Jaunumi Tehnoloģiju jaunumi

Jūsu dators iespējams nevarēs palaist Windows 10 1903, jo Microsoft paaugstina sistēmas prasības

Kopš Windows 10 izlaišanas 2015.gadā, sistēmas prasības, lai palaistu Microsoft jaunāko darbvirsmas operētājsistēmu bija nemainīgas. Tomēr, Microsoft ir veikuši izmaiņas ar Windows 10, 2019. gada atjauninājumu, palielinot sistēmas prasības.

Microsoft uzskaita minimālās sistēmas prasības:

RAM 1GB 32 bitu, 2GB par 64 bitu
Cietā diska vieta Operētājsistēmai Windows 10 1809 un agrāk:

  • 16 GB 32 bitu un 20 GB par 64 bitu

Operētājsistēmā Windows 10 1903:

  • 32 GB vai vairāk
Procesors 1 gigahercs (GHz) vai ātrāks procesors vai SoC, kas atbilst šādām prasībām:

  • Saderīgs ar x86 vai x64 instrukciju komplektu.
  • Atbalsta PAE, NX un SSE2.
  • Atbalsta CMPXCHG16b, LAHF / SAHF un PrefetchW 64 bitu operētājsistēmas instalēšanai
Ekrāna izšķirtspēja 800 x 600
Grafika Microsoft DirectX 9 vai jaunāka versija ar WDDM 1.0 draiveri

Microsoft nav oficiāli paskaidrojusi, kāpēc tā ir veikusi šīs uzglabāšanas prasību izmaiņas, uzstādot 32 GB kā minimālu prasību. Tomēr ir ļoti iespējams, ka šīs izmaiņas ir saistītas ar Windows 10 1903 funkciju, kas rezervēs gandrīz 7 GB tikai Windows atjauninājumiem un sistēmas kešatmiņai.

Izmantojot operētājsistēmas Windows atjauninājumu 2019. gada 10. maijā, Microsoft ir piesardzīgi, kādas ierīces var nevainojami darbināt jaunāko operētājsistēmu, lai vēlāk samazinātu atjaunināšanas problēmas.

Microsoft arī cenšas izstrādāt stratēģijas, kas palīdz uzņēmumam atgūt lietotāju uzticību tās atjaunināšanas procesam. Windows 10, 2018. gada oktobra atjauninājums vēl nav pieņemts daudzās sabiedrībās, jo lietotāji ir piesardzīgi piespiedu atjauninājumu un ar atjaunināšanu saistītu veiktspējas problēmu dēļ.

Avots: wccftech.com

  1. Pilnīgi atbalstu. Darbā ir kaut kādi Lenovo Ideapad laptopi ar 32GB SSD iekšā. Nu nevar tās miskastes atjaunināt normāli. Kā ir kāds lielais update, tā jātaisa Windows instalācijas fleška un jāinstalē pa virsu svaigs Windows (saglabājot visus failus un programmatūru). Vismaz varbūt sāks laptopu ražotāji tām lētā gala miskastēm likt iekšā kaut ko jēdzīgā izmērā.

    P.S. Tur darba lietām ir lieliski, ka nav lielāks cietnis, jo tie laptopi tiek doti citiem strādāt, tad vismaz nevar piebāzt ar drazu. Virsū tikai viss vajadzīgais softs un nedaudz brīvā vieta dokumentiem u.tml. Bet nu, bļin, kad par atjaunināšanu runājam, viss ir slikti…

  2. Manai sievai arī ir tāds datora izstrādājums. Var teikt, aiz pārskatīšanās nopirka. Tomēr, jāteic, savas funkcijas pilda. Maziņš, viegls, ērts un specializētam darbam ar tekstiem pilnīgi pietiekošs.

Atbildēt

Līdzīgi raksti