanās par apmēram 20 procentiem. Straujais kriptovalūtu vērtības lēciens daudzos radīja vēlmi iedzīvoties, tāpēc sākās īsts jaudīgo videokaršu pirkšanas bums. Kā jau parasts šādos gadījumos, pieprasījuma vilnis strauji noplaka, un noliktavās iekrājies iespaidīgs šo ierīču daudzums. Lēš, ka tas mērāms vairākos miljonos. No videokartēm jātiek vaļā, tāpēc tiks nolaista cena.

Prognozē, ka līdz gada beigām grafikkartes būs dabūjamas par samērā zemām cenām. Vairs nepērk arī speciālos bitkoinu rakšanas risinājumus kā ASIC. Daudzas mazās un vidējās firmas, kuras nodarbojās ar šo biznesu, jau ir pārtraukušas darbību.

  1. Ir redzets ka tirgi mainas bet jaunumi pieejami velak, piem. hdd ar lielaku kesu maz ko vajag lai saktu razot bet lidz mums velkas gadiem. ja butu kina varbut varetu nopirkt uzreiz bet musu tirgus gaida lai ienak un , veco dzelzus uz citu vietu. reali var sagaidit ka cenas kritas bet kritums bus mazs. jo kapec pardot par svietsmaizi ja var iebarot pa pilnu cenu karo4e sapratat.

Atbildēt

Līdzīgi raksti